فهرست
leader 1
زمان انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
شناسه خبر : 219099
چاپ خبر

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر:

قرار مجرمیت برای کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد/ چرا استاندار نسبت به پرونده این کلاهبردار پیگیری مناسبی انجام نمی دهد!

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر با اعلام اینکه قرار مجرمیت برای کلاهبرداری ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد، گفت: دستگاه قضایی این استان برای متهم پرونده قرار مجرمیت صادر نمود

قرار مجرمیت برای کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد/ چرا استاندار نسبت به پرونده این کلاهبردار پیگیری مناسبی انجام نمی دهد!

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از قزوین، سیدمحمد موسوی سه شنبه در نشست با اصحاب رسانه موسوی با اشاره به اینکه سال ۸۳ کارخانه ای را به یک مرد جوان فروختم اما بدلیل بد حسابی تصمیم گرفتم دیگر با او کاری نداشته باشم،گفت: بهار ۹۲ در مسیر تهران – قزوین پس از تماس های مکرر و عدم پاسخگویی بنده جلوی خودرو را گرفت و التماس کرد به صحبت هایش گوش دهم و ادعا می کرد که ورشکست شده  و فرصت جبران می خواست که با شرط و شروطی قرار شد کار اجرایی از من نخواهد.

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر یکی از دغدغه های بزرگ خود را پشتیبانی تحصیل معلولان در کشورعنوان کرد.

موسوی بیان کرد: یک پروژه اقتصادی چند منظوره با سود و زیان در نوشهر در حال ساخت است این همان کلاهبرداری است که در سال ۸۳ این جوان بهمراه شریک خود با من معامله نمود.

وی ادامه داد: مرد جوان یک کارخانه از من خریداری نمود اما در پرداخت پول بد حساب بود که با یک مقدار کاهش سود و معامله پول و سرمایه خود را دریافت کردم.

سرمایه گذار شرکت مارینا خزر در خصوص پروژه بندر و هتل مارینا در نوشهر، اذعان داشت: پروژه بندر نوشهر را راه اندازی و قرار بود در آن بندر هتل ۵ ستاره بسازیم تا از درآمدش شرایط تحصیل و پشتیبانی از معلولان انجام شود.

موسوی با توجه به اینکه امکان حضور دائم سر پروژه وجود نداشت وکالت کاری به مرد جوان ارائه دادم تا در مراجعه برای پیگیری فعالیت های اداری با مشکل مواجه نشود، تصریح کرد: اواخر سال ۹۳ متوجه شدم اقدام به فروش مال غیر، کلاهبرداری و خیانت در امانت کرده است.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۳ سربلند کردم دیدم موافقت اصولی، قرارداد دریا و ۵ میلیارد تومان چک های بنده رو برده است، افزود: تصمیم گرفتم از او شکایت کنم که پیغام فرستاد اینکار نکنم تا اموال مرا برگرداند.

بنیانگذار کانون معلولین توانا با اعلام اینکه دادخواستی به مبلغ ۲۷ میلیارد تومان از سوی هیات کارشناسان دادگستری صادر شد، افزود: او موافقت اصولی بنام خود برای ساخت پروژه ها گرفت وبعد آن قراردادی با منابع طبیعی ۴ هکتاری بسته بود این در حالیست که برای چنین قراردادی باید شرایط لازم توسط او و استعلامات لازم در مورد او اخذ می شد.

موسوی خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد این مرد جوان با چند تن از شخصیت های سیاسی، اداری و پارلمانی استان مازندران ارتباط دوستانه داشته و همه اقدامات خود را در ظرف ۱۱ روز انجام داده است که این در حالیست برای انجام این اقدامات، بوروکراسی اداری را باید در مدت زمانی معلوم انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در حضور مشاور استاندار مازندران مسائل را بصورت مکتوب نوشته و پیشنهاد فروش موافقت اصولی را با سه برابر سود داد، اذعان داشت: چند روز از این ماجرا گذشت متوجه شدم که از بابت قرارداد اخذ جواز ساخت پاساژ در منطقه ۱۵ تهران مبلغ ۶ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، روز ۲۹ اسفند به دفتر استاندار مراجعه و کاغذها و نوشته ها را ارائه دادم استاندار مازندران پس از مطالعه اعلام کردند پس از تعطیلات نوروز مراجعه کنم.

مدیرعامل کارخانه بهداشتی فیروز با بیان اینکه پس از تعطیلات نوروز به دفتر استاندار مراجعه و ایشان با رئیس کل دادگستری استان تماس و مرا ارجاع دادند، ادامه داد: رئیس کل دادگستری استان پس از خواندن اقرارنامه تعجب کرد و گفت نباید به او اعتماد می کردی! چرا که او دارای سوء سابقه است و به دادستان نوشهر دستور داد تا این پرونده را ویژه پیگیری و بررسی کند.

موسوی با اشاره به اینکه کجای دنیا وکالت دادن جرم است، گفت: رئیس کل دادگستری شرط گذاشتند که در این پرونده فقط به حرف ایشان گوش کنم.

وی خاطرنشان کرد: کار تجسس تا پایان فروردین ۹۴ طول کشید خرداد ماه همان سال با دستور دادستان نوشهر توقیف کارگاه محل اجرای پروژه انجام و بر اساس مدارک موجود به من تحویل داده شد.

سرمایه گذار شرکت مارینا پارک خزر به  الف -ر کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران اشاره کرد و افزود: شب آن روزی که کارگاه محل اجرای پروژه را تحویل گرفتم مرد جوان با اسلحه به آنجا آمد و مرا تهدید کرد تا پروژه را بفروشم از او وقت خواستم تا در این مورد فکر کنم و او پذیرفت و رفت.

موسوی تصریح کرد: پس از رفتن او با دادستان نوشهر تماس و جریان را گفتم و پلیس در خصوص دستگیری متهم جدی تر وارد عمل شد و در نهایت در اواخر آذر ۹۴ بازداشت شد.

وی با اعلام اینکه بازپرس پرونده قرار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای او صادر و او را روانه زندان کرد، اذعان داشت: با دستگیری متهم فکر کردم این مسئله تمام شد اما با خبر شدم او با چند کار خیر در زندان وبا قرار وثیقه ۶ میلیارد تومانی از زندان آزاد شد این در حالیست کارشناسان دادگستری مبلغ کلاهبرداری ها تا ۲۷ میلیارد تومان را اعلام کرده بودند.

مدیرعامل شرکت بهداشتی فیروز ادامه داد: پس از شنیدن این مورد، شکایت بنده و اشتباه، برای بازپرس پرونده، در دادسرای انتظامی قضات کیفر خواست صادر و بازپرس جدید جایگزین او شد.

موسوی خاطرنشان کرد: من در مازندران بدنبال سرمایه گذاری و فرصت شغلی بودم اما ۲ سال و نیم درگیر این پرونده و دادگستری هستم.!!!

وی با بیان اینکه این کلاهبرداری از معلولین صورت گرفته است، اظهارداشت: اجرای پروژه های پرورش ماهی و هتل ۵ ستاره و درآمد آن در نوشهر برای همه معلولین در کشور در نظر گرفته شد.

سرمایه گذار شرکت مارینا خزر با اعلام اینکه قرار مجرمیت برای کلاهبرداری ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد، ادامه داد: دستگاه قضایی این استان برای متهم پرونده قرار مجرمیت صادر نمود.

موسوی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی بعد از مراجعه بنده و تشکیل پرونده با وی برخورد و قرار بازداشت به زندان اون صادر نمود، تصریح کرد:دادگاه متهم الف- ر چندین بار تشکیل و در آینده احکام صادر و مبلغ کلاهبرداری به کانون توانا باز می گردد.

وی با بیان اینکه این فرد از سال ۸۰ دارای سوء سابقه زمین خواری در کشور است، افزود:  هیچ برخوردی با این متهم و اختلاس گر نشده است و چرا استاندار مازندران نسبت به این پرونده پیگیری صورت نمی دهد؟؟

سرمایه گذار پروژه مارینا پارک خزر نوشهر در خصوص مجتمع تفریحی توریستی پارک خزر در مازندران، اذعان داشت: برای اجرای این پروژه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.

موسوی با بیان اینکه این فرد از سال ۸۰ دارای سوء سابقه زمین خواری در کشور است، افزود:  هیچ برخوردی با این متهم و اختلاس گر نشده است چرا استاندار مازندران نسبت به این پرونده پیگیری صورت نمی دهد؟؟

وی در خصوص مجتمع تفریحی توریستی پارک خزر در مازندران، اذعان داشت: برای اجرای این پروژه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.

یادآور می شود: پایگاه اطلاع رسانی پلیس خبری از سرهنگ رستمی رئیس پلیس آگاهی مازندران در سال ۹۴ در خصوص بازداشت بزرگترین کلاهبردار در این استان ارائه داد که بنا به اظهارات وی در خصوص شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی از دادستانی شهرستان نوشهر موضوع بطور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی مازندران قرار گرفت.

کارآگاهان در تحقيقات فنی و پليسی، متهم با تاسيس شرکت های جعلی تحت عنوان شرکت هاي سهامی خاص و همچنين تصرف اراضی ملی، زمين خواری و دريا خواری بيش از ۱۳۰ ميليارد تومان کلاهبرداری و در حال حاضر متواری است.
ماموران پليس با اقدامات فنی و استفاده از شگردهای خاص پليسی، سرانجام موفق شدند، مخفيگاه متهم را در يکی از استان های همجوار شناسايی کنند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. بهره‎برداری ازخط انقال گاز به ۶ روستای منطقه هزارجریب نکا/ پایان ۴ دهه انتظار
 2. مهمترین ابزار برای تثبیت و تداوم قدرت در فضای بین المللی، ابزار اقتصادی است
 3. اصحاب رسانه نقش مهمی در شناسایی بیماران دیابتی دارند
 4. خرید یک دستگاه مکانیکی از کانادا برای پاکسازی تالاب انزلی
 5. تیم ملی کشتی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به مقام قهرمانی تیمی جهان دست یافت
 6. عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد
 7. همایش اربعین اجتماع محبین اهل بیت است/سهمیه ۶ هزار نفری شهرستان رشت برای مراسم اربعین
 8. دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با رییس شورای شهر رشت
 9. مشوق های بسیار خوب برای کارفرمایان در طرح کارورزی/ کاهش نرخ بیکاری و افزایش نرخ مشارکت سال چاری در مازندران
 10. تدوین استاندارد ها در یک کشور از مشخصات توسعه یافتگی آن کشور هستند
 11. راه اندازی امداد هوایی و موتور آمبولانس در رشت/افزایش جرایم قطع اشجار در رشت
 12. مسکن مهر رشت شهر فراموش شده
 13. سخنان ترامپ نشان داد که برجام مستحکم تر از آن چیزی است که او در دوران رقابت انتخاباتی فکر می کرد
 14. معارفه ی نخستین بانوی مدیر کل دولت دوازدهم در گیلان انجام می شود
 15. لزوم شناسایی دقیق مزیت‌های نسبی و ظرفیت‌های برتر سرزمین‌های اسلامی
 16. بررسی علل واقعی نشدن نرخ ارز در کشور/قیمت ارز بیش از ۱۰ درصد نباید افزایش پیدا کند
 17. جمع آوري ۳۰ دام هوايي در لاهيجان
 18. مدیران کمبود دار یا کمبود مدیران
 19. با ۲۵درصد افزایش ساعت کاری و بن کارت برای نیروهای خدماتی موافقت شد
 20. قرار مجرمیت برای کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران صادر شد/ چرا استاندار نسبت به پرونده این کلاهبردار پیگیری مناسبی انجام نمی دهد!