Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – ارسال بیش از ۴ تن برنج برای موکب اربعین از مازندران
فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
شناسه خبر : 219380
چاپ خبر

معاون فرهنگی اوقاف مازندران خبر داد:

ارسال بیش از ۴ تن برنج برای موکب اربعین از مازندران

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه مازندران از ارسال یک هزار و ۹۷۶ آب معدنی ، ۴ تن و ۹۵۹ کیلوگرم برنج و پتو به موکب اوقاف و امور خیریه مازندران خبرداد

ارسال بیش از ۴ تن برنج برای موکب اربعین از مازندران

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری،حجت الاسلام مسعود قربانی به برپایی موکب اربعین حسینی در شهر نعمانیه عراق اشاره کرد و گفت: قیام امام حسین(ع) مظهر نبرد حق علیه باطل بود که این مسئله راز ماندگاری آن و عزاداری پرشور مردم پس از گذشت قرن ها است.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران هدف از قیام عاشورا را حفظ ارزشهای دین اسلام ، اصلاح فرهنگی و اجتماعی جامعه و وفای به عهد دانست و افزود: امروزه دشمنان اسلام با قدرت رسانه ای خود درصدد کم رنگ کردن این واقعه و به نمایش گذاشتن چهره زشتی از اسلام هستند.
قربانی به نقش رسانه ها در پوشش خبری پیاده روی اربعین حسینی اشاره  و ادامه داد: رسانه های دنیا که کوچکترین اجتماع مردمی را به نمایش می گذارند متاسفانه با عناد ورزی آشکار به تجمع میلیونی عزاداری حسینی و پیاده روی اربعین حسینی نمی پردازد.
وی با بیان اینکه اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران نیز در راستای اشاعه فرهنگ عاشورایی هرساله اقدامات فرهنگی را دستور کار خود قرار داده است، اظهارداشت: هر ساله برنامه های فرهنگی در بقاع متبرکه با هدف اشاعه فرهنگ ناب محمدی برگزار می شود.
معاون فرهنگی اوقاف مازندران با تاکید براینکه بیشترین وقف در حوزه عزاداری امام حسین(ع) است، بیان کرد: با توجه به اینکه اموال وقفی باید طبق نیت واقف اجرا شود ۱۱۰ میلیون تومان از سوی متولیان و محل اجرای نیت واقف برای رفاه زائرین همایش پیاده روی اربعین حسینی جمع آوری شده است.
قربانی ضمن تشکر و قدردانی از متولیان متصرفی و غیرمتصرفی، اذعان داشت: تاکنون یک هزار و ۹۷۶ آب معدنی ، ۴ تن و ۹۵۹ کیلوگرم برنج و پتو به موکب اوقاف و امور خیریه مازندران ارسال شده است.

وی به برپایی خیمه معرفت درموکب نعمانیه عراق اشاره کرد و افزود: در این خیمه روحانیون به سوالات اعتقادی و دینی پاسخ می دهند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 2. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 3. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 4. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 5. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 6. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 7. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 8. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 9. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 10. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 11. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 12. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 13. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 14. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است
 15. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 16. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 17. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 18. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 19. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 20. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی