فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۰
شناسه خبر : 10292
چاپ خبر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

حمایت خوبی از فعالان اقتصادی نداشتیم/ اختلاف در بیش از ۵۰ درصد تشکل های صنفی مازندران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه در مازندران بیش از ۵۰۰ تشکل وجود دارد اظهارداشت: متأسفانه بیش از ۵۰ درصد این گونه تشکل ها دچار اختلاف هستند و شهرستان آمل دراین زمینه خوب عمل کرد.

حمایت خوبی از فعالان اقتصادی نداشتیم/ اختلاف در بیش از ۵۰ درصد تشکل های صنفی مازندران

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از آمل، علی بابابی کارنامی امروز در مراسم آغاز به کار انجمن صنفی مرغداران گوشتی شهرستان آمل با قدردانی از دست اندرکاران این مجموعه افزود: تشکل ها و اتحادیه ها جایگاه رفیع و اثربخشی در استان دارند که باید از اندیشه های آنان در پیشبرد توسعه اقتصادی بهره ببریم.

وی اظهار داشت: این راهبرد را نباید به شعار تبدیل کرد بلکه باید به این بخش واقع بینانه برخورد کرده و به طور یقین تیم اقتصادی استان از راهکارهای ارایه شده این تشکل ها استفاده خواهد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه امروز در شرایط سخت اقتصادی قرار داریم بیان داشت: متأسفانه نتوانستیم حمایت خوبی از فعالان اقتصادی داشته باشیم و شاید با تشکیل چنین انجمن هایی خود اعضا بتوانند در راستای قانونی مسائل و مشکلات خود را پیگیری کنند.

بابایی کارنامی تاکید کرد: رویکرد وزارتخانه و مجموعه استانی و شهرستانی مبنی بر تشکیل چنین انجمن هایی در سطح مازندران می باشد.

وی با بیان اینکه در مازندران بیش از ۵۰۰ تشکل وجود دارد اظهارداشت: متأسفانه بیش از ۵۰ درصد این گونه تشکل ها دچار اختلاف هستند و شهرستان آمل دراین زمینه خوب عمل کرد.

بابایی کارنامی بر لزوم اتخاذ راه حل کوتاه مدت برای حل معضل بیکاری این استان تاکید کرد و گفت: برای حل مشکل بیکاری در استان باید راه حل کوتاه مدت ارایه کرد و مدیریت در امر اشتغال داشت و سپس مشکلات زیرساختی را در درازمدت برطرف کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به ظرفیت های استان مازندران خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت های موجود برای توسعه اقتصادی مازندران بهره کافی ببریم.

علی مراد داودی، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان مرغداران گوشتی شهرستان آمل با قدردانی از مسئولین در خصوص تسریع در صدور مجوزات لازم برای راه اندازی این انجمن گفت: این انجمن آغاز کارخود را در خرداد ۹۳ با بهره گرفتن از مشاوران و استفاده از تجربیات دیگر انجمن های موجود درکشور شروع کرد و درتاریخ ۱۷ اسفند ۹۳ و باحضور کلیه اعضا و نماینده اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل انتخابات برگزار شد.

وی ادامه داد: در مراسم انتخابات آقایان مهندس مازیارتوسلی نایب رییس انجمن، مهندس هادی مهدی نژاد دبیر انجمن ، مهندس محمد آوری خزانه دار، مهندس رحمت الله هاشمی عضو هیئت مدیره، دکتر صادق ولی زاده عضو هیئت مدیره و حاج علی محمد توکلی عضو هیئت مدیره انتخاب و از تاریخ ۱۵ فروردین ۹۴ رسما فعالیت خود را با بهره گیری از مهندس محمود ابراهیمی به عنوان مشاور انجمن شروع کردیم.

مدیرعامل و رییس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان مرغداران گوشتی شهرستان آمل با تاکید بر اینکه تاکنون بیش از ۶۰ نفر عضو این انجمن هستند بیان داشت: امیدواریم که بتوانیم در سایه همدلی وهم اندیشی در راستای اهدافمان گام برداریم.

داودی عنوان داشت: برای ادامه راه نیازمند همفکری و همکاری همه دوستان هستیم که با نقطه نظرات خود ما را حمایت کنند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 2. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 3. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 4. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 5. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 6. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 7. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 8. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 9. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 10. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 11. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 12. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 13. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 14. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 15. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور
 16. آمادگی اوقاف برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور
 17. دختران فضایی برای خالی کردن هیجانات خود ندارند
 18. استفاده درست از وقف موجب حل بسياري از مشكلات در جامعه مي شود
 19. تجاری‌سازی صنایع دستی و بسته بندی این محصولات یک الزام است
 20. بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود/ نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند/مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند