فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
شناسه خبر : 216808
چاپ خبر

عضو هیئت‌رئیسه مجلس؛

ایران باید حمله‌های موشکی علیه تروریست‌ها را ادامه دهد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به اینکه سپاه در هدف قرار دادن داعش نشان داد که تهران مانند پاریس و لندن نیست گفت: باید حمله‌های موشکی سپاه در مقابله با تروریست‌‌ها ادامه یابد

ایران باید حمله‌های موشکی علیه تروریست‌ها را ادامه دهد

به گزارش خبرگزاری کاسپین، احمد امیرآبادی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، گفت: این اقدام بسیار شجاعانه و غیرتمندانه‌ سپاه، در دفاع از غرور ملت ایران و مبارزه با تروریست‌ها بود.

وی افزود: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش و تروریست‌ها نشان داد که جمهوری اسلامی ایران و سپاه برای مبارزه با تروریست‌ها منتظر تصمیم هیچ نهاد بین‌المللی نمی‌ماند و اگر اراده کند در هر جای دنیا با تروریست‌‌ها مقابله و مبارزه می‌کند.

نماینده مردم قم در مجلس با تأکید بر اینکه سپاه در هدف قرار دادن مواضع داعش در سوریه شجاعانه نشان داد که تهران مانند پاریس و لندن و امثال آنها نیست و ما با آنها مقابله می‌کنیم و ترویست‌‌ها بایداین را بدانند، اظهار داشت: این اقدام نشان داد که تهران مرکز امنی است که هر کسی امنیت پایتخت جمهوری اسلامی ایران را به هم بریزد، به اشد مجازات می‌رسد و تنبیه می‌شود.

امیرآبادی پیام اقدام سپاه در هدف قرار دادن مواضع داعش و تروریست‌‌ها را حاوی پیام روشنی برای حامیان تروریسم در منطقه دانست و گفت: این پیام را خیلی از کشورهای منطقه که حامی تروریست هستند و آنهایی که از کشورهای فرامنطقه‌ای در منطقه حضور دارند و به نوعی از تروریست‌ها حمایت می‌کنند و به ظاهر فقط ادای مبارزه با تروریسم را در می‌آورند، باید درک کنند و درس عبرت بگیرند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران نشان داد که بالاخره در راستای مبارزه با تروریست، اقدام می‌کند و منتظر تصمیم هیچ نهاد بین‌المللی نیست؛ ما نباید هیچ‌گونه مماشاتی در مبارزه با تروریست‌‌ها و حامیان آنها داشته باشیم و اینگونه اقدامات باید ادامه یابد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: در هر لحظه و هر زمانی که امنیت ملت ایران به خطر بیافتد، باید سپاه و نیروهای مسلح ما اقدام لازم را به عمل بیاورند و مجلس شورای اسلامی نیز از این اقدام اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت می‌کند.

امیرآبادی با بیان اینکه نمایندگان ملت از این اقدام سپاه تشکر می‌کنند، گفت: در هر صورت مرکز قانون‌گذاری جمهوری اسلامی ایران مورد هجوم تروریست‌‌ها قرار گرفت و لازم بود که نیروهای مسلح یک پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای تروریست‌ها داشته باشند و این کاری که سپاه انجام داد از این قبیل بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به محض اینکه جلسات علنی مجلس آغاز شود، بیانیه‌ای را تنظیم می‌کنیم و به امضای نمایندگان خواهیم رساند، نمایندگان مجلس نیز از این اقدام سپاه حمایت می‌کنند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط

کامنت بسته شده است.

 1. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 2. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 3. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 4. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 5. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 6. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 7. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 8. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 9. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 10. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 11. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 12. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 13. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 14. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 15. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور
 16. آمادگی اوقاف برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور
 17. دختران فضایی برای خالی کردن هیجانات خود ندارند
 18. استفاده درست از وقف موجب حل بسياري از مشكلات در جامعه مي شود
 19. تجاری‌سازی صنایع دستی و بسته بندی این محصولات یک الزام است
 20. بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود/ نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند/مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند