فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
شناسه خبر : 215527
چاپ خبر

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس عنوان کرد:

جمهوری اسلامی قربانی اصلی تروریسم در جهان

نماینده شرق مازندران در مجلس با اشاره به پیشتازی جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریست از ابتدای انقلاب تاکنون، گفت: دشمنان همان گونه که همواره اعلام کرده‌اند درصدد هستند تا این جزیره امن در اوضاع آشوب‌ناک منطقه را به نا امنی بکشانند

جمهوری اسلامی قربانی اصلی تروریسم در جهان

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری، علی محمد شاعری پنج شنبه هدف اصلی تروریست‌ها انفجار در صحن علنی مجلس عنوان کرد و گفت: حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح چهارشنبه تعدادی از تروریست‌ها با عبور از گِیت‌های حفاظتی با نگهبانان و مردم درگیر شدند.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به عکس‌العمل سریع نیروهای حفاظتی و امنیتی مستقر در ساختمان مجلس، اظهارداشت: همه نمایندگان هدف اصلی تروریست‌ها بودند که قصد ورود به صحن علنی مجلس و انفجار در میان نمایندگان حاضر در جلسه را داشتند که با مقاومت و عکس‌العمل شدید نیروهای امنیتی مواجه و ناچار به تغییر مسیر خود شدند.

شاعری با اشاره به پیشتازی جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریست از ابتدای انقلاب تاکنون، تصریح کرد: دشمنان همان گونه که همواره اعلام کرده‌اند درصدد هستند تا این جزیره امن در اوضاع آشوب‌ناک منطقه را به نا امنی بکشانند.

وی اذعان داشت: مردم آرامش خود را حفظ کنند چراکه چنین اقدامات کورکورانه علیه ملت ایران از اوایل انقلاب با ترورهای شخصیت‌ها و مردم کوچه و بازار از سوی منافقین نیز سابقه داشته و ما به عنوان قربانی اصلی تروریسم، تجربه مناسبی از برخورد با آن‌ها را داشته‌ایم.

شاعری اضافه کرد: دشمنان ما بدانند که ما با اتکا به روحیه مقاومت دست برتر در مقابله با جریان‌های تروریستی را در منطقه داشته و با هوشمندی همراه با روحیه ایثار و شهادت از این حوادث نیز همچون همیشه سربلند بیرون می‌آییم چراکه مردم ما با این خباثت‌ها سالیان درازی است که آشنا بوده و عوامل محرک آن را به خوبی می‌شناسند پس چنین حرکات شرورانه‌ای نیز هرگز در اراده پولادین این ملت تأثیری نخواهد گذاشت.

وی گفت: مردم بدانند که این اتفاق نتوانست خللی در انجام مأموریت‌های نمایندگان در مجلس ایجاد کنند چراکه همه نمایندگان به پشت‌گرمی ملت با وجود شرایط سخت و ناامنی‌های بیرون به کار روزمره و وظیفه خود پرداخته و مشت محکمی در دهان بد خواهان این مردم کوبیدند.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس تصریح کرد: نمایندگان امروز نشان دادند که این ملت را نمی‌توان با ترور، تیر و انفجار ترساند چراکه این مردم ادامه دهنده راه شهدا هستند و نمایندگان مردم جان خود را برای امنیت و اهداف والای نظام جمهوری اسلامی فدا می‌کنند.

شاعری با ابراز تأسف عمیق از زخمی شدن و شهادت تعدادی از نیروهای حفاظت و مردم عادی، بیان کرد: نمایندگان بیشتر از جان خود نگران مردم هستند و به خدا حاضر بودیم جان ما تقدیم شود ولی فرزندان این ملت و مردم آسیبی نبینند.

وی با تذکر به عبرت‌آموزی برخی معترضان به شهدای مدافع حرم، تصریح کرد: همه آن‌هایی که به شهدای مدافع حرم اعتراض می‌کردند امروز بیشتر به اظهارات نسنجیده خود بی‌اندیشند.

 

 


انتهای خبر/

اخبار مرتبط