فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
شناسه خبر : 214542
چاپ خبر

رابطه شوم یک زن با ۲ مرد برای دو قتل کافی بود+عکس متهمان و اجساد سوخته

دوئل برای به دست آوردن دخترجوان آتش‌سوزی مرگباری را در خانه قدیمی محله سبلان رقم زد. در این آتش‌سوزی، دو مرد جان خود را از دست دادند.

رابطه شوم یک زن با ۲ مرد برای دو قتل کافی بود+عکس متهمان و اجساد سوخته

به گزارش خبرگزاری کاسپین، ساعت ۲ و ۴۶ دقیقه جمعه آتش‌سوزی‌ای در خانه قدیمی دو طبقه‌ای درخیابان دماوند، سبلان جنوبی به پلیس Police و آتش‌نشانی گزارش شد. ماموران در محل حاضر شدند و اجازه ورود افرادی جز آتش‌نشانان را به آنجا ندادند. آتش‌نشانان پس از خاموش کردن شعله‌های آتش با جسد دو مرد ۳۰ و ۴۰ ساله در خانه روبه‌رو شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد در ورودی این خانه قفل است و همین باعث شده آنها نتوانند هنگام آتش‌سوزی خود را نجات دهند. از سوی دیگر، بررسی اولیه کارشناسان آتش‌نشانی نشان داد این آتش‌سوزی عمدی بوده است .

با گزارش مرگ این دو نفر به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران، اجساد سوخته آن دو مرد به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای رازگشایی از این جنایت Crime و مشخص شدن هویت قربانیان ادامه داشت تا این که ماموران در تحقیقات محلی متوجه شدند زن جوانی همراه یک مرد در این خانه بوده که پیش از آمدن آتش‌نشان‌ها توانسته‌اند از طریق ساختمان مجاور خارج شوند. همین سرنخ کافی بود تا پلیس در جست‌وجوی این دو نفر باشد تا این که ساعاتی بعد با شناسایی هویت زن جوان، او که خانه‌اش همان حوالی بوده، شناسایی و از او تحقیق شد .

این زن با احضار به پلیس آگاهی به افسر تحقیق گفت: من با مرد جوانی دوست بودم اما مدتی پیش میان ما دو نفر اختلاف ‌هایی پیش آمد و ارتباطمان پایان گرفت. او دست از مزاحمت‌هایش برنمی‌داشت تا این که با مرد دیگری آشنا شدم که ساکن این خانه بود. عشق قدیمی‌ام وقتی متوجه ماجرا شد چند بار با دوست جدیدم دعوا کرد.

وی افزود: او تهدید می‌کرد به این رابطه پایان دهم و نزد وی بازگردم که توجهی به خواسته‌اش نکردم. روز حادثه Incident در خانه مرد مورد علاقه‌ام بودیم که شیشه‌ای به داخل خانه پرتاب شد و سریع همه جا آتش گرفت. من و مرد مورد علاقه‌ام و دو مرد مهمان سعی کردیم شعله‌های آتش راخاموش کنیم که نشد. من و یکی از مهمان‌ها در حالی که سر و صورتمان پر از دود شده بود، سعی کردیم با بیرون آمدن از خانه از همسایه‌ها کمک بخواهیم. اما در حیاط قفل بود و با رفتن به خانه مجاور از آنجا توانستیم فرار کنیم.

وی افزود: همان موقع مردی که عشق قدیمی‌ام بود را همراه برادرش سوار موتورسیکلتی دیدم که فریاد می‌زدند انتقام گرفتیم. با داد و فریاد از همسایه‌ها کمک خواستیم. آنها به آتش‌نشانی و پلیس زنگ زدند. اما ترسیدیم به آن خانه بازگردیم که جان خودمان نیز به خطر بیفتد. بناچار فرار کردیم. ساعاتی بعد متوجه شدیم شدت آتش‌سوزی باعث مرگ مرد مورد علاقه‌ام و دوست وی شده است.

با جمع‌بندی این اطلاعات، دو برادر که مظنون‌های این آتش‌سوزی مرگبار بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و بازداشت شدند. در حالی که دختر جوان آن دو را عامل این آتش‌افروزی مرگبار معرفی می‌کرد، دو متهم بازداشت شده گفته‌های او را قبول نکردند و مدعی شدند وی با دروغ‌پردازی می‌خواهد آنها را به دردسر بیندازد. آنها در آتش‌سوزی مرگبار نقشی نداشته و اشتباهی بازاشت شده‌اند. تحقیقات از این دو نفر برای بررسی صحت گفته‌های دختر جوان از سوی ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. ۹۰ درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند
 2. ترکیه: اسقرار پایگاه ما در قطر به دیگران ربطی ندارد
 3. تفریح جالب توجه علی دایی! +عکس
 4. بازیگر زن سینما بالاخره ازدواج کرد
 5. عکس/خلیل کبابی، و پایانی که باب میل رخساره نبود…
 6. جمله ای جادویی برای خاتمه به مشاجره با همسر
 7. چهره برجسته و محبوب سینمایى درگذشت
 8. دلایل گرگرفتگی در مردان و راه های درمان آن
 9. بعد از غذای چرب، این ۸خوراکی را حتما بخورید!
 10. پاسخ طوفانی امیر قطر به یکی از ۱۳ شرط عربستان و شرکا
 11. آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی نیست/ دنیای اسلام به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند
 12. اردوغان خواستار بازبینی در «ناتو» شد
 13. دستگیری ۸ نفر در رابطه با لو رفتن سؤالات امتحان نهایی
 14. استانهای شمالی منتظر افزایش ابر و بارش پراکنده باران باشند
 15. ترامپ نخست وزیر هند را دوست واقعی خواند
 16. نسرین مقانلو ۴۹ ساله شد +عکس
 17. علت اصلی ابتلا به سرطان مغز کشف شد
 18. روسیه: هیچ مانعی در فروش سلاح به ترکیه وجود ندارد
 19. جرعه آبی که به قیمت جان مرد جوان تمام شد
 20. مردی که جسد همسرش را بعد از خفه کردن در باغی دفن کرد