Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – اجرای 7 پروژه مسکونی و تجاری در سال جاری توسط شرکت عمران مسکن شمال
فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۷
شناسه خبر : 133286
چاپ خبر

مدیرعامل عمران مسکن شمال خبرداد:

اجرای ۷ پروژه مسکونی و تجاری در سال جاری توسط شرکت عمران مسکن شمال

مدیرعامل عمران مسکن شمال گفت: در سال جاری از سوی شرکت عمران مسکن شمال ۷ پروژه مسکونی و تجاری در استانهای گیلان، مازندران و خراسان رضوی آغاز شده است

اجرای ۷ پروژه مسکونی و تجاری در سال جاری توسط شرکت عمران مسکن شمال

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از چالوس، سید محمد جواد موسوی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه شرکت عمران مسکن شمال از شرکت های زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی حوزه معاونت توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است، اظهارداشت: این شرکت یکی از بزرگترین شرکت در حوزه عمرانی و ساختمانی از فعال ترین شرکت های ساختمانی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تشکیل بنیاد مستضعفان با نام های مختلف شروع به فعالیت کرد.

مدیرعامل نعمران مسکن شمال با بیان اینکه تا کنون بیش از ۵۰ هزار واحد مسکونی و صد ها پروژه عمرانی و شهری را در جهت اجرای سیاست های نظام جمهوری اسلامی انجام و به بهره برداری رساند، تاکید کرد: حوزه جغرافیایی فعالیت شرکت عمران مسکن شمال گیلان و مازندران تعریف شده و بیش از ۹۵ درصد فعالیت ما در این دو استان است  اما در استانهای تهران، خراسان رضوی ، گلستان و البرز هم فعالیت می کنیم.

موسوی بیان داشت: با توجه به دستور ریاست بنیاد و معاونت توسعه ساختمان و تاکید آنها مبنی بر خدمات مطلوب و ساخت مسکن بر اساس بهترین تکنولوژی های روز دنیا و بهترین کیفیت ، این نکات را در برنامه سه سال آینده خود نیز تعریف کردیم.

وی با اشاره به  ۷ پروژه جدید مسکونی و تجاری در حوزه عمران مسکن شمال  در سال جاری در دست اقدام داریم که ۳ پروژه از ۷ پروژه که واگذاری آن تحت مالکیت زمانی است، افزود: این پروژه ها بر اساس استانداردهای استفاده از تکنولوژی روز دنیا  برنامه ریزی شده است که یکی از این پروژه در مشهد مقدس مقابل باب الجواد قرار دارد که برای استفاده هر چه بیشتر مردم از این پروژه واگذار می شود و پروژه دوم در بابلسر و پروژه سوم در نمک آبرود قرار دارد.

مدیرعامل عمران مسکن شمال با بیان اینکه فعالیت های این پروژه با نظارت شرکت مادر تخصصی بنیاد مستضعفان در حل انجام است، اذعان داشت: سه پروژه تعریف شده ۷۰ هزار مترمربع زیر بنا دارد و مراحل احداث آن آغاز شده است.

موسوی پروژه چهارم تجاری یاس در رشت بوده که زیربنای آن ۲۰ هزار مترمربع است آغاز و پروژه پنجم مجتمع تجاری واقع در نمک آبرود است که  ۱۲ هزار مترمربع زیربنا دارد  و پروژه ششم پروژه مسکونی نرگس در نمک آبرود که ۲۳ هزار متر زیربنا دارد و پروژه هفتم نیز مجتمع مسکونی صدف واقع در  نمک آبرود بوده که با  ۱۲ هزارمترمربع زیربنا در حال احداث می باشد.

وی با اعلام اینکه  تمام ۷ پروژه مسکونی و تجاری که این شرکت در سال جاری احداث آن را آغاز کرد که برای ساخت آن  ۲۴ ماه پیش بینی شده است و برای ۵۰۰ نفر پیش بینی اشتغال شده است، خاطرنشان کرد:  در مجموع ۱۳۷ هزار مترمربع زیربنا پروژه های جدید در سالجاری توسط شرکت عمران مسکن شمال آغاز شده است.

مدیرعامل عمران مسکن شمال بیان کرد: علاوه بر حوزه عمرانی شرکت عمران مسکن شمال در حوزه گردشگری و توریستی نیز فعالیت می کند که ارائه خدمات تفریحی ، گردشگری به هموطنان داخلی و میهمانان خارجی در مجموعه نمک آبرود است.

موسوی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما این است با کیفیت و قیمت مناسب در مجموعه تفریحی توریستی و با حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی میزبان خوبی برای مسافران باشیم،افزود: اکثر میهمانان خارجی ما از کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس می باشند.

وی تاکید کرد: در فصل های از سال مانند ایام نوروز و ایام ماه مبارک رمضان و بعضی از مناسبت های ملی و مذهبی کاهش قیمت داریم تا مردم بهتر بتوانند از امکانات پروژه نمک آبرود استفاده کنند.

مدیرعامل عمران مسکن شمال با بیان اینکه برای خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان تخفیفات ۵۰ درصدی جهت استفاده از امکانات تفریحی مجموعه نمک آبرود در نظر گرفته شد، گفت: برای میزبانی از تورهای توریستی تفریحی نیز جهت بهره برداری از امکانات مجموعه نمک آبرود تخفیفاتی لحاظ شده است.

وی گفت: قبلا برای میهمانان خارجی و ایرانی تفاوت قیمتی برای استفاده از امکانات تفریحی وجود داشت که میهمانان خارجی مبلغ بیشتری پرداخت می کردند اما اکنون آنها نیز قیمت یکسانی را به مانند هموطنان ایرانی پرداخت می کنند.

مدیر عاما عمران مسکن شمال با اعلام اینکه در سال جاری هیچ افزایش قیمتی برای استفاده از مجموعه تفریحی نمک آبرود نداشتیم و همان قیمت های سال گذشته لحاظ می شود، تاکید کرد: در حال حاضر ۵۸۳ نفر در شرکت عمران مسکن شمال اشتغال دارند و اکثر آنها در مجموعه نمک آبرود فعالیت می کنند و به نظر می رسد این شرکت در اشتغال زایی نقش خوبی داشته است.

موسوی بیان کرد: در مجموعه توریستی نمک آبرود ۲ خط تله کابین، یک خط سورتمه ،باشگاه تیراندازی اهداف پروازی،کارتینگ ،ترامبولین ،پینت بال، موتور ۴ چرخ، شهربازی کودکان ، شیردریایی و پرواز های هوایی دو نفره و تک نفره به ارایه خدمات به مسافران می پردازد.

وی  با توجه به زیبایی های خاصی که منطقه نمک آبرود دارد و جنگل و دریا را باهم داریم و در این مجموعه دو قله دیو حمام و مدوبن وجود دارد که اکنون بعنوان یکی از مناطق زیبای تفریحی توریستی مطرح است.

وی اذعان داشت :  در تلاش هستیم با ایجاد امکانات جدید که تا کنون در کشور وجود ندارد بتوانیم در جهت رفاه حال مردم در حوزه تفریحی توریستی گام برداریم.

موسوی گفت: یکی از دستگاههای جدید تفریحی که وارد مجموعه می شود دستگاه ترن هوایی یا رول کاستر است که طبق قراداد طی ۱۵ ماه آینده وارد مجموعه خواهد شد و علاوه بر دستگاه فوق دستگاههایی چون سقوط آزاد، قایق سواری و فرفره چرخشی نیز به مجموعه امکانات تفریحی نمک آبرود اضافه می شود.

وی با توجه به اینکه سال گذشته سال همدلی و همزبانی نام گذاری شد و سال جاری سال اقتصاد مقاومتی و همدلی و همزبانی تعریف شده تمام سیاست های شرکت بر اساس شعارهای سال تعریف شده است و همکاری و همدلی خوبی با مسولین شهرستانی بر قرار شد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 2. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 3. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 4. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 5. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 6. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 7. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 8. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 9. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 10. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 11. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 12. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 13. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 14. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است
 15. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 16. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 17. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 18. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 19. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 20. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی