فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
شناسه خبر : 218211
چاپ خبر

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

عملکرد استاندار مازندران تاکنون خوب بوده است/دولت نباید مشکلات و کاستی ها را پای دولت قبل بگذارد

نماینده مردم شرق مازندران مبنی بر تغییر استانداربیان کرد: استاندارمازندران تا کنون عملکرد خوبی داشت و توانست استان را با وحدت و همدلی بدون تنش اداره کند و با برگزاری دو انتخابات بزرگ و باشکوه و مشارکت حداکثری در کشور خوش درخشید که تا زمانی که کارآمدی ،انقلابی،متخصص و باتجربه در منصب استانداری است حمایت می کنیم

عملکرد استاندار مازندران تاکنون خوب بوده است/دولت نباید مشکلات و کاستی ها را پای دولت قبل بگذارد

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از نکا، علی محمد شاعری چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه در نکا با گرامیداشت یادو خاطر شهیدان رجایی و باهنر که کار،اندیشه و سبک زندکب آنان بایودالگوی رندگی و کاری ما باشد، گفت: مجلس با حوصله و تمام وقت وزرای معرفی شده به بررسی پرداخت و عملکرد ۴سال گذشته مورد برسی،سنجش ک تحلیل قرارگرفت و با دادن رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت اعتماد کرد که الان باید با پای کار بیاید و پیگیر مطالبات مردم و چالش های پیش رو باشد و با برنامه ریزی با اقدام و عمل جهادی در مسیر توسعه گام بردارند.
نماینده مردم شرق مازندران اظهارداشت: اکنون دیگر نباید مشکلات و کاستی ها را پای دولت قبل بگذارد زیرا الان دولت قبل خودش است که باید با برنامه ریزی علمی پرهیز از هرگونه اتلاف وقت با پشتکار قوی چالش های پیش رو مانند رکود، بیکاری،بحران آب ،بحران محیط زیست،آسیبهای اجتماعی و خارج کردن کشور از فقر و بی عدالتی بردارند.
شاعری با اشاره به هفته دولت، تصریح کرد: از هفته دولت تا دفاع نقدی ۱۴۰پروژه با ۱۵۰میلیارد تومان اعتبار برای ۳شهرستان شامل ۱۲پروژه درمانی و بهداشتی،راه اندازی مرکز ام آر آی امام خمینی بهشهر،مرکز جامع سلامت،کلنگ زنی فاز۲بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه با ۵۰تخت بیمارستانی،کلنگ زنی فاز دو بیمارستان امام حسین (ع)نکا،افتتاح گاز رسانی به ۱۰روستا،بهبود و تامین آب شرب،آب شیرین کن گلوگاه و شبکه فاضلاب مسکن مهر میلم کوتی بهشهر می باشد.
وی افزود:در زمینه آسفالت راه روستایی، بین شهری و شهری ۵۰کیلومتر به بهره برداری می رسد و همچنین نیروگاه ۲۵مگاواتی بهشهر با ۷۰میلیارد تومان در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس در خصوص منطقه آزاد بندر امیرآباد، تصریح کرد: دردنیا مناطق آزادی موفق هستند که زیرساخت آنها از قبل آماده باشد و منطقه آزاد دارای شاخص و معیارهایی است که بندر امیر آباد با توجه به حمل و نقل ریلی، هوایی،جاده ای،۷میلیون تن تخلیه و بارگیری،نزدیکی به دو فرودگاه گرگان و ساری،نبود گره ترافیکی و نزدیکی به شهرک صنعتی دارای تمام زیرساختاهارا داراست که البته تشخیص منطقه آزاد شدن به عهده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و استانداری است .
شاعری در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر تغییر استانداربیان کرد: استاندارمازندران تا کنون عملکرد خوبی داشت و توانست استان را با وحدت و همدلی بدون تنش اداره کند و با برگزاری دو انتخابات بزرگ و باشکوه و مشارکت حداکثری در کشور خوش درخشید که تا زمانی که کارآمدی ،انقلابی،متخصص و باتجربه در منصب استانداری است حمایت می کنیم.

وی در مورد احیاء میانکاله، اذعان داشت: برای احیاء میانکاله اعتبار ملی و استانی خوبی اختصاص یافت که انیدواریم با لایروبی تالاب میانکاله نگذاریم بیش از این خشک شود و تلاش داریم با آب گیری سد گلورد کم آبی را مدیریت کنیم و فصل زراعی ۹۶و ۹۷آب کشاورزی پایین دست برای کشاورزی تامین شود.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خاطرنشان کرد:اجرای عملیات آبخیزداری ،حفاظت از پوشش جنگل وتنفس جنگل می توانیم منابع آبی را حفظ کنیم


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 2. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 3. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 4. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 5. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 6. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 7. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 8. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 9. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 10. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 11. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 12. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 13. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 14. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 15. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 16. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 17. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 18. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 19. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 20. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور