فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر : 219022
چاپ خبر

دکتر علی افتخاری از اعضای اولیه اصلاح طلبان گیلان:

اصلاح طلبان واقعی گیلان مردم استان هستند /جریان اصلاح طلبی گیلان باید به ریل خود برگردد

دکتر علی افتخاری از اصلاح طلبان گیلان در گفتگویی اظهار داشت : جریان اصلاح طلبی گیلان باید به ریل خود برگردد

اصلاح طلبان واقعی گیلان مردم استان هستند /جریان اصلاح طلبی گیلان باید به ریل خود برگردد

دکتر علی افتخاری رییس ستاد ورزشی دکتر روحانی در استان در گفتگویی در خصوص تغییر استاندار گیلان و حضور دکتر سالاری ( استاندار پیشین بوشهر) در استان گیلان، برگزاری بازی های آسیایی داخل سالن در کشور ترکمنستان و بررسی رفتاری اصلاح طلبان گیلان اظهار داشت :جریان اصلاح طلبی گیلان باید به ریل خود برگردد.

وی در این گفتگو با بیان اینکه استاندار گیلان قدر مسلم با همکاری و مساعدت نمایندگان، دکتر نوبخت (معاون گیلانی رئیس جمهور) و همدلی همه دلسوزان استان می تواند در توسعه و رونق استان موفق شود گفت: ما باید مانند مردم بوشهر با همسان سازی فرهنگی و رفتاری مانند زمانی که مهندس صوفی از گیلان در آنجا استاندار بود، ادب، احترام و مهمان نوازی گیلانیان را در سطح کشور جلوه دهیم و با حمایت از آقای دکتر سالاری برای توسعه و ترقی استان یار و یاور وی باشیم.

دکتر افتخاری افزود: در شرایط فعلی ماجرای بومی و غیربومی معنایی ندارد و حتی اگر بخواهیم به این واژه درصدر اسلام بپردازیم و تاریخ انصار و مهاجرین را مطالعه کنیم پیامبر گرامی اسلام نخستین غیر بومی تاریخ اسلام به حساب می آید؛ پس باید بدور از هرگونه الفاظ تفرقه افکنانه به وحدت رسیده و با رفتار اسلامی و دینی خود فضا را برای کار و تلاش مهیا کرده و برای آبادانی گیلان گام برداریم.

رئیس ستاد ورزش دکتر روحانی در استان گیلان اظهار داشت: به طور مستقیم آقای دکتر سالاری را نمی شناسم، اما کارشناسان اقتصادی و ورزشی بوشهر اعلام داشته اند که ایشان در طول تصدی استانداری بوشهر بسیار موفق عمل کرده و ضمن استفاده از خرد جمعی و بهره بردن از نظر کارشناسان، اعتقاد راسخی به همفکری، تعامل و اندیشه ورزی دارد.

وی یادآور شد: از آقای سالاری در استان بوشهر به عنوان یک استاندار ورزشدوست نام می برند و قطعا ایشان در گیلان نیز در همین زمینه موفق و قوی عمل خواهند کرد و البته این زمانی ضمانت اجرایی دارد که گیلانیان با وی همکاری کنند و نسبت به سهم خواهی عده ای تمامیت خواه بی تفاوت و به شایسته سالاری روی آورند.

دکتر افتخاری در ادامه با بیان اینکه متاسفانه جریان اصلاح طلبی در گیلان از ریل اصلاحات خارج شده و برخی فرصت طلب ادعای اصلاح طلبی می کنند اَظهار داشت: اصلاح طلبان واقعی یا سکوت کرده اند و یا به انزوا کشانیده شده اند؛ ضمن اینکه برخی از احزاب سیاسی گیلان که فقط یک نفر عضو دارند و در رابطه با جریان اصلاحات هم بیانیه می دهند، متاسفانه سهم خواهی هم می کنند!

رئیس ستاد ورزش دکتر روحانی در گیلان گفت: امیدوارم مسئولان ارشد استان به درخواست ها و سهم خواهی های فرصت طلبان ترتیب اثری ندهند و همه فکر و ذهن خود را بر ای خدمت به مردم زحمتکش استان قرار دهند؛ چون اعتقاد دارم اصلاح طلبان واقعی گیلان مردم استان هستند و رهبر جریان اصلاح طلبی استان نیز آقای الیاس حضرتی می باشد.

افتخاری اضافه کرد: آقای حضرتی، دکتر فیاض زاهد، محسن باقری، هرمز ربانی، احمد یوسفی، محمد محمودیان؛ غفار یوسفی، مهندس رسایی، مرحوم بلوکی، اسماعیل حسینی، محسن تطهیری، محمود باقری و محمد عنایت شعار و اینجانب از اولین اصلاح طلبان استان بوده ایم و برخی از افراد بعدا در دقیقه نود و وقت های اضافی به جمع اصلاح طلبان پیوسته اند که البته امروز این افراد هیچ گونه ادعا و یا سهم خواهی ندارند و متاسفانه فقط عده ای فرصت طلب ادای اصلاح طلبی درآورده و چوب لای چرخ حرکت دولت می گذارند و در مجموع اعتقاد دارم جریان اصلاح طلبان در گیلان به اصلاح نیاز دارد!

عضو فدراسیون جهانی کشتی همچنین در خصوص بازی آسیایی داخل سالن آسیا نیز گفت: خوشبختانه کاروان ورزشی کشور مان در این مسابقات موفق عمل کرد و پس از ترکمنستان میزبان و چین به مقام سومی آسیا دست یافت.

دکتر افتخاری با بیان اینکه کشور ترکمنستان میزبان موفقی برای این مسابقات بود گفت: اینجانب سه بار برای توزیع مدال های بر روی سن رفتم و در دو وزن کشتی آزاد و فرنگی و یک وزن کشتی پهلوانی مدال قهرمانان را به گردن آنها آویختم.

عضو هیات سرپرستی کاروان ورزشی کشورمان در پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا یادآور شد: امیدوارم با عزمی راسخ و توجه به زیر ساخت های ورزش گام های موفق آمیزتری را در ورزش آسیا و جهان برداریم و به مدارج بالاتری دست یابیم.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد
 2. سفر استاندارقیزیل آوردا قزاقستان به مازندران
 3. ناپایداری زباله ها در سراوان بحرانی جدی است/احتمال حرکت پوسته زمین در سراوان
 4. مشارکت بیشتر زنان در مسائل اجتماعی ، سیاسی وفرهنگی موجب نشاط و پویایی جامعه خواهد شد/ زنان جامعه باید مطالبگر باشند
 5. آغاز طرح رجیستری تلفن همراه از ۲۸ مهر ماه/ ۹۰ درصد گوشی های تلفن همراه در بازار به صورت قاچاق عرضه می شوند
 6. تمامی کشورها در راستای اهداف منشور ملل متحد برای افزایش ثبات و امنیت در استفاده از فناوری ارتباطی همکاری کنند
 7. بررسی مشکلات آب شرب روستای سراوان و سایر روستاهای دارای مشکل آب شرب
 8. فراهم نمودن زیرساخت های گردشگری ورزشی،تلاشی برای توسعه همه جانبه گیلان
 9. اعلام جزییات قتل اهورا کودک رشتی
 10. آمریکا کارگزار صهیونیسم بین‌الملل است/تا طرف مقابل برجام را پاره نکنند آن را پاره نمی‌کنیم
 11. سازمان اسناد و کتابخانه ملی وارث بزرگان است
 12. “اهورا” کودک دوساله گیلانی در آرامگاه ابدی خود آرام گرفت
 13. گیلان ،رتبه پنجم ورزش کشور را داراست
 14. تفریغ بودجه شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت
 15. بهره‎برداری ازخط انقال گاز به ۶ روستای منطقه هزارجریب نکا/ پایان ۴ دهه انتظار
 16. مهمترین ابزار برای تثبیت و تداوم قدرت در فضای بین المللی، ابزار اقتصادی است
 17. اصحاب رسانه نقش مهمی در شناسایی بیماران دیابتی دارند
 18. خرید یک دستگاه مکانیکی از کانادا برای پاکسازی تالاب انزلی
 19. تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی تیمی جهان دست یافت
 20. عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد