فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴
شناسه خبر : 218269
چاپ خبر

در دیدار اعضای هیئت رئیسه شورای رشت با جمعی از پرسنل شهرداری بیان شد:

خدمت به مردم در اولویت باشد/فضای همدلی در شورا حاکم است

جمعی از پرسنل شهرداری رشت با حضور در ساختمان شورای اسلامی رشت آمادگی خود را جهت رفع مشکلات و ساماندهی وضعیت مجموعه شهرداری اعلام کردند

خدمت به مردم در اولویت باشد/فضای همدلی در شورا حاکم است

رئیس شورای اسلامی رشت در این جلسه با تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز کارمند و آرزوی توفیق روزافزون برای پرسنل مجموعه شهرداری رشت اظهار کرد: بنده بعنوان رئیس شورا در خدمت همه شهروندان و مجموعه شهرداری رشت هستم و این روزها فضای کار و خدمت به وضوح قابل مشاهده است.

سید امیر حسین علوی با اشاره به اینکه یازده نفر عضو شورا عزم خود را جهت خدمت مضاعف جزم کرده اند تصریح کرد: بدنه شهرداری رشت غالبا جوان ، تحصیل کرده و پویا هستند و آمادگی و اشتیاق به خدمت در کلام و رفتارشان مشاهده می شود.

وی افزود: توسعه همه جانبه رشت آرزوی بزرگ همه اعضای شورای پنجم می باشد و این توسعه باید در کوتاه مدت اتفاق بیافتد و جایگاه شورا و شهرداری رشت در تمامی عرصه های مدیریتی تبیین شود.

علوی با بیان اینکه شوراها جایگاه مردمی دارند بیان کرد: افرادی که با رای مردم به عضویت شورا در می آیند باید تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات شهروندان به کار گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه فضای همدلی و همکاری در شورای پنجم حاکم است گفت: قصد داریم به نوعی جوانان را پیش قراول در امورات قرار دهیم و برای کارهای بزرگ از علم و تجربه آنها استفاده کنیم و برای تحقق این مهم با تمام توان و انرژی تلاش خواهیم کرد.

وی با اذعان به اینکه شورای پنجم تشنه همکاری است تصریح کرد: دوره چهارم شورای رشت با تمام فراز و فرودهایش سپری شد و قصد داریم در شورای پنجم با برنامه ریزیهای اصولی سرعت عمل را بالا برده و برای قالب برنامه ها در یکماهه نخست تصمیم گیری کنیم.

امیر حسین علوی افزود: اعضای شورای پنجم با یکدیگر عهد بستند که بخاطر شهر و شهروندان از خواسته هایمان بگذریم و در جبهه کار و خدمت تلاش کنیم و ان شاا مردم به زودی طعم خوش خدمت را بیشتر احساس خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیا اینکه خدمت صادقانه در هر جایگاهی امکانپذیر است تصریح کرد: برای خدمت نیاز نیست حتما در جایگاه مدیریتی قرار بگیریم و در هر شرایطی می توانیم منشا خدمت و اثرگذاری باشیم.

در ادامه این جلسه نائب رئیس شورای اسلامی رشت نیز با تبریک به مناسبت روز کارمندگفت: متاسفانه به علت برخی از مشکلاتی که در گذشته ایجاد شده بود انگیزه فعالیت در بدنه شهرداری رشت کاهش یافته است.

حجت جذب افزود: در شرایط فعلی فضای تعامل و همکادی در شورا و شهرداری رشت حاکم است و بنده معتقدم چنانچه انگیزه های لازم ایجاد شود توانمندیهای فراوانی در پرسنل شهرداری رشت وجود دارد.

در ادامه این جلسه خزانه دار شورای پنجم رشت نیز اظهار کرد: رضایتمندی مردم باید در اولویت باشد.

حامد عبداللهی با اشاره به اینکه مشکلات داخلی شهرداری رشت نباید به بیرون منتقل شود تصریح کرد: مجموعه شهرداری رشت همانند یک خانواده هستند و نباید مباحث و مشکلات داخلی به بیرون منعکس شود.

خزانه دار شورای پنجم رشت با اذعان به اینکه اعضای شورا تلاش خود را جهت رفع مشکلات به کار بسته اند بیان کرد: با پیگیریهای ریاست و اعضای شورای پنجم یقینا به زودی مشکلات برطرف و اقدامات خوبی در راستای رضایتمندی پرسنل و شهروندان انجام خواهد شد.

عبداللهی افزود: ان شاا با انتخاب شهرداری اصلح و توانمند و ایجادثبات کاری در بدنه شهرداری رشت به زودی فضایی توام با آرامش بر مجموعه حاکم خواهد شد و مشکلات مرتفع می گردد.

وی با اشاره به اینکه خواسته بنده کمک به مردم جهت رفع مشکلاتشان می باشد بیان کرد: شهروندان به علت مشکلات به شهرداری مراجعه می کنند و خواسته بنده از مجموعه شهرداری رشت کمک به مردم جهت رفع مشکلاتشان می باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه افزود: روز کارمند را به تمامی مجموعه پرتلاش و خدوم شهرداری رشت تبریک می گویم.

محمد حسن علیپور افزود: امیدوارم با شروع به کار شورای پنجم  خدمات رسانی بهتر به شهروندان انجام شود.

در ادامه این جلسه معاون اجرائی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری رشت با آرزوی موفقیت برای شورای پنجم شهر اظهار کرد: پرسنل شهرداری رشت آمادگی همه جانبه خود را جهت رفع مشکلات اعلام می کند.

یاسر محجوب افزود: در گذشته شاهد حضور مدیران ارشد استانی در صحن شورا بودیم و این نشاندهنده ارتباط و تعامل خوب شوراهای گذشته با مدیران استانی بود.

وی بیان کرد: ان شاا با همت ریاست و اعضای شورا، شهرداری رشت به جایگاه اصلی خود در مدیریت شهری دست پیدا کند و با انتخاب شهرداری اصلح مشکلات برطرف شود.

در ادامه این جلسه یکی از کارکنان مجموعه شهرداری رشت با تبریک به مناسبت انتخاب هیئت رئیسه شورای پنجم اظهار کرد: یقینا به زودی اتفاقات خوب و مثبتی برای شهرداری رشت اتفاق می افتد.

مجتبی ماه پسند افزود: منابع انسانی می تواند به پیشرفت مجموعه کمک کند و شهرداری رشت از این بابت شرایط خوبی دارد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. تیم داماش گیلان به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می رود
 2. آزار زن جوان در جاده‌ خاکی
 3. “حق شناس ” قهرمانی بومی در مدیریت استان
 4. باندهای واسطه ای پشت پرده برنج‌های تقلبی/سالانه ۲میلیون‌و۸۰۰تن برنج در کشور مصرف می‌شود / منشاء برنج‌های تقلبی توسط اتحادیه برنج مشخص شود
 5. معیارهای وزارت کشور در پیشنهاد گزینه های استانداری به دولت کاملاً شفاف است
 6. نمره منفی یکی از ابزارهای پلیس برای جلوگیری از ارتکاب تخلفات است
 7. در روزها و شب های عزاداری سرورشهیدان ، امام حسین (ع) از ظروف یک بار مصرف پلاستیکی استفاده نکنیم
 8. کشف لاشه یک قلاده خرس قهوه ای در صومعه سرا
 9. از غرفه های برتر نمایشگاه عرصه مستقیم کالای پاییزه تقدیر شد
 10. ابراز خرسندی پدر شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا از افتخار آفرینی قهرمانان کاراته گیلان
 11. رشد چشمگیر ترانزیت کالا از بندر انزلی/ افزایش ۱۴۱ درصدی مواد نفتی در بندرانزلی
 12. واردات برنج های آلوده ادامه دارد/مردم از خرید برنج آلوده هندی و پاکستانی بپرهیزند
 13. آقای ترامپ غیرقابل پیش بینی است؛ ولی ما برای هر وضعیتی پیش بینی وبرنامه داریم/ تنها نتیجه خروج از برجام، بی اعتباری است
 14. هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد
 15. تبریک مدیر” جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان “به انتصاب شهردار رشت
 16. در هر شهری که استعداد فوتبال داشته باشد دفتری ایجاد می کنیم /برنامه های علی کریمی از اروپا هم جلوتر است
 17. ورود کمیسیون آموزش مجلس به موضوع اعتراضات داوطلبان به نتایج کنکور/ سازمان سنجش شفاف‌سازی کند
 18. جناح بندیهای سیاسی در شورا معنا ندارد/با مداخله اعضای شورا در عزل و نصب های شهرداری مخالفم/ رسیدگی به مشکلات بازنشستگان شهرداری رشت
 19. سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری بعنوان فصل الخطاب در برنامه ریزی های حوزه سلامت می باشد
 20. سقوط دو کابین در تلکابین رامسر۷ مصدوم بجای گذاشت