فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
شناسه خبر : 215810
چاپ خبر

تماس تلفنی تاجر مُرده از داخل قبر! + عکس

شرکای خشمگین تاجر بدهکار روسی، برای نقد چک‌هایشان، مرد بدهکار را با تلفن همراهش زنده به گور کردند تا او در تلاش برای زنده ماندن مجبور به پرداخت بدهی‌هایش شود

تماس تلفنی تاجر مُرده از داخل قبر! + عکس

به گزارش خبرگزاری کاسپین، «خرمت سالائف» ۴۱ ساله که ۳۰ میلیون روبل روسیه(۴۱۰ هزارپوند انگلیس) بدهکار بود، درپی تسویه حساب خشن و هولناک وپس ازضرب و شتم شدید، به قبری آماده در گورستانی دورافتاده در حوالی مسکو انتقال داده شد.

ربایندگان سپس اورا در قبر قرارداده و روی بدنش خاک ریختند. اما در آخرین لحظات و در حالی که «سالائف» برای نجاتش التماس می‌کرد، شرکای او، تلفن همراهش را در قبر انداختند تا بتواند برای تهیه پول با بستگانش تماس بگیرد.

مرد تاجر در حالی که به خاطر شکستگی دنده‌هایش درد شدیدی داشت با تلاش فراوان توانست شماره برادرش را بگیرد و پس از توضیح کوتاهی درخواست کمک کرد. برادر این مرد نیز پس از صحبت با طلبکاران، بلافاصله مبلغ قابل توجهی از بدهی را واریزکرد و خودرو گران قیمتش را هم به آنها داد وبدین‌ترتیب نشانی گور برادرش را گرفت.

به این ترتیب تاجر روس پس از ۴ ساعت، زنده بیرون کشیده شد و در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت. به‌دنبال شکایت او، پلیس  برای دستگیری ربایندگان وارد عمل شد

 


انتهای خبر/

اخبار مرتبط