فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
شناسه خبر : 217902
چاپ خبر

فرمانده هوا فضا سپاه پاسداران:

امروز نظام سلطه در برابر انقلاب اسلامی ایران صف‌آرائی کردند

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز نظام سلطه در برابر انقلاب اسلامی ایران صف‌آرائی کردند، گفت: آنها با جنگ، تحریم اقتصادی، ناامن‌سازی و جنگ فرهنگی به دنبال تضعیف کشور هستند و به دنبال براندازی نظام اسلامی هستند

امروز نظام سلطه در برابر انقلاب اسلامی ایران صف‌آرائی کردند

به گزارش خبرگزاری المللی کاسپین از بهشهر، سردار امیرعلی حاجی‌زاده دوشنبه در بازدید از محل برگزاری رزمایش موشکی مردمی در آستانه برگزاری یادواره شهدای منطقه کیاسر این شهرستان با اشاره به برنامه‌ریزی برای پرتاب موشک توسط مردم منطقه، گفت:  مردم منطقه با این کار نمادین درس ایستادگی، استقامت می‌دهند.

فرمانده هوا فضا سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در این یادواره‌ها با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت می‌کنیم، اظهارداشت: روستاهای منطقه با وجود فاصله‌ای که از شهر دارند توانستند در تامین نیازمندی‌ها خودکفا باشند.

حاجی زاده با اشاره به مشکلاتی که مردم در گذشته داشتند، اضافه کرد: برگزاری این مراسم و دیگر مراسم برای شهدا بازتاب بسیار وسیعی در سطح کشور دارد.

وی با اعلام اینکه این اقدام به برکت و همراهی خون پاک شهیدان است و دستیاران واقعی مقام معظم رهبری افرادی هستند که برای اعتلاء نام شهدا تلاش می‌کنند، اذعان داشت: برپایی یادواره شهدا، آباد کردن روستاها با استفاده از ظرفیت مردمی، پیگیری طرح خودکفایی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است که مردم این منطقه به خوبی در حال اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری هستند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز نظام سلطه در برابر انقلاب اسلامی ایران صف‌آرایی کردند، خاطرنشان کرد: آنها با جنگ، تحریم اقتصادی، ناامن‌سازی و جنگ فرهنگی به دنبال تضعیف کشور هستند و به دنبال براندازی نظام اسلامی هستند.

حاجی زاده با اعلام اینکه ممکن است دشمن داخلی و خارجی داشته باشیم، گفت: با وجود این دشمنان، نیروهای ارزشی و انقلابی بسیار پر تعدادی داریم.

وی ادامه داد:  دیدار با مقام معظم رهبری و حضور در سوریه و عراق برای مبارزه با داعش از مطالباتی است که جوانان در دیدارها از ما درخواست دارند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با اعلام اینکه این خواسته‌ها مادی نیست، گفت: دشمن با استفاده از بستر رسانه و فضای مجازی برعلیه ملت و جوانان فعالیت می‌کنند.

حاجی‌زاده خاطر نشان کرد: امروز همان‌طور که برای دفاع هوایی به دنبال پدافند هستیم و برای ایجاد امنیت مرزها به دنبال چینش نیروهای نظامی بوده و برای درمان بیماری‌ها به دنبال تامین نیازهای دارویی هستیم باید  به فکر واکسینه کردن ملت ایران در برابر عملیات روانی دشمن باشیم و این موضوع بسیار مهم است و این موضوع با آگاه‌سازی و افزایش بصیرت امکان‌پذیر است.

وی اضافه کرد: دشمن اقدامات ضدفرهنگی علیه نظام را از گذشته در دستور کار خویش قرار داده بود و امروز با رشد و توسعه فضای مجازی به دنبال دستیابی اهداف از پیش تعیین شده است.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بین اینکه دشمن به دنبال پیاده‌سازی طرح لیبی در کشور است، گفت: آنها نخست لیبی را خلع سلاح کرده و سپس به آنها تهاجم کردند.

حاجی زاده با اشاره به اینکه ساخت و آزمایش موشک در روستای در شهرستان بهشهر نشان داد که توانمندی ساخت موشک حتی در دورترین روستاهای ایران وجود دارد،ادامه داد: این اقدام نشان داد که تامین سلاح و تجهیز کشور یک مطالبه عمومی است، به این دلیل که مردم برای حیات نیاز به امنیت دارند و تامین امنیت خط قرمز مردم است.

وی تصریح کرد: مردم منطقه با ساخت این موشک نشان دادند که نمی‌توانند وسیله‌ای که برای تامین امنیت نیاز دارند را تسلیم دشمن کنند، اگر ساخت و تجهیز موشک اشتباه است، چرا خودشان روز به روز نسبت به ساخت و تجهیز زرادخانه‌های خویش اقدام می‌کنند.

حاجی‌زاده ادامه داد: از این اقدامات روز به روز در حال انجام است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان قدرت بزرگ منطقه اعلام کرد که حامی دولت بوده و برای برخورد با نظام سلطه و زیاده‌خواهی آمریکا از ظرفیت خویش استفاده می‌کنیم.

وی یادآور شد: تمرکز دشمن بر روی تضعیف صنایع موشکی نشان از شیطنت جدیدی است و ما تلاش خویش برای تقویت بنیه موشکی را بیشتر از گذشته افزایش می‌دهیم.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد
 2. سفر استاندارقیزیل آوردا قزاقستان به مازندران
 3. ناپایداری زباله ها در سراوان بحرانی جدی است/احتمال حرکت پوسته زمین در سراوان
 4. مشارکت بیشتر زنان در مسائل اجتماعی ، سیاسی وفرهنگی موجب نشاط و پویایی جامعه خواهد شد/ زنان جامعه باید مطالبگر باشند
 5. آغاز طرح رجیستری تلفن همراه از ۲۸ مهر ماه/ ۹۰ درصد گوشی های تلفن همراه در بازار به صورت قاچاق عرضه می شوند
 6. تمامی کشورها در راستای اهداف منشور ملل متحد برای افزایش ثبات و امنیت در استفاده از فناوری ارتباطی همکاری کنند
 7. بررسی مشکلات آب شرب روستای سراوان و سایر روستاهای دارای مشکل آب شرب
 8. فراهم نمودن زیرساخت های گردشگری ورزشی،تلاشی برای توسعه همه جانبه گیلان
 9. اعلام جزییات قتل اهورا کودک رشتی
 10. آمریکا کارگزار صهیونیسم بین‌الملل است/تا طرف مقابل برجام را پاره نکنند آن را پاره نمی‌کنیم
 11. سازمان اسناد و کتابخانه ملی وارث بزرگان است
 12. “اهورا” کودک دوساله گیلانی در آرامگاه ابدی خود آرام گرفت
 13. گیلان ،رتبه پنجم ورزش کشور را داراست
 14. تفریغ بودجه شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت
 15. بهره‎برداری ازخط انقال گاز به ۶ روستای منطقه هزارجریب نکا/ پایان ۴ دهه انتظار
 16. مهمترین ابزار برای تثبیت و تداوم قدرت در فضای بین المللی، ابزار اقتصادی است
 17. اصحاب رسانه نقش مهمی در شناسایی بیماران دیابتی دارند
 18. خرید یک دستگاه مکانیکی از کانادا برای پاکسازی تالاب انزلی
 19. تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی تیمی جهان دست یافت
 20. عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد