فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
شناسه خبر : 218643
چاپ خبر

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر:

ناگفته های یک سرمایه گذار در مازندران/ من یک حججی اقتصادی هستم/ درآمد حاصل از هتل ۵ستاره در نوشهر برای تحصیل معلولان اختصاص داده می شود

مالک شرکت بزرگ بهداشتی فیروز و سرمایه گذار بزرگترین پروژه مارينا پارک خزر در مازندران نسبت به بی مهرها و کارشکنی ها در مسیر اجرای پروژه انتقاد کرد

ناگفته های یک سرمایه گذار در مازندران/ من یک حججی اقتصادی هستم/ درآمد حاصل از هتل ۵ستاره در نوشهر برای تحصیل معلولان اختصاص داده می شود

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از نوشهر، سید محمد موسوی با بیان اینکه من یک حججی اقتصادی هستم، گفت: همه کارآفرینان در جامعه مولد هستند.

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر ادامه داد: من همواره در این فکر هستم دست به فعالیت های اقتصادی چند منظوره با سرمایه بسیار و سود بیشتر بزنم تا بتوانم اشتغالزایی کنم.

موسوی با اشاره به اینکه سال ۸۳ کارخانه ای را به یک مرد جوان فروختم اما بدلیل بد حسابی تصمیم گرفتم دیگر با او کاری نداشته باشم، اظهارداشت: بهار ۹۲ در مسیر تهران – قزوین پس از تماس های مکرر و عدم پاسخگویی اینجانب جلوی خودرو را گرفت و التماس کرد به صحبت هایش گوش دهم و ادعا می کرد که ورشکست شده است و فرصت می خواست که با شرط و شروطی قرار شد کار اجرایی از من نخواهد.

وی یکی از دغدغه های بزرگ خود را پشتیبانی تحصیل معلولان در کشورعنوان و تصریح کرد: هیچ راهی وجود ندارد برای ساخت بستر آموزشی چرا که حالا حالا بهزیستی نمی تواند بسازد پس باید بخش خصوصی این امر را انجام دهد.

این کارآفرین اقتصادی ادامه داد: یک پروژه اقتصادی چند منظوره با سود و زیان در نوشهر در حال ساخت است تا استفاده شود که این همان کلاهبرداری است که در سال ۸۳ این جوان بهمراه شریک خود با من معامله نمود.

موسوی بیان کرد: مرد جوان یک کارخانه از من خریداری نمود اما در پرداخت پول بد حساب بود که با یک مقدار کاهش سود و معامله پول و سرمایه خود را دریافت کردم.

وی در خصوص پروژه بندر و هتل مارینا در نوشهر، اذعان داشت: پروژه بندر نوشهر را راه اندازی و قرار بود در آن بندر هتل ۵ ستاره بسازیم تا از درآمدش شرایط تحصیل و پشتیبانی از معلولان انجام شود.

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر با توجه به اینکه امکان حضور دائم سر پروژه وجود نداشت وکالت کاری به مرد جوان ارائه دادم تا در مراجعه برای پیگیری فعالیت های اداری با مشکل مواجه نشود، تصریح کرد: اواخر سال ۹۳ متوجه شدم اقدام به فروش مال غیر، کلاهبرداری و خیانت در امانت کرده است.

موسوی با اشاره به اینکه در سال ۹۳ سربلند کردم دیدم موافقت اصولی، قرارداد دریا و ۵ میلیارد تومان چک های بنده رو برده است، افزود: تصمیم گرفتم از او شکایت کنم که پیغام فرستاد اینکار نکنم تا اموال مرا برگرداند.

وی با اعلام اینکه دادخواستی به مبلغ ۲۷ میلیارد تومان از سوی هیات کارشناسان دادگستری صادر شد، افزود: او موافقت اصولی بنام خود برای ساخت پروژه ها گرفت وبعد آن قراردادی با منابع طبیعی ۴ هکتاری بسته بود این در حالیست که برای چنین قراردادی باید شرایط لازم توسط او و استعلامات لازم در مورد او اخذ می شد.

موسوی خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد این مرد جوان با چند تن از شخصیت های سیاسی، اداری و پارلمانی استان مازندران ارتباط دوستانه داشته و همه اقدامات خود را در ظرف ۱۱ روز انجام داده است که این در حالیست برای انجام این اقدامات، بوروکراسی اداری را باید در مدت زمانی معلوم انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در حضور مشاور استاندار مازندران مسائل را بصورت مکتوب نوشت و پیشنهاد فروش موافقت اصولی را با سه برابر سود داد، اذعان داشت: چند روز از این ماجرا گذشت متوجه شدم که از بابت قرارداد اخذ جواز ساخت پاساژ در منطقه ۱۵ تهران مبلغ ۶ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، روز ۲۹ اسفند به دفتر استاندار مراجعه و کاغذها و نوشته ها را ارائه دادم استاندار مازندران پس از مطالعه اعلام کردند پس از تعطیلات نوروز مراجعه کنم.

مدیرعامل کارخانه بهداشتی فیروز با بیان اینکه پس از تعطیلات نوروز به دفتر استاندار مراجعه و ایشان با رئیس کل دادگستری استان تماس و مرا ارجاع دادند، ادامه داد: رئیس کل دادگستری استان پس از خواندن اقرارنامه تعجب کرد و گفت نباید به او اعتماد می کردی! چرا که او دارای سوء سابقه است و به دادستان نوشهر دستور داد تا این پرونده را ویژه پیگیری و بررسی کند.

موسوی با اشاره به اینکه کجای دنیا وکالت دادن جرم است، گفت: رئیس کل دادگستری شرط گذاشتند که در این پرونده فقط به حرف ایشان گوش کنم.

وی خاطرنشان کرد: کار تجسس تا پایان فروردین ۹۴ طول کشید خرداد ماه همان سال با دستور دادستان نوشهر توقیف کارگاه محل اجرای پروژه انجام و بر اساس مدارک موجود به من تحویل داده شد.

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر به  الف -ر کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران اشاره کرد و افزود: شب آن روزی که کارگاه محل اجرای پروژه را تحویل گرفتم مرد جوان با اسلحه به آنجا آمد و مرا تهدید کرد تا پروژه را بفروشم از او وقت خواستم تا در این مورد فکر کنم و او پذیرفت و رفت.

موسوی تصریح کرد: پس از رفتن او با دادستان نوشهر تماس و جریان را گفتم و پلیس در خصوص دستگیری متهم جدی تر وارد عمل شد و در نهایت در اواخر آذر ۹۴ بازداشت شد.

وی با اعلام اینکه بازپرس پرونده قرار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای او صادر و او را روانه زندان کرد، اذعان داشت: با دستگیری متهم فکر کردم این مسئله تمام شد اما با خبر شدم او با چند کار خیر در زندان وبا قرار وثیقه ۶ میلیارد تومانی از زندان آزاد شد این در حالیست کارشناسان دادگستری مبلغ کلاهبرداری ها تا ۲۷ میلیارد تومان را اعلام کرده بودند.

مدیرعامل شرکت بهداشتی فیروز ادامه داد: پس از شنیدن این مورد، شکایت بنده و اشتباه، برای بازپرس پرونده، در دادسرای انتظامی قضات کیفر خواست صادر و بازپرس جدید جایگزین او شد.

موسوی خاطرنشان کرد: من در مازندران بدنبال سرمایه گذاری و فرصت شغلی بودم اما ۲ سال و نیم درگیر این پرونده و دادگستری هستم.!!!


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. بهره‎برداری ازخط انقال گاز به ۶ روستای منطقه هزارجریب نکا/ پایان ۴ دهه انتظار
 2. مهمترین ابزار برای تثبیت و تداوم قدرت در فضای بین المللی، ابزار اقتصادی است
 3. اصحاب رسانه نقش مهمی در شناسایی بیماران دیابتی دارند
 4. خرید یک دستگاه مکانیکی از کانادا برای پاکسازی تالاب انزلی
 5. تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی تیمی جهان دست یافت
 6. عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد
 7. همایش اربعین اجتماع محبین اهل بیت است/سهمیه ۶ هزار نفری شهرستان رشت برای مراسم اربعین
 8. دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با رییس شورای شهر رشت
 9. مشوق های بسیار خوب برای کارفرمایان در طرح کارورزی/ کاهش نرخ بیکاری و افزایش نرخ مشارکت سال چاری در مازندران
 10. تدوین استاندارد ها در یک کشور از مشخصات توسعه یافتگی آن کشور هستند
 11. راه اندازی امداد هوایی و موتور آمبولانس در رشت/افزایش جرایم قطع اشجار در رشت
 12. مسکن مهر رشت شهر فراموش شده
 13. سخنان ترامپ نشان داد که برجام مستحکم تر از آن چیزی است که او در دوران رقابت انتخاباتی فکر می کرد
 14. معارفه ی نخستین بانوی مدیر کل دولت دوازدهم در گیلان انجام می شود
 15. لزوم شناسایی دقیق مزیت‌های نسبی و ظرفیت‌های برتر سرزمین‌های اسلامی
 16. بررسی علل واقعی نشدن نرخ ارز در کشور/قیمت ارز بیش از ۱۰ درصد نباید افزایش پیدا کند
 17. جمع آوري ۳۰ دام هوايي در لاهيجان
 18. مدیران کمبود دار یا کمبود مدیران
 19. با ۲۵درصد افزایش ساعت کاری و بن کارت برای نیروهای خدماتی موافقت شد
 20. قرار مجرمیت برای کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد/ چرا استاندار نسبت به پرونده این کلاهبردار پیگیری مناسبی انجام نمی دهد!