Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – کاهش 2.5 درصدی کشته شدگان سوانح رانندگی / نصب 3 هزار دوربین ثبت توسط وزارت راه و شهرسازی
فهرست
leader 1
زمان انتشار : جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶
شناسه خبر : 133837
چاپ خبر

جانشین پلیس راهور کشور خبر داد:

کاهش ۲٫۵ درصدی کشته شدگان سوانح رانندگی / نصب ۳ هزار دوربین ثبت توسط وزارت راه و شهرسازی

با بیان اینکه قرار شد تا ۳ هزار دوربین توسط وزارت راه و شهرسازی نصب و آن را تحویل دهند، گفت: ۴۸ درصد از کشته های ما در خارج از صحنه تصادف و در راه بیمارستان و خارج از آن اتفاق می افتد که مستلزم تحول در حوزه بهداشت و درمان و ساماندهی نیروهای امدادی است که می توانند برای کاهش سوانح تصادفات به کمک ما بیایند

کاهش ۲٫۵ درصدی کشته شدگان سوانح رانندگی / نصب ۳ هزار دوربین ثبت توسط وزارت راه و شهرسازی

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از آمل، سردار موسی امیری جمعه در حاشیه یادواره شهدای منطقه چلاو آمل و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به لطف خدا و همراهی مردم در سه ماه گذشته در سوانح رانندگی براساس آمار پزشکی قانونی شاهد کاهش روند کشته ها هستیم، اظهارداشت: این روند با ۲٫۵ درصد کاهش همراه اگرچه هر سال کاهش داریم اما میزان آن رضایت بخش نیست.

جانشین پلیس راهور کشور با اشاره به اینکه مردم توقع دارند تا شتاب بهتری به کاهش سوانح رانندگی داده شود، تصریح کرد: ما نیاز به استفاده از سازوکارهای بیشتر در حوزه ملی داریم و باید سیستم های هوشمند بیشتری به کمک بیاید.

امیری اذعان داشت: برای ایجاد تحول باید سیستم های هوشمند و دوربین های ثبت تخلفات تقویت و در راه های کشور نصب که می توان گام های بهتری برداشته شود.

وی با اشاره به این که قریب به ۲ هزار کیلومتر راه های کشور تحت پوشش دوربین های ثبت تخلفات و کنترل سرعت است افزود: با توجه به ۸۰ هزار کیلومتر راه اصلی در کشور و پوشش جاده های پرتردد  نیازمند تحول بیشتر در این بخش هستیم.

جانشین پلیس راهور کشور با بیان اینکه  قرار شد تا ۳ هزار دوربین توسط وزارت راه و شهرسازی نصب و آن را تحویل دهند، افزود: ۴۸ درصد از کشته های ما در خارج از صحنه تصادف و در راه بیمارستان و خارج از آن اتفاق می افتد که مستلزم تحول در حوزه بهداشت و درمان و ساماندهی نیروهای امدادی است که می توانند برای کاهش سوانح تصادفات به کمک ما بیایند.

امیری با بیان این که خودروهای سواری باید دارای استاندارد یورو چهار شوند، تصریح کرد: از شهریور سال جاری خودروهای سنگین و نیمه سنگین که یورو چهار نداشته باشند برای استفاده در داخل شهرها جلوگیری می شود.

وی افزود: از ابتدای فروردین ۹۶ همه خودروهای سنگین و نیمه سنگین و حتی بیرون شهری باید دارای یورو چهار باشند که این کف نیاز ما است و باید سرعت خود را نسبت به ارتقای استانداردهای جهانی گسترش دهیم.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است