فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
شناسه خبر : 218652
چاپ خبر

رئیس شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد:

اولویت شهردار رشت پرداخت حقوق پرسنل شهرداری باشد/کمک مالی شورای رشت متعلق به تمامی تیم های ورزشی رشت/ نگاه حمایتی شورای رشت به ورزش

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اولویت شهردار رشت پرداخت حقوق و مزایای معوقه پرسنل شهرداری رشت و سازمانهای تابعه باشد

اولویت شهردار رشت پرداخت حقوق پرسنل شهرداری باشد/کمک مالی شورای رشت متعلق به تمامی تیم های ورزشی رشت/ نگاه حمایتی شورای رشت به ورزش

به گزارش خبرگزاری کاسپین، سید امیر حسین علوی با اعلام این مطلب اظهار کرد: حدود دو ماه است که پرسنل شهرداری رشت حقوق خود را دریافت نکرده اند و در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه گذران زندگی برایشان بسیار مشکل است.
وی با اشاره به مطالبات شهرداری رشت تصریح کرد: شهرداری رشت مطالبات بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی دارد و برای رفع مشکلات مالی فعلی باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشد.
علوی با اذعان به اینکه تاخیر در پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری توجیه ناپذیر است گفت: این مشکل هر چه سریعتر باید برطرف شود.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: پرسنل شهرداری رشت از توانمندیهای فراوانی برخوردار هستند و باید از پتانسیل های خود در جهت دریافت مطالبات شهرداری رشت استفاده کنند.
علوی با تاکید بر پیگیری واحد حقوقی و مالی شهرداری به مبحث مطالبات گفت: بخش از مطالبات شهرداری رشت مربوط به دستگاههای دولتی است و امیدوارم به منظور ایجاد رفاه شهروندی و توسعه همه جانبه رشت سازمانهای مربوطه همکاریهای لازم را داشته باشند.
وی در خصوص لایحه کمک به دو تیم فوتبال داماش و سپیدرود رشت اظهار کرد:حمایت از تیم های داماش و سپیدرود همواره از اهداف شورا و شهرداری رشت بوده است.
رئیس شورای اسلامی رشت بیان کرد: در سال جاری به منظور حمایت از هیئتهای ورزشی شهر ۳ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است و با توجه به وضعیت مالی شهرداری رشت در صورت موافقت با مبالغ اعلام شده در لوایح کمک مالی به دو تیم سپیدرود و داماش رشت منابع مالی لازم برای دیگر هیئتها باقی نخواهد ماند.
علوی با اذعان به اینکه نگاه حمایتی شورای شهر معطوف به تمامی هیئتهای ورزشی شهر می باشد گفت: قهرمانان ورزشهای رزمی و… در رشت نیز همواره برای شهر افتخار آفرینی می کنند و باید از نگاه حمایتی شورا بهره مند شوند.
وی در خصوص نگاه حمایتی شورا نسبت به هیئتهای ورزشی تصریح کرد: اعضای شورای رشت منتخب اقشار مختلف شهر از جمله ورزشکاران نیز هستند و در این راستا باید نسبت به آنان نیز نگاه حمایتی داشته باشد.
علوی افزود: یقینا نادیده گرفتن مباحث حمایتی نسبت به هیئت های ورزشی موجب عقب ماندگی آنان خواهد شد و حمایت شورای رشت از آنان توسعه و گرایش جوانان شهر به ورزش را فراهم خواهد نمود.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شورا و شهرداری رشت در کنار اولویتهای فعالیتی خود باید به مقوله ورزش نیز بپردازد گفت: حمایت از هیئتهای ورزشی و ورزشکاران موجب توسعه و گرایش جوانان به ورزش و مصون ماندن آنان از ناهنجاریهای جامعه شامل اعتیاد و… خواهد شد


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. بهره‎برداری ازخط انقال گاز به ۶ روستای منطقه هزارجریب نکا/ پایان ۴ دهه انتظار
 2. مهمترین ابزار برای تثبیت و تداوم قدرت در فضای بین المللی، ابزار اقتصادی است
 3. اصحاب رسانه نقش مهمی در شناسایی بیماران دیابتی دارند
 4. خرید یک دستگاه مکانیکی از کانادا برای پاکسازی تالاب انزلی
 5. تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی تیمی جهان دست یافت
 6. عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد
 7. همایش اربعین اجتماع محبین اهل بیت است/سهمیه ۶ هزار نفری شهرستان رشت برای مراسم اربعین
 8. دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با رییس شورای شهر رشت
 9. مشوق های بسیار خوب برای کارفرمایان در طرح کارورزی/ کاهش نرخ بیکاری و افزایش نرخ مشارکت سال چاری در مازندران
 10. تدوین استاندارد ها در یک کشور از مشخصات توسعه یافتگی آن کشور هستند
 11. راه اندازی امداد هوایی و موتور آمبولانس در رشت/افزایش جرایم قطع اشجار در رشت
 12. مسکن مهر رشت شهر فراموش شده
 13. سخنان ترامپ نشان داد که برجام مستحکم تر از آن چیزی است که او در دوران رقابت انتخاباتی فکر می کرد
 14. معارفه ی نخستین بانوی مدیر کل دولت دوازدهم در گیلان انجام می شود
 15. لزوم شناسایی دقیق مزیت‌های نسبی و ظرفیت‌های برتر سرزمین‌های اسلامی
 16. بررسی علل واقعی نشدن نرخ ارز در کشور/قیمت ارز بیش از ۱۰ درصد نباید افزایش پیدا کند
 17. جمع آوري ۳۰ دام هوايي در لاهيجان
 18. مدیران کمبود دار یا کمبود مدیران
 19. با ۲۵درصد افزایش ساعت کاری و بن کارت برای نیروهای خدماتی موافقت شد
 20. قرار مجرمیت برای کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد/ چرا استاندار نسبت به پرونده این کلاهبردار پیگیری مناسبی انجام نمی دهد!