فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶
شناسه خبر : 134534
چاپ خبر

مدال هایی در نیمه شب؛

مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک چه ساعتی است

با توجه به اختلاف ساعت تهران با ریو دوژانیرو بسیاری از مسابقات ورزشکاران مدال آور کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ نیمه های شب شب برگزار خواهد شد

مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک چه ساعتی است

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین، از چند روز دیگر مسابقات المپیک ریو آغاز می شود و ۶۴ ورزشکار ایران در ۱۴ رشته به رقابت می پردازند.اما با توجه به اختلاف ساعت ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه ای تهران با ریو دوژانیرو بسیاری از مسابقات ورزشکاران مدال آور کشورمان از جمله رقابت های فینال کشتی، تکواندو و وزنه برداری در نیمه های شب شب برگزار خواهد شد.

در جدول زیر برنامه کامل مساباقت ورزشکاران کشورمان را مشاهده می کنید:

تاریخ رشته ورزشی ورزشکار ساعت(به وقت ایران)
شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) تیراندازی(تمفنگ بادی ۱۰ متر) الهه احمدی از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی

از ساعت ۱۸ فینال

شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) تیراندازی(تمفنگ بادی ۱۰ متر) نجمه خدمتی از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی

از ساعت ۱۸ فینال

شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) تنیس روی میز نوشاد عالمیان از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) تنیس روی میز ندا شهسواری از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) تنیس روی میز نیما عالمیان از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) دوچرخه سواری(استقامت جاده) از ساعت ۱۷
شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست) قایقرانی(رویینگ تک نفره) (مهسا جاور) از ساعت ۱۶
یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) تنیس روی میز از ساعت ۲:۳۰ دور اول مردان و دور دوم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) تنیس روی میز از ساعت ۲:۳۰ دور اول مردان و دور دوم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) تنیس روی میز از ساعت ۲:۳۰ دور اول مردان و دور دوم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) جودو وزن ۶۶ کیلوگرم علیرضا خجسته فر از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) تیراندازی(تپانچه بادی ۱۰ متر زنان) گلنوش سبقت الهی از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۸:۳۰ فینال

یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست) بوکس وزن ۸۱- کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت ۱۸:۳۰ مقدماتی
دوشنبه ۱۸ مرداد(۸ آگوست) تنیس روی میز در صورت صعود نمانیده های ایران به مرحله بعدی از ساعت ۱:۳۰ دور سوم مردان و زنان
دوشنبه ۱۸ مرداد(۸ آگوست) والیبال (ایران-آرژانتین) از ساعت ۶:۰۵
دوشنبه ۱۸ مرداد(۸ آگوست) تیرو کمان زهرا نعمتی از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ساعت ۲۲:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ۱۸ تا ۲۰ مرداد رقابت این دومرحله برگزار می شود.

دوشنبه ۱۸ مرداد(۸ آگوست) تیراندازی(تفنگ ۱۰ متر بادی مردان) پوریا نوروزیان از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

سه شنبه ۱۹ مرداد(۹ آگوست) تیراندازی(تپانچه ۲۵ متر زنان) (گلنوش سبقت الهی) از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی بخش دقت

از ساعت ۱۹:۳۰ مقدماتی بخش سرعت

از ساعت ۲۳ فینال

سه شنبه ۱۹ مرداد(۹ آگوست) جودو وزن ۸۱ -کیلوگرم سعید ملایی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

سه شنبه ۱۹ مرداد(۹ آگوست) شنا(۲۰۰ متر قورباغه) آریا نسیمی شاد از ساعت ۲۰:۳۰ مرحله گروهی
چهارشنبه‌

۲۰مرداد(۱۰آگوست)

والیبال(لهستان -ایران) ساعت ۳۵ دقیقه بامداد
چهارشنبه‌

۲۰مرداد(۱۰آگوست)

دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی) از ساعت ۱۶
چهارشنبه‌

۲۰مرداد(۱۰آگوست)

شمشیربازی علی پاکدامن از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
چهارشنبه‌

۲۰مرداد(۱۰آگوست)

شمشیربازی مجتبی عابدینی از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
پنج شنبه‌۲۱مرداد(۱۱ اگوست) شمشیربازی در صورت راهیابی ایران به مرحله بعد از ساعت ۱ بامداد نیمه نهایی و فینال
پنج شنبه‌۲۱مرداد(۱۱ اگوست) تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان) مه لقا جام بزرگ از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

پنج شنبه‌۲۱مرداد(۱۱ اگوست) تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان) نجمه خدمتی از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

پنج شنبه‌۲۱مرداد(۱۱ اگوست) والیبال(ایران-کوبا) ساعت ۱۷
پنج شنبه‌۲۱مرداد(۱۱ اگوست) جودو وزن ۱۰۰-کیلوگرم جواد محجوب از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

جمعه ۲۲ مرداد(۱۲ آگوست) دوومیدانی(پرتاب دیسک) احسان حدادی از ساعت ۱۷ مقدماتی
جمعه ۲۲ مرداد(۱۲ آگوست) دوومیدانی(پرتاب دیسک) محمود صمیمی از ساعت ۱۷ مقدماتی
جمعه ۲۲ مرداد(۱۲ آگوست) دوومیدانی(پرتاب وزنه زنان) لیلا رجبی از ساعت ۱۷ مقدماتی
جمعه ۲۲ مرداد(۱۲ آگوست) دوومیدانی(پیاده روی) حمید زورآوند از ساعت ۲۲
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) وزنه برداری دسته ۸۵ کیلوگرم کیانوش رستمی از ساعت ۲:۳۰ بامداد
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) دوومیدانی(پرش طول) محمد ارزنده از ساعت ۳:۵۰ بامداد مقدماتی
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر) حسن تفتیان از ساعت ۱۷ مقدماتی
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر) رضا قاسمی از ساعت ۱۷ مقدماتی
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) دوومیدانی(پرتاب دیسک) احسان حدادی از ساعت ۱۷ فینال
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) دوومیدانی(پرتاب دیسک) محمود صمیمی از ساعت ۱۷ فینال
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست) والیبال (مصر -ایران) ساعت ۱۷
یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم سهراب مرادی از ساعت ۲:۳۰ بامداد
یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر) رضا قاسمی از ساعت ۳:۵۰ بامداد نیمه نهایی و فینال
یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر) حسن تفتیان از ساعت ۳:۵۰ بامداد نیمه نهایی و فینال
یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) تیراندازی(تفنگ سه وضعیت مردان) پوریا نوروزیان از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۰:۳۰ فینال

یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) کشتی فرنگی وزن ۵۹ کیلوگرم حمید سوریان از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست) کشتی فرنگی وزن ۷۵ کیلوگرم سعید عبدولی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

دوشنبه ۲۵ مرداد(۱۵ آگوست) کشتی  فرنگی وزن ۸۵ کیلوگرم حبیب الله اخلاقی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

دوشنبه ۲۵ مرداد(۱۵ آگوست) کشتی فرنگی وزن ۱۳۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

دوشنبه ۲۵ مرداد(۱۵ آگوست) والیبال( ایران – روسیه) ساعت ۲۲:۳۰
سه شنبه۲۶مرداد(۱۶ آگوست) وزنه برداری دسته ۱۰۵ کیلوگرم محمد رضا براری از ساعت ۲:۳۰ بامداد
سه شنبه۲۶مرداد(۱۶ آگوست) کشتی فرنگی وزن ۶۶ کیلوگرم امید نوروزی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

سه شنبه۲۶مرداد(۱۶ آگوست) کشتی فرنگی وزن ۹۸ کیلوگرم قاسم رضایی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

چهارشنبه‌

۲۷مرداد(۱۷آگوست)

وزنه برداری دسته ۱۰۵+کیلوگرم بهداد سلیمی از ساعت ۲:۳۰ بامداد
چهارشنبه‌

۲۷مرداد(۱۷آگوست)

تکواندو وزن ۵۸-کیلوگرم فرزان عاشورزاده از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

چهارشنبه‌

۲۷مرداد(۱۷آگوست)

دوومیدانی – پرتاب چکش)) کاوه موسوی از ساعت ۱۷ مقدماتی
چهارشنبه‌

۲۷مرداد(۱۷آگوست)

دوومیدانی – پرتاب چکش)) پژمان قلعه نویی از ساعت ۱۷ مقدماتی
پنجشنبه۲۸مرداد (۱۸ آگوست) تکواندو وزن ۵۸-کیلوگرم فرزان عاشورزاده(درصورت راهیابی) از ساعت ۳:۳۰ بامداد شانس مجدد وفینال
پنجشنبه۲۸مرداد (۱۸ آگوست) تکواندو وزن ۵۷- کیلوگرم زنان کیمیا علیزاده از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

جمعه ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست) تکواندو وزن ۵۷-کیلوگرم زنان کیمیا علیزاده از ساعت ۳:۳۰ شانس مجدد و فینال
جمعه ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست) کشتی آزاد وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

جمعه ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست) کشتی آزاد وزن ۷۴ کیلوگرم حسن یزدانی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

جمعه ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست) تکواندو وزن ۸۰-کیلوگرم مهدی خدابخشی از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه ۳۰ مرداد(۲۰ آگوست) تکواندو وزن ۸۰-کیلوگرم مهدی خدابخشی(در صورت راهیابی) از ساعت  ۳:۳۰ بامداد فینال
شنبه ۳۰ مرداد(۲۰ آگوست) کشتی آزاد وزن  ۸۶ کیلوگرم علیرضا کریمی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

شنبه ۳۰ مرداد(۲۰ آگوست) کشتی آزاد وزن  ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

شنبه ۳۰ مرداد(۲۰ آگوست) تکواندو  وزن ۸۰+کیلوگرم سجاد مردانی از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یکشنبه ۳۱ مرداد(۲۱ آگوست) تکواندو  وزن ۸۰+کیلوگرم سجاد مردانی(در صورت راهیابی) از ساعت ۳:۳۰ بامداد شانس مجدد و فینال
یکشنبه ۳۱ مرداد(۲۱ آگوست) کشتی آزاد وزن ۶۵ کیلوگرم میثم نصیری از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

یکشنبه ۳۱ مرداد(۲۱ آگوست) کشتی آزاد وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

یکشنبه ۳۱ مرداد(۲۱ آگوست) )       دوومیدانی- ماراتن) محمد جعفر مرادی از ساعت ۱۷

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
  1. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
  2. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
  3. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
  4. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
  5. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
  6. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
  7. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
  8. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
  9. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
  10. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
  11. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
  12. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
  13. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
  14. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
  15. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور
  16. آمادگی اوقاف برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور
  17. دختران فضایی برای خالی کردن هیجانات خود ندارند
  18. استفاده درست از وقف موجب حل بسياري از مشكلات در جامعه مي شود
  19. تجاری‌سازی صنایع دستی و بسته بندی این محصولات یک الزام است
  20. بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود/ نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند/مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند