فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۱
شناسه خبر : 133290
چاپ خبر

نماینده مردم قائم شهر در مجلس:

بانک مرکزی در قبال اطلاعات بانکی مردم متعهد است

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس گفت: بانک مرکزی در قبال این امر تعهد داده است که اطلاعات و اسرار بانکی مردم را حفظ تا در دسترس هیچ فردی قرار نگیرد

بانک مرکزی در قبال اطلاعات بانکی مردم متعهد است

عبدالله رضیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کاسپین از قائم شهر در خصوص تعهدنامه fatf و دسترسی به اطلاعات بانکی مردم، اظهارداشت: بانک مرکزی بر اساس نگاه امنیتی اطلاعات بانکی مردم را دارد با توجه به قانون پولشوئی در کشور،  این قانون پیش بینی شده که بانک مرکزی و اطلاعات امنیتی بتوانند اطلاعات بانکی مردم را داشته باشند.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس با توجه به اینکه از نظر امنیتی  بانک اطلاعات بانکی مردم  را دارد، تصریح کرد:  بانک مرکزی در قبال این امر تعهد داده است که اطلاعات و اسرار بانکی مردم را حفظ تا در دسترس هیچ فردی قرار نگیرد و اگر این مورد صورت گرفت بانک مرکزی در مقابل این امر مسئولیت و باید پاسخگو باشد چرا که بانک مرکزی در قبال اشخاص حقوقی و حقیقی تعهد دارد.

رضیان در بخش دیگر سخنان خود در خصوص حقوق های نجومی و برنامه مجلس در برخورد با این با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، اذعان داشت: مجلس یک طرح دو فوریتی در خصوص حقوق های نجومی و متعارف مدیران اجرایی ارائه داده است و بدلیل تند بودن دو فوریتی طرح و مصوب قانون که باید جامع باشد و به یک فوریتی تبدیل و توسط نمایندگان مجلس تصویب و قرار شد تا یکماه آینده در صحن علنی مجلس و در این خصوص ساماندهی درست و مناسبی صورت گیرد امیدواریم بتوانیم دوباره اعتماد مردم را برگردانیم.

 وی در خصوص معضل بیکاری در حوزه انتخابیه خود، اذعان داشت: برای اشتغال و بیکاری در حوزه انتخابیه بدنبال افزایش ظرفیت ها هستیم و رفع مشکلاتی که از گذشته وجود دارد را در دستور کار قرار داده ایم.

عضو کمیسیون صنعت مجلس با اشاره به نشست با بانک ها برای رفع مشکل بیکاری و اشتغال جوانان، خاطرنشان کرد: برای رفع این مشکل نشست هایی با بانک های عامل برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به جوانان گذاشته ایم.

رضیان افزود: بیکاری یک بحث ملی است و بنده این توان را ندارم که به جوانان قول دهم که مشکلاتشان برطرف کنم با توجه به نگاه ملی و کمک دولت امیدواریم بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

وی در خصوص برنامه های مجلس و نمایندگان در بحث بیکاری و رفع آن ، گفت: مجلس در سال جاری و سال آینده برنامه های در خصوص رفع مشکل بیکاری و اشتغال فارغ التحصیلان در دستورکار خود دارد و این نویدی است که با از بین رفتن  فضای تحریم ها این امر تحقق یابد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 2. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 3. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 4. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 5. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 6. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 7. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 8. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 9. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 10. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 11. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 12. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 13. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 14. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 15. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور
 16. آمادگی اوقاف برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور
 17. دختران فضایی برای خالی کردن هیجانات خود ندارند
 18. استفاده درست از وقف موجب حل بسياري از مشكلات در جامعه مي شود
 19. تجاری‌سازی صنایع دستی و بسته بندی این محصولات یک الزام است
 20. بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود/ نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند/مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند