فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
شناسه خبر : 47903
چاپ خبر

حمله تند کی روش به اسدی/حمایت‌های مالی او برای تیم ملی چه شد، دستاورد او برای فوتبال صفر است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمان این است که دیگر ماسک‌هایتان را بردارید و این بازی پنهانی را تمام کرده و این جنگ زیردریایی را متوقف کنید؛ دیگر بازی بس است

حمله تند کی روش به اسدی/حمایت‌های مالی او برای تیم ملی چه شد، دستاورد او برای فوتبال صفر است

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین، کارلوس کی روش در گفتگویی جنجالی با فارس حملات تندی علیه دبیرکل فدراسیون فوتبال بر زبان آورد در این مصاحبه آمده است:

پس از جلسه چهارشنبه گذشته که در فدراسیون فوتبال در جهت حمایت از تیم ملی و برای آرامش این تیم برگزار شد، قرار بود دیگر خبری از فضای تفرقه و جنگ و جدال‌های همیشگی در تیم ملی فوتبال نباشیم. با این حال روز گذشته با صحبت‌های دبیرکل فدراسیون فوتبال یک بار دیگر چنین فضایی در آستانه اردوی جدید تیم ملی به وجود آمده است.

علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین اظهارات خود گفته است که حاضر است فقط در برنامه ۹۰ با شما به مناظره پرداخته و به هیچ وجه نمی‌خواهد در هیأت رئیسه این کار را انجام دهد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

آقای اسدی دوست دارد این گونه بازی‌های رسانه‌ای را انجام دهد و دلیل اینکه ایشان علاقه دارد در تلویزیون این صحبت‌ها را انجام دهد این است که عادت به این گونه بازی‌های رسانه‌ای پیدا کرده است. اما این بار زمان آن است که در مکان مناسب و با حضور داوران مصلح که اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال هستند در حضور رئیس فدراسیون فوتبال این صحبت‌ها مطرح شود.

به نظر شما چرا از زمان حضور اسدی به عنوان دبیر کل در فدراسیون فوتبال تا این اندازه با او دچار چالش شده‌اید؛ گویا احساس می‌کنید از سوی او برخی عدم حمایت‌ها و بدقولی‌ها وجود دارد.

متأسفانه از زمانی که آقای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال اجبار به جابه‌جایی آقا نبی پیدا کرد، تنها دستاوردی که دبیر کل جدید برای فوتبال داشته ایجاد تفرقه و شک و شبهه و از بین بردن روحیه خوب حاکم بر تیم ملی بوده است.

در مورد علت ناراحتی خود از دبیر کل فدراسیون بیشتر صحبت می‌کنید.

حمایت‌های مالی که قرار بود ایشان برای فوتبال و تیم ملی انجام دهند چه شد؟ حمایت‌های لازمی که قرار بود برای به اتمام رساندن مرکز تمرینی تیم ملی انجام شود به کجا رسید؟ وضعیت زمین تمرین تیم ملی هم هیچگاه بهبود پیدا نکرد. واقعیت مطلب این است که مشارکت ایشان در راستای حمایت از تیم ملی در واقعیت «صفر» بوده است. همان گونه که اشاره کردم ایشان تنها باعث تفرقه و دودستگی در فضای فوتبال شده‌اند.

زمانی که اسدی از سوی وزارت ورزش برای دبیر کلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد به نظر می‌رسید که شاید وزارت قصد حمایت از شما را دارد. حالا با این شرایط که وجود دارد و عدم حمایت‌ها و بدقولی‌هایی که برای تیم ملی می‌شود؛ آیا فکر نمی‌کنید که این شرایط از سوی مقامات و نهادهای بالاتر از فدراسیون فوتبال به وجود آمده است؟

دکتر اسدی از طرف وزارت ورزش منصوب شده است؟! آیا دارید سعی می‌کنید بگویید که آقای اسدی از طرف وزیر منصوب شده است؟! آیا این موضوع صحت دارد؟!

ظاهراً این گونه است و از شواهد این گونه برمی‌آید.

من که واقعاً شگفت‌زده شده‌ام که دبیر کل فدراسیون از طرف وزارت ورزش انتخاب شده است البته این مسئله به بنده هیچ ارتباطی ندارد و مسئولیت این سؤال نیز با خود شما است.

در خصوص عدم صدور مجوز برای ملی‌پوشان سرباز و اینکه قرار بود آنها بتوانند پس از ۴ ماه بازی در لیگ برتر، تیم ملی را همراهی کنند، این اتفاق هرگز نیفتاد، چه صحبتی دارید؟

در خصوص سؤال شما و شرایط بازیکنان سرباز باید بگویم که این نیز یکی دیگر از دستاوردهای جناب آقای دکتر اسدی است … «صفر». این یکی از استانداردهای رایج آقای اسدی در راستای کمک به فوتبال است … «صفر».

زمانی که صحبت از رفتن شما بود آقای حسنی‌خو حراست وزارت ورزش از طرف این وزارتخانه مأمور شد تا هر طور شده است شما را در تیم ملی نگه دارد. حال امروز شخص دیگری از وزارت ورزش تا این اندازه برخلاف منافع ملی عمل می‌کند. این تضاد را چگونه تحلیل می‌کنید.

دقیقاً این یک تضاد است. از یک طرف آنها با یک دست از جلو دسته گلی را نشان می‌دهند و از طرف دیگر با دستی که در پشتشان است چاقو دارند. یک روز آقای حسنی‌خو با من جلسه برگزار کردند و به نمایندگی از مقامات بالاتر حامل پیغام‌های حمایتی بودند در روز بعد از طرف حراست وزارت ورزش برای من پرونده تحقیقی در رابطه با فساد مالی تشکیل می‌شود. واقعاً اینجا چه اتفاقی می‌افتد؟! آیا فکر نمی‌کنید که طبق اعتقادات و ارزش‌های اسلامی می‌توانید بسیار صادقانه‌تر و شفاف‌تر رو در روی من به من بگویید که آقای کی‌روش الان وقت رفتن است. بعد از آ‌ن شما می‌توانید در صلح به کارتان ادامه دهید و من هم می‌توانم در صلح بروم. اما الان زمان این است که دیگر ماسک‌هایتان را بردارید و این بازی پنهانی را تمام کرده و این جنگ زیردریایی را متوقف کنید؛ دیگر بازی بس است.

فارس: اگر صحبت خاصی مانده برای مخاطبان بفرمایید.

مطمئناً انتصاب دبیر کل جدید در فدراسیون برای فوتبال انتصاب فوق‌العاده‌ای بود!


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 2. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 3. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 4. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 5. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 6. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 7. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 8. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 9. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 10. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 11. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 12. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 13. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 14. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 15. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 16. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 17. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 18. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 19. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 20. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور