Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – بیش از 15 هزار بیکار در شرق مازندران/ نقش مهم بخش خصوصی در ایجاد اشتغال
فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
شناسه خبر : 133488
چاپ خبر

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبر داد:

بیش از ۱۵ هزار بیکار در شرق مازندران/ نقش مهم بخش خصوصی در ایجاد اشتغال

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس مجلس با اشاره به ۱۵هزار و ۵۰۰بیکار در شرق مازندران، گفت: بخش خصوصی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد که با توجه به این آمار نباید واحدهای صنعتی ما به دلیل بدهی گاز، برق و یا بدهی به بانک تعطیل شوند

بیش از ۱۵ هزار بیکار در شرق مازندران/ نقش مهم بخش خصوصی در ایجاد اشتغال

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از نکا، علی محمد شاعری پنج شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در نکا با اشاره به شعار سال جاری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، اظهارداشت: باید با روحیه جهادی، مدیریت جهادی گره های که بر سر راه تولید و اشتغال است را باز و با داشتن برنامه جهادی به رفع مشکلات پرداخته شود.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به  ۱۵هزار و ۵۰۰بیکار در شرق مازندران تصریح کرد: بخش خصوصی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد که  با توجه به این آمار نباید واحدهای صنعتی ما  به دلیل بدهی گاز، برق و یا بدهی به بانک تعطیل شوند.

شاعری با اشاره به اینکه قانون برای رسیدن به هدف و توسعه است، اذعان اشت: باید قوانین که مشکل ایجاد کردند بازنگری شود تا تولیدکننده تنها به فکر تولید باشد .

وی بیان کرد: مازندران دارای ظرفیت بالایی است که غرب استان برای گردشگری و شرق مازندران نیز برای صنعت و تجارت فعال است که باید با وحدت و تعامل به رونق اقتصادی منطقه و استان کمک شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه همه مسئولان اجرایی باید پیگیر مصوبات و قانون باشند، خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان باید به تعهدات خود عمل  و بانک ها نیز در اعطاء تسهیلات به واحدهای تولیدی  اقدام جدی کنند.

* دستگاههای اجرایی نباید برق و گاز واحدهای تولیدی در حال فعالیت را قطع کنند.

همچنین استاندار  مازندران با اشاره به شعار سال جاری مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است، گفت: در راستای شعار سال جاری، ستاد رفع موانع تولید و قرارگاه اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل تا مشکلات و موانع رفع شود.

ربیع فلاح جلودار با بیان اینکه باید ابتدا مشکلات و مسائل را به درستی شناسایی و با راه حل درست به رفع مشکل تولیدکنندگان پرداخت، اظهارداشت: دستگاههای اجرایی نباید برق و گاز واحدهای تولیدی در حال فعالیت را قطع کنند.

وی با اشاره به اینکه تولید کنندگان بدهکار بانک  نباید از تسهیلات اعطایی برای رفع مشکل خود استفاده کنند، تصریح کرد: باید نظارت ها بیشتر که با توجه به امکانات و اعتبار موجود برای تسهیلات مدیران باید برای جذب اعتبار تلاش کنند.

استاندار مازندران اذعان داشت: جهاد ما همان رونق اقتصادی و توسعه اشتغال است تا با پیگیری جدی و نظارت دقیق به رفع مشکلات پرداخته و با  تعامل با بانک ها مشکلات را رفع تا تولیدکنندگان بدون دغدغه به تولید بپردازند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است