فهرست
leader 1 poolak Haniplastic telegram-cas
زمان انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر : 181974
چاپ خبر

وزیر ارتباطات در تنکابن:

بزودی رییس جمهور به غرب مازندران می آید/ دولت دنبال حاشیه سازی نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در ۳سال گذشته همواره با موضوعات متعددی مواجه شدیم که دولت یا میبایست کار را رها میکرد و دنبال سیاسی کاری میپرداخت یا باید به دنبال سازندگی و خدمت به مردم می رفت که که نگاه دولت دوری از حاشیه ها بود

بزودی رییس جمهور به غرب مازندران می آید/ دولت دنبال حاشیه سازی نیست

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از تنکابن، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز در جلسه شورای اداری مازندران در تنکابن اظهار کرد: صبح در جلسه هیئت دولت بودم و به رییس جمهور گفتم عصر به غرب مازندران می روم و ایشان گفتند سلامم را به مردم ابلاغ کنید.

وی گفت: رییس جمهور برای افتتاح چند پروژه و دیدار با مردم بزودی به غرب مازندران سفر میکنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه زمانی که دولت را تحویل گرفتیم تورم ۴۰ درصد بود، افزود: با افتخار اعلام میکنیم که تورم کشور هم اکنون ۸ درصد است، دنبال این بودیم سال ۹۵ سالی باشد که رونق اقتصادی داشته باشیم که خوشبختانه شاخص های ما امسال مثبت است.

واعظی با اشاره به اینکه مازندران در بخش های مختلف در شاخص های ارزیابی اول تا سوم است، اضافه کرد: دولت دنبال حاشیه سازی نیست، در ۳سال گذشته همواره با موضوعات متعددی مواجه شدیم که دولت یا میبایست کار را رها میکرد و دنبال سیاسی کاری میپرداخت یا باید به دنبال سازندگی و خدمت به مردم می رفت که که نگاه دولت دوری از حاشیه ها بود.

وی گفت: شاهد آن هستیم که برخی از رسانه ها و تریبون های رسمی و غیر رسمی موارد ناصحیح را به دولت نسبت میدهند و دنبال تبلیغات انتخاباتی زودرس هستند در حالی که دولت فراجناحی است و متکی به حزبی نیست، هرکسی که قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول داشته باشد می تواند در دولت کار کند و ما در دور میز دولت با تفکرات مختلف نشسته ایم.

وزیر ارتباطات ادامه داد: متاسفانه شاهدیم که یک عده بدعهدی آمریکا را رها کردند و نوک پیکان تیرشان به سوی کسانی است که برای ایران افتخار آفریدند، رهبری بارها از بدعهدی آمریکا صحبت داشته اند و از مسئولان کشور که در برجام مسئولیت داشتند تعریف و تمجید کرده اند، یک عده دنبال این هستند که بگویند برجام خوب نیست با اینکه مردم آن را تایید کرده اند.

واعظی دستاوردهای دولت را دستاورد نظام دانست و گفت: وضعیت اقتصادی به سرعت درحال رشد است، استان مازندران چه غرب و چه شرق آن استعدادهای زیادی دارد، از این جا هم قول پیگیری مشکلات مطرح شده در این جلسه را میدهم.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران برای دولت بسیار با اهمیت است، گفت: بعد از تهران در هیچ جای کشور مانند مازندران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات سرمایه گذاری نکرده ایم، تا پایان دولت سرعت اینترنت و مخابرات استان را افزایش چشم گیری خواهیم داد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. آنچه که چند لحظه قبل از مرگ تان می بینید
 2. استعفا نداده‌ام اما آقایان دوست دارند استعفا بدهم
 3. پوتین و ایوانکا ترامپ در پارتی!
 4. بیماری‌ های موبایلی را بشناسید
 5. ویتامینی علیه کلسترول بد خون
 6. کنايه توئيتري مشاور روحاني به “جمنا” و پاسخي که گرفت +عکس
 7. مرگبارترین عنکبوت جهان پسر بچه ۱۰ ساله را گزید + عکس
 8. اردوی تیم ملی کشتی آزاد ترکمنستان در مازندران آغاز شد
 9. دولت ترامپ از قاهره خواسته به مهار ایران کمک کند
 10. چند نظامی جمهوری آذربایجان در قره باغ کشته شدند
 11. محکومیت روزنامه دولت به‌خاطر “نشر اکاذیب” علیه «وطن امروز» + تصویر حکم
 12. مزاحمان تلگرامی در رشت و آستانه دستگیر شدند
 13. آذربایجان مشتری گاز ایران شد
 14. المانیتور: ترکیه به پول اعراب نیازمند است
 15. میثاقیان سرمربی سیاه‌جامگان شد
 16. پست جدید احسان علیخانی در اینستاگرام +عکس
 17. تنش غیرمنتظره میان فدراسیون‌های عراق و عربستان
 18. واکنش روسیه به اظهارات هسته‌ ای ترامپ
 19. راهکار خانم بازیگر درباره بحران خوزستان
 20. مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن فکری به حال کاربری اراضی استان کنند/ مردم در ساخت و سازها با مشکل مواجه اند
telegram-cas