فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
شناسه خبر : 214338
چاپ خبر

معامله عتيقه، انگيزه قتل زن جوان در لاهیجان

معاون اجتماعي پليس گيلان از دستگيري قاتل يك زن ۲۶ ساله در شهرستان لاهيجان خبر داد.

معامله عتيقه، انگيزه قتل زن جوان در لاهیجان

به گزارش خبرگزاری کاسپین از رشت، سرهنگ محمدرضا جعفري خيرخواه در در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام مفقودي يك زن ٤٦ ساله در لاهيجان، بررسي موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در تحقيقات گسترده پليس در خصوص زن مفقودشده، سرنخ هايي از ٢ متهم كشف شد، اظهار داشت: يكي از متهمان در بررسي فني پليس به قتل زن ٤٦ ساله اعتراف كرد.

وي با اشاره به اينكه قاتل ٢٦ ساله انگيزه اش از ارتكاب جنايت را اختلاف حساب بر سر معامله عتيقه با برادر مقتوله عنوان كرده، اضافه كرد: قاتل به همراه يك همدست با برادر مقتول قرار صوري فروش عتيقه گذاشته و بعد از مصرف مواد مخدر در حالي كه برادر مقتوله مشغول مصرف مواد بوده، خواهر او را با روسري خفه كرده و جسد او را در حاشيه جنگل رها كرده است.

سرهنگ جعفري خيرخواه با تاكيد بر اينكه جسد مقتوله با راهنمايي قاتل كشف شد، خاطرنشان كرد: پس از دستگيري و معرفي متهم به مراجع قضايي، تلاش براي دستگيري همدست وي نيز ادامه دارد.

معاون اجتماعي پليس گيلان با اشاره به اينكه عدم رعايت شئونات اخلاقي، شرب خمر و مصرف مواد مخدر زمينه ساز جرايمي مثل سرقت و قتل است بيان داشت: إيجاد روابط ناسالم و نامتعارف ضربات جبران ناپذيري به زندگي أفراد وارد مي كند.

سرهنگ خيرخواه با برجسته توصيف كردن ضرورت مشاوره و فرهنگسازي براي كنترل جرايم خشن، تصريح كرد: مركز مشاوره پليس به صورت رايگان آماده خدمت رساني به شهروندان است تا به كمك آگاهي بخشي به مردم، ميزان جرايم را به حداقل برساند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط