Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – تا زمانی که مردم با ولایت هستند اصلاح طلب و اصولگرا معنی ندارد
فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
شناسه خبر : 133464
چاپ خبر

نماینده ولی فقیه در گیلان:

تا زمانی که مردم با ولایت هستند اصلاح طلب و اصولگرا معنی ندارد

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تا زمانی که این مردم با ولایت هستند راست گرا و چپ گرا و اصلاح طلب و اصولگرا معنی ندارد، در این کشورخون ها ریخته شده است و ما طرفدار انقلاب اسلامی درسایه ی ولایت فقیه هستیم

تا زمانی که مردم با ولایت هستند اصلاح طلب و اصولگرا معنی ندارد

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از چابکسر آیت الله زین العابدین قربانی پیش از ظهر امروز در اولین همایش استانی ائمه جمعه گیلان در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید مطهری رودسر اظهار کرد: نماز جمعه عامل فرهنگ سازی و اجتماع عبادی سیاسی مسلمان ها است.

وی با بیان اینکه از حسنات امام راحل(ره) احیاء نماز جمعه در کشور بود افزود: هم اکنون نماز جمعه در ۷۵۰ شهر کشور و با حضور چشمگیر نمازگزاران در کشور برگزار می شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نمازهای جمعه یکی از مظاهر فرهنگی و سیاسی جمهوری اسلامی است گفت: به لطف نظام اسلامی نمازهای جمعه روز به روز باشکوهتر برگزار می شود.

قربانی با بیان اینکه در حال حاضر در حال تکمیل مکان های برگزاری نمازهای جمعه در شهرهای مختلف بخوص احداث مصلی هستیم گفت: علاوه بر پیشرفت سخت افزاری باید با ارتقای دانش و فن آوری های  جدید در جذب نمازگزاران تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان از امامان جمعه خواست در نماز جمعه نوآوری، خلاقیت، ابتکار ورتاثیرگذاری رادر جوانان و مخاطبان خود داشته باشند.

قربانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دنیا را از دوقطبی بودن خارج کرد، اما اکنون شاهد دو قطبی جدید در دنیا هستیم افزود: هم اکنون اسلام ناب محمدی(ص) در مقابل دنیای استکبار صف آرایی کرده و جمهوری اسلامی این پرچم را به دوش گرفته است.

وی افزود: امروز یک تشر مقام معظم رهبری دشمنان رابه جای خود می نشاند و سبب وحشت آنان می شود،  امروز هزاران نفر فدای ولایت میشوند و این نشان از تبعیت مردم ما از ولایت دارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان افزود: تا زمانی که این مردم با ولایت هستند راست گرا و چپ گرا و اصلاح طلب و اصولگرا معنی ندارد، در این کشورخون ها ریخته شده است و ما طرفدار انقلاب اسلامی درسایه ی ولایت فقیه هستیم.

قربانی وحدت، وفاق و همدلی را موفقیت ملت ایران دانست و افزود: دشمن ازهمایش های سیاسی ملت مانند انتخابات، نمازهای جمعه و راهپیماهی ها ولایت پذیری و وفاق مردم را متوجه می شود.

امام جمعه رشت به ناکامی دشمن از تحریم ملت اشاره کرد و گفت: تازمانی که این مردم بروی پای خود ایستاده اند هیچ نیرویی قادر به تضعیف آن نیست،درطول سی و هفت سال گذشته دشمنان بارها با ایرادات بنی اسرائیلی خواستنداین ملت را با مشکلات متعدد مواجه کنند اما ناکام ماندند.

وی همچنین از پرداخت مطالبات چایکاران کشور از هفته آینده خبر داد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است