Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – هدر رفت نیمی از انرژی مصرفی در کشور /70درصد سبد انرژی کشور،گاز است
فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۵
شناسه خبر : 10454
چاپ خبر

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران:

هدر رفت نیمی از انرژی مصرفی در کشور /۷۰درصد سبد انرژی کشور،گاز است

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ۷۰درصد سبد انرژی کشور، گاز است، گفت: مصرف روزانه انرژی کشور ۵میلیون بشکه است

هدر رفت نیمی از انرژی مصرفی در کشور /۷۰درصد سبد انرژی کشور،گاز است

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از مازندران، ناصر ابراهیمی عصر امروز در آئیین تکریم ومعارفه مدیران عامل شرکت گاز مازندران در سالن اجتماعات مجتمع اهل بیت(ع) با اشاره به این که مصرف روزانه انرژی کشور ۵ میلیون بشکه است که نیمی از آن نیز به هدر می‌رود، افزود: از این مقدار۵/۳ میلیون بشکه گاز و یک و نیم میلیون بشکه فراورده های نفتی است.

ابراهیمی با بیان اینکه توزیع ۵/۳ میلیون بشکه گاز رسانی برعهده همکاران شرکت گاز قرار دارد، تصریح کرد: آنها گازر سانی به منازل، صنایع، نانوایی ها و شرکت ها را برعهده دارند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اظهار اینکه مسئولیت‌ها در پروسه ای چرخشی به شخص دیگری محول می‌شود، گفت:  آنچه را که می‌دانیم درست و حق است باید اجرا کنیم.

در ادامه معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی افراد مختلف در مسئولیت های متفاوت ایفای نقش می‌کنند،افزود: امروز ایران اسلامی به جایگاهی رسیده که همه کشورها به دنبال مذاکره با ایران هستند.

علی نبییان با بیان اینکه در دولت تدبیرو امید اقدامات  شایسته ای در مازندران انجام شد، افزود: وظیفه دولت نشاندن لبخند و ایجاد امید بر دل و جان ملت است.

وی با اشاره به بحران بی سابقه برف سال۹۲ در مازندران، گفت: با قطع بودن برق و آب در آن مقطع، اگر گاز هم قطع می‌شد قطعا با چالش جدی تری مواجه بودیم.

نبییان اظهار کرد: عمر خدمتی همه ما بیسار کوتاه است پس باید تلاش کنیم مسئولیت خود را به خوبی انجام دهیم و دین خود را به مردم به درستی ادا کنیم.

در بخش دیگری از این مراسم مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران با اشاره به افزایش۸۱ درصدی خدمات گازرسانی به روستاهای مازندران، بیان کرد: از ۲هزارو۹۳۰ روستای مازندران تعداد یک هزارو۶۴۵ روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

محسن عرب مقصودی با بیان اینکه از۵۸ شهر مازندران ۴۹شهر دارای خدمات گازرسانی هستند، تصریح کرد: در سال جاری عملیات گازرسانی به شهر مرزن آباد نیز انجام می‌شود.

مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران با اشاره به سالروز حماسه ۲۴ خرداد، بیان کرد: دولت روحانی آنچه را که در انتخابات وعده داده  را یکی پس از دیگری اجرایی کرده است.

محمد اسماعلیل ابراهیم زاده  با بیان اینکه ما خادم مردم هستیم و تا زمانیکه زنده ایم باید به مردم خدمت کنیم، گفت: باید فرهنگ کار را در جامعه نهادینه کنیم.

در پایان از زحمات هفت ساله محسن عرب مقصودی تشکر و محمد اسماعیل ابراهیم زاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران معرفی شد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است