فهرست
leader 1
زمان انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
شناسه خبر : 216910
چاپ خبر

استاندار مازندران اعلام کرد:

تشكيل كميته ای براي رصد فعاليت مديران در مازندران

استاندار مازندران از تشكيل كميته ای برای رصد فعاليت مديران خبر داد و گفت : كوتاهی و ضعف در خدمت به مردم را نمی پذيريم.

تشكيل كميته ای براي رصد فعاليت مديران در مازندران

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری، ربیع فلاح جلودار سه شنبه در نشست با مدیران اجرایی  به برگزاری انتخابات باشكوه در مازندران اشاره كرد و گفت : در سفر دوم رياست جمهوری به مازندران در فروردين ۹۶ دغدغه هايی در مورد وضعيت  سياسی و اجتماعی این استان مطرح بود كه من با صراحت خدمت رئيس جمهور اعلام كردم در انتخابات آينده مازندران هم  بالای ۸۵ تا ۹۰ درصد مشاركت خواهند داشت و هم رای جنابعالی نسبت به گذشته بيشتر خواهد شد.

استاندار مازندران تاکید کرد: هميشه تعدادی كار می كنند و تعدادی از شخصيت های مازندرانی مقيم تهران فقط انتقاد و می گويند در استان خبری نيست و غير مسئولانه مسائل استان را درست منتقل نمی كنند.

فلاح جلودار به انتخابات مجلس شوراي اسلامي اشاره كرد و گفت : در آن انتخابات هم بسياري از حاميان دولت به مجلس راه يافته بودند و انتظار مي رفت همين روند در انتخابات رياست جمهوري تكرار شود .

وی خاطرنشان کرد: راي بالاي مردم مازندران به رياست جمهوري نتيجه اقدامات و خدمات دستگاهها و تعامل خوب و هماهنگي ايجاد شده در استان بود و ما همه تلاش را بكار برديم تا هم صادقانه كار كنيم و هم عدالت را در تمام زمينه ها برقرار كنيم .

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران پاكترين و شفاف ترين انتخابات را در كشور برگزار كرد و يك مورد مشكل چه در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و چه انتخابات رياست جمهوري نداشتيم ،اذعان داشت: مردم مازندران با مشاركت حداكثري به منويات و سفارشات مقام معظم رهبري عمل كردند و ما مفتخريم كه مردم عزيز مازندران عليرغم مشكلات باد و طوفان و برف و سيل و مشكلات ديگر پاي صندوق هاي راي آمدند و افتخار آفريدند.

فلاح جلودار تاكيد كرد : ديگر زمان انتخابات به پايان رسيده و زمان همدلي و وحدت و نگاه مشترك به توسعه استان و كار و تلاش است .

استاندار مازندران با اشاره به نامگذاري سال ۹۶ به عنوان سال توليد و اشتغال گفت : در سه سال گذشته اقدامات بسيار خوبي در حوزه توليد و اشتغال در استان صورت گرفته است و توليد و اشتغال امروز اساس و بستر همه فعاليتها در استان است.

فلاح جلودار بر مديريت مناسب توزيع آب براي آب شرب و كشاورزي تاكيد كرد و گفت: بايد دقت بيشتري كنيم تا كشاورزان عزيز ما با مشكل كمبود آب مواجه نشوند .

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ششم توسعه براي هر سال قريب يك ميليون شغل در نظر گرفته شده است كه حدود ۴۰ تا ۴۵ هزار شغل جديد بايد در استان بوجود آيد كه در اين حوزه شوراي اشتغال استان فعال شده و يكي از طرحهاي اين حوزه طرح كاروزي است كه فرمانداران و مديران بايد به طور جدي طرحهاي اشتغال را دنبال كنند .

استاندار مازندران از ابلاغ بودجه سال ۹۶ خبر داد و گفت : در شوراي برنامه ريزي بودجه استان مشخص شده و اعتبارات شهرستاني هم تعيين شده كه ضرورت دارد فرمانداران در اين زمينه پيگيري كنند .

فلاح جلودار از كسب رتبه اول در بسته رونق توليد در سال ۹۶ خبر داد و گفت : بايد فرمانداران بر روند هزينه تسهيلات بسته رونق توليد نظارت كنند تا جلوي انحراف اعتبارات را بگيرند .

رئيس شوراي اداري مازندران خطاب به مديران استان گفت : امروز فرصت خدمت فرصت گرانقدري است كه در اختيار ماست و بايد تا آخرين لحظات را قدر دانست و به گونه اي عمل كرد كه انگار سالهاي سال در اين مسئوليت حضور داشته و خواهيم داشت.

فلاح جلودار تاكيد كرد : مطمئنا تغييراتي در هيئت دولت صورت خواهد گرفت ولي ما مي مانيم و بايد با جديت فعاليتها و كارها را دنبال كنيم .

وی از تشكيل كميته اي براي رصد فعاليت مديران در استان خبر داد و گفت : كليه فعاليتهاي مديران رصد مي شود و در اين مدت مديران دستگاههايي بوده اند كه اقدامات را در چارچوب انجام نداده اند به وظايف خود درست عمل نكرده اند و استان از اين بابت ضرر كرده و حتما تغييراتي مديريتي صورت خواهد گرفت و ضعفها برطرف خواهد شد.

استاندار مازندران تصريح نمود : مشاركت ۷۳ درصدي در انتخابات مجلس و ۹۱ درصدي در انتخابات رياست جمهوري مسئوليت همه ما را سنگين تر كرده است و بايد به وظايف و مسئوليتهاي خود در قبال مردم عمل نمائيم.

فلاح جلودار تاكيد كرد : كوتاهي و ضعف هيج دستگاهي را در خدمت به مردم نخواهيم پذيرفت و همه بايد خدمت به مردم را سرلوحه فعاليتها قرار دهند.

 


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. ۹۰ درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند
 2. ترکیه: اسقرار پایگاه ما در قطر به دیگران ربطی ندارد
 3. تفریح جالب توجه علی دایی! +عکس
 4. بازیگر زن سینما بالاخره ازدواج کرد
 5. عکس/خلیل کبابی، و پایانی که باب میل رخساره نبود…
 6. جمله ای جادویی برای خاتمه به مشاجره با همسر
 7. چهره برجسته و محبوب سینمایى درگذشت
 8. دلایل گرگرفتگی در مردان و راه های درمان آن
 9. بعد از غذای چرب، این ۸خوراکی را حتما بخورید!
 10. پاسخ طوفانی امیر قطر به یکی از ۱۳ شرط عربستان و شرکا
 11. آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی نیست/ دنیای اسلام به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند
 12. اردوغان خواستار بازبینی در «ناتو» شد
 13. دستگیری ۸ نفر در رابطه با لو رفتن سؤالات امتحان نهایی
 14. استانهای شمالی منتظر افزایش ابر و بارش پراکنده باران باشند
 15. ترامپ نخست وزیر هند را دوست واقعی خواند
 16. نسرین مقانلو ۴۹ ساله شد +عکس
 17. علت اصلی ابتلا به سرطان مغز کشف شد
 18. روسیه: هیچ مانعی در فروش سلاح به ترکیه وجود ندارد
 19. جرعه آبی که به قیمت جان مرد جوان تمام شد
 20. مردی که جسد همسرش را بعد از خفه کردن در باغی دفن کرد