Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد عده ای از داخل و خارج کشور گره ایجاد می کنند/ موضوع فیش های حقوقی هجوم‌ به ارزش هاست
فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
شناسه خبر : 134030
چاپ خبر

سید علی خمینی:

هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد عده ای از داخل و خارج کشور گره ایجاد می کنند/ موضوع فیش های حقوقی هجوم‌ به ارزش هاست

حجت الاسلام سید علی خمینی با اشاره به اینکه دشمنان بدنبال فاصله انداختن بین خانواده امام راحل(ره) و رهبری هستند گفت: هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد از خارج و داخل کشور افرادی هستند که گره ای ایجاد کنند

هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد عده ای از داخل و خارج کشور گره ایجاد می کنند/ موضوع فیش های حقوقی هجوم‌ به ارزش هاست

به گزارش خبرگزاری کاسپین از قائم شهر، حجت الاسلام سید علی خمینی ظهر شنبه در مراسم سالگرد آیت الله صالحی مازندرانی در خصوص تعاریف تقوا،اظهارداشت: بنیان تقوا این است که واجبات را انجام و محرمات را ترک کنند.

وی با اشاره به اینکه از آیت الله صالحی مازندرانی یاد و نقل قول کردند که یک استوانه ای از تقوا و اهل دل بودند،اذعان داشت: از خدا بترسید به هوای نفس وگفته این و آن عمل نکنید .

یادگار امام راحل با اشاره به اینکه باید امانت به صاحبان امانت برگردانده شود، تصریح کرد: مسئولیت های نظام جمهوری اسلامی هم یک امانت است ،  در امانت شرط است که انسان اگر خواست تصرف کند باید رعایت کند و مصداق امانت نباید بگذارد مسئول باید حافظ اموال و آبرو مردم باشد نباید آبروی افراد بریزد.

وی با اشاره به بحث فیش های حقوقی میلیونی تصریح کرد: مسئول نسبت به چیزی که در دست اوست امین است کسی که مسئولیت می گیرد حق ندارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد، این مسئله خیلی دردآور است و اعتقاد ما نباید طوری شود که مردم را نا امید و دشمنان را شاد کند.

خمینی با اشاره به برخورد بی نظیر رهبر انقلاب با معضل فیش های نجومی، گفت: موضوع فیش های حقوقی در واقع هجوم‌ به ارزش هاست، مسئولیت در نظام اسلامی ارزش ندارد و ارزش به تقوا و خدمت است لذا بحث حقوق های نجومی هجوم به ارزش هاست،  مردم بدانند که این موضوع از استثناهاست اما همین تعداد کم هم باید رسیدگی شود نه دوست و نه مسئولان نظام از برخورد با غاصبان حق مردم حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه مردم باید بدانند در هر  نظام و هر دولتی انسان های پاک دست و خدوم فراوان و عده ای خائن وجود دارد، اذعان داشت: من خیلی از این مسئولان را میشناسم که اسطوره هستند، واقعا این مسئولان که مردم انتخاب کرده اند از دل همین مردم هستند ما کاری به راست، چپ و غیره نداریم من گفتم مردم بدانند که این مسئولان را ما میشناسیم اینها از همین مردم هستند که در نظام اسلامی بزرگ شده اند.

نوه امام خمینی (ره) بیان کرد: مدیر فاسد و خائن وجود دارد که باید غربال و شناخته شوند البته در نظام جمهوری اسلامی یک مورد هم زیاد است، اگر مسئولی فساد میکند باید جلوی آن گرفته شود و خوشبختانه قوه قضاییه در موارد اخیر قاطعیت خود را نشان داد.

وی مصداق دیگر امانت را در اسرار مردم عنوان و اظهارداشت: در زندگی خصوصی و عمومی مردم اسراری وجود دارد که باید مسئولان اجرایی این اسرار را حفظ کنند چرا که اسرر مردم نزد ما امانت است.

یادگار امام راحل با بیان اینکه امنیت نظام ما از برکت وجود نیروهای امنیتی است، تصریح کرد: به برخی مجموعه‌ها اجازه برای حفظ امنیت جامعه شنود و بررسی اطلاعاتی انجام دهند اما طبق فرمان ۸ ماده‌ای امام(ره) آن نهادی که مسئولیت دارد باید در همان حیطه امنیتی وارد عمل و حق به فاش کردن اسرار دیگر مردم ندارد.

سیدعلی خمینی با اشاره به برگزاری انتخابات سال آینده،گفت: نباید بازیهای سیاسی موجب ریختن آبروی افراد شود، اسرار مردم در نزد مسئولان امانت است و نباید بدنبال ریختن آبروی مردم باشیم.

خمینی با بیان اینکه بنده فقط یک طلبه عادی هستم که درس خوانده ام اگرچه پیشرفت های بسیاری کسب کرده ام ، افزود:۱۷ سال ام بوده در حوزه علمیه تدریس می کردم اگر نوه امام نبودم کسی در این سن پیشنهاد تدریس می داد؟ همه این احترامات و سخنرانی در محافل بدلیل نسبت با امام راحل است.

یادگار امام با اشاره به اینکه در هیچ محفلی سخنی از برادر خود نمیزنم گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور و برخی عوامل سیاسی بدنبال جدا کردن بیت امام و رهبری هستند و برای این امر برنامه ریزی هایی می کنند که خیلی دردآور است، آن هایی که خبر دارند می دانند که که خانواده امام پشت سر رهبری انقلاب است اما دشمن نمی خواهد این را ببیند .

حجت الاسلام خمینی با اشاره به انتخابات خبرگان رهبری، اظهار داشت: در انتخابات خبرگان برادرم رد صلاحیت شد و ربطی هم به مسئله امتحان نداشته است اما ایشان حتی یک کلمه از رهبری و نظام گله نکردند و یک هفته قبل از رد صلاحیت و دو هفته بعدازآن در محضر رهبری حاضر شدند و مقام معظم رهبری هم در سالگرد امام خمینی حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان بدنبال فاصله انداختن بین خانواده امام راحل(ره) و رهبری هستند گفت: هر وقت سید حسن خمینی با رهبری جلسه دارد از خارج و داخل کشور افرادی هستند که گره ای ایجاد کنند که این امر موجب ایجاد فاصله بین رهبری و سید حسن می شد.

وی در خصوص انتخابات و برگزاری آن گفت: بیش از ۳۰ سال است که چندین انتخابات در کشور برگزار شده و در آن عده ای رای می آورند و عده ای نه، اما دشمنان تنها دنبال ایجاد اختلاف هستند که خوشبختانه با رهبری ولایت فقیه نقشه های آنها نقش بر آب می شود.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 • موضع‌گیری در خصوص حقوق‌های نجومی می‌تواند به انتخابات خدشه وارد کند
 • اشرافی گری سمی مهلک برای انقلاب/ حقوق های نجومی و عمل انقلابی در کنار هم امکان پذیر نیست
 • حقوق های نجومی نشان از عدم تعهد در مدیریت است/ زمزمه‌های واردات مرکبات برای شب عید شنیده می‎شود
 • گورخوابی نتیجه حقوق های نجومی است/ سران فتنه مرده اند اما عاملان آن هنوز هستند
 • وابسته دانستن رفع مشکلات کشور به برجام خیانت است/ چرا بحث حقوق های نجومی ابتر ماند!
 • فقط ۴ مدیر حقوق نامتعارف دریافت می‌کر‌دند!/ ۳۹۷ مدیر مجوز دریافت حقوق بیش از ۲۰ میلیون تومان ‌داشتند
 • مجلس حقوق های نجومی را خلاف می داند/ بیشترین تخلف در حوزه وزیر اقتصاد صورت گرفته/ دولت به جای پاسخگویی به حاشیه می رود
 • اسامی ۹۰۰ مدیر با حقوق های نجومی مشخص شد/ خیلی ها در این رابطه برکنار شدند
 • حقوق‌های نجومی در همه قوا و نهادها بررسی شد/ بازگشت ۵ میلیاردتومان به بیت المال
 • همه دستگاه‌های نظارتی در مشکل فیش‌های حقوقی غیرمتعارف غفلت داشتند
  1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
  2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
  3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
  4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
  5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
  6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
  7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
  8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
  9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
  10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
  11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
  12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
  13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
  14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
  15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
  16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
  17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
  18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
  19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
  20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است