فهرست
leader 1
زمان انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
شناسه خبر : 214189
چاپ خبر

پرسپولیس 0 - لخویا 0؛

سکوهای خالی و حسرت پنالتی از دست رفته

پرسپولیس در دیداری که می توانست به پیروزی دست یابد برابر حریف قطری متوقف شد

سکوهای خالی و حسرت پنالتی از دست رفته

به گزارش خبرگزاری کاسپین، پرسپولیس در دیداری که به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور هوادارانش محروم بود به مصاف تیم قدرتمند لخویا رفت.

شاگردان برانکو در این دیدار موقعیت های زیادی خلق کردند و چندین بار می توانستند با گلزنی در خانه راه خود را  برای رسیدن به جمع ۸ تیم پایانی باز کنند، مهمترین موقعیت بازی را هم طارمی دردقایق پایانی رو پنالتی ای که خودش گرفته بود از دست داد تا همه چیز به بازی برگشت کشیده شود.

استادیوم: آزادی بدون تماشاگر (محرومیت)
داور: والنتی کوالنکو کمک داوران: مامور سعید قاسموف و حص الدین شادمونف

اخطار

اسماعیل محمد(۵۷) از لخویا

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سید‌جلال حسینی، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان(علی علیپور ۶۹)، فرشاد احمدزاه، سروش رفیعی(الوان زاده ۹۱) ، وحید امیری و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

لخویای قطر:

قاسم برهان، محمد موسی، احمد یاسر، چیکو فلورز، خالد مفتاح، اسماعیل محمد، لوئیز جونیور، نام تائه هى، کریم بودیاف، علی حسن عفیف(محمد عبدالله ۸۸)، یوسف مساکنی

دقایق حساس

دقیقه ۴: ارسال وحید امیری از سمت چپ پشت محوطه جریمه با ضربه سر ضرب فرشاد احمدزاده با اختلاف از بالای دروازه راهی بیرون شد.
دقیقه ۵: ارسال حسین ماهینی نیز اینبار از سمت چپ در حالی که طارمی فرصت خوبی برای ضربه سر داشت با اختلاف کم راهی بیرون شد تا دومین فرصت سرخپوشان نیز از دست برود.
دقیقه ۱۵: اولین حمله لخویا می توانست شرایط سختی برای پرسپولیس شکل دهد و شوت از پشت محوطه جریمه با برخورد به تیرک دروازه بیرانوند برگشت.
دقیقه ۲۶: ضربه از پشت محوطه جریمه نام تائه هی که قصد داشت فنی دروازه بیرانوند را باز کند به راحتی در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.
دقیقه ۴۴: ارسال از سمت راست اینبار از سوی صادق محرمی در حالی که می رفت طارمی را در شش قدم صاحب توپ کند با خروج دروازه بان لخویا ناکام ماند.
دقیقه ۴۶: اولین موقعیت در نیمه دوم در دقیقه اول شکل گرفت که دریبل دو طرفه صادق محرمی و در ادامه ارسال زمینی او با عبور از جلوی پای دو بازیکن در نهایت با ضربه طارمی نیز در آستانه دروازه خالی همراه نشد تا آه از نهاد پرسپولیسی ها بلند شود.
دقیقه ۵۰: ارسال بلند روی دروازه لخویا که با اشتباه دروازه بان این تیم توپ را در شش قدم در اختیار مسلمان قرار داده بود با ضربه پای راست این بازیکن راهی به دروازه نیافت تا دومین خطر جدی پرسپولیس در نیمه دوم هم از دست برود.
دقیقه ۵۴: در حالی که وحید امیری در فرصتی ایده آل با دروازه بان لخویا تک به تک شده بود با اعلام آفساید کمک داور حرکتش نیمه کاره ماند. تصاویر آهسته اما مشخص کرد که در زمان صاحب توپ شدن این بازیکن او در منطقه آفساید قرار نداشت.
دقیقه ۵۵: ارسال از سمت چپ پرسپولیس از روی ضربه ایستگاهی اینبار به قصد دروازه را کیم تائه هی نواخت که در آستانه ورود به دروازه توسط بیرانوند راهی کرنر شد.
دقیقه ۶۲: ارسال از سمت راست در حالی که پرسپولیسی ها در آفساید دچار اشتباه شده بودند، فرصت خوبی نصیب اسماعیل محمد کرد که کنترل ناقص کاپیتان لخویا در ادامه با خطای او روی بیرانوند همراه شد تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.
دقیقه ۶۲: ارسال از سمت راست در حالی که پرسپولیسی ها در آفساید دچار اشتباه شده بودند، فرصت خوبی نصیب چیکو فلورز کرد که کنترل ناقص کاپیتان لخویا در ادامه با خطای او روی بیرانوند همراه شد تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.
دقیقه ۸۲: ارسال از سمت چپ و روی پرتاب اوت وحید امیری، مهدی طارمی با زرنگی خاصی توانست از کاپیتان لخویا پنالتی گرفت.
دقیقه ۸۳: مهدی طارمی با قرار گرفتن پشت این ضربه مامور نواختن پنالتی شد که اینبار سمت چپ دروازه لخویا را نشانه گرفت که قاسم عبدالحامد آن را مهار کرد.
دقیقه ۸۷: ارسال زمینی مهدی طارمی اینبار با اشتباه مدافعان لخویا فرصت خوبی نصیب وحید امیری کرد که ضربه این بازیکن با واکنش فوق العاده دروازه بان راهی به دروازه نیافت و او از یک قدمی در این راه ناکام ماند.
دقیقه ۸۷: توپ برگشتی از ضربه وحید امیری با دخالت علی علیپور که دروازه بان لخویا را تا بیرون محوطه جریمه به دنبال خود کشانده بود در نهایت با پاس او برای ماهینی همراه شد و ارسال این مدافع چپ در شش قدم و دهانه دروازه بدون گلر لخویا با ضربه سری ناقص راهی اوت شد.
لخویا لیگ قهرمانان آسیا قطر پرسپولیس تهران
ستاره های ورزشی را در لنز ببینید
لیورپول علیرضا حقیقی بایرن مونیخ رئال مادرید جروم بواتنگ مهدی رحمتی
ديدگاه کاربران


انتهای خبر/

اخبار مرتبط