فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
شناسه خبر : 48141
چاپ خبر

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:

دوباره چادر دفتر مراجعات مردمی خود را روی پل برپا خواهم کرد

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای عملکرد خود پاسخگو همه نهاد های امنیتی هستم، گفت: اگر تا دوماه دیگر ساخت روگذر و زیر گذر تقاطع غیرهمسطح فومن به پایان نرسد،چادر دفتر مراجعات مردمی خود را برپا خواهم کرد.

دوباره چادر دفتر مراجعات مردمی خود را روی پل برپا خواهم کرد

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از فومن،ناصرعاشوری عصر امروز در شورای اداری فرمانداری این شهرستان با اشاره به اینکه باید از اعتبارات ستاد بحران و حوادث استان برای خرید ماشین آلات راه داری استفاده شود، اظهار کرد: تابستان خشک سالی بود، اکنون سیل داریم و در زمستان برف های سنگین خواهد بارید که هر کدام از این مسائل، نیازمند اتخاذ تدابیر خاص است.

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استانگیلان باید از روزمرگی محض خارج شود، گفت: دستگاه های اجرایی باید از فرصت خرید نصف قیمت ماشین آلات از منطقه آزاد تجاری انزلی استفاده نمایند.

وی با تاکید براینکه در روند اجرای پل ورودی فومن تا اکنون ۹ بار به وزیر و رییس جمهور تذکر داده ام و مدارکش نیز موجود می باشد، خاطر نشان کرد: اجرای تقاطع غیر همسطح فومن به یک مسئله بزرگ تبدیل شده بود.

عاشوری با یادآروی اینکه با روی کار آمدن دولت جدید، پل ورودی فومن از لیست پروژه های ملی خارج شده بود و با یادداشت بنده به رییس جمهور، دوباره ین پروژه به لیست پروژه های ملی بازگشت، افزود: ۵۲ میلیارد توامن برای اجرای بزرگراه سروان و تقاطع های غیر همسطح آن تخصیص داده شده است.

این مسئول با اشاره به برگزاری نشست های اختصاصی برای تسریع در روند اجرای پل وردی فومن، متذکرشد: قرار قبلی افتتاح این پل،هفته دولت و دهه فجر بود که پیمانکار پروژه از صحبت های خود عقب نشینی کرد.

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه معدن برداشت خاک این پروژه نیز با پیگیری های انجام شده، تامین گردید، یادآروشد: تمامی اسناد پیگیری ها ، نشست ها و  پیشرفت های پل ورودی فومن موجود می باشد.

عاشوری اضافه کرد: در طی یک سال اخیر اعتبارات جدید و ملاقات پیمانکار این پروژه با وزیر راه و شهرسازی را نیز فراهم کرده ام.

ناصر عاشوری با اشاره به اعتراض و برپایی چادر بر  روی پل ورودی فومن در ماه گذشته، گفت: اعتراض بنده به روند اجرایی این پروژه برای دفاع از حیثیت نظام اسلامی بود.

وی با تاکید براینکه وظیفه نمایندگان قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین است، خاطرنشان کرد: اگر تا دوماه دیگر ساخت روگذر و زیر گذر تقاطع غیرهمسطح فومن به پایان نرسد،چادر دفتر مراجعات مردمی خود را برپا خواهم کرد.

این مسئول با تصریح براینکه نظام جمهوری اسلامی به دلیل کندی در روند اجرای این پل ورودی مظلوم واقع شده بود، ادامه داد: برای عملکرد خود پاسخگو همه نهاد های امنیتی هستم.

ناصر عاشوری با قدردانی از همکای های اداره کل راه و شهرسازی  گیلان و وزارت راه و شهرسازی کشور در پروژه های راه سازی فومن، افزود: بنده با این سازمان ها مشکلی ندارم و دغدغه بنده افزایش نظارت سازمان ها بر اجرای روند پروژه ها می باشد.

وی با تاکید براینکه اعتراض بنده برای امور سیاسی و انتخابات آینده نبوده است، گفت: بدون چادر زدن ۳ بار نماینده و خادم مردم شهرستان های فومن شفت بوده ام.

عاشوری خواستار رسیدگی به مشکلات کشاورزی و کارخانجات تولیدی و صنعت شد و اضافه کرد: پروژه سد لاسک و فولاد فومن تحول عظیمی ایجاد میکند و مسئولین استان باید در اجرای این دو پروژه همکاری نمایند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. پرفروش‌ترین گوشی‌ها در فصل دوم ۲۰۱۷
 2. امام جمعه جدید شهرستان لاهیجان معرفی شد
 3. ایجاد سایتهای معدنی اثرات تخریبی را به شدت کاهش خواهد داد
 4. ابلاغ زمان شروع به کار شوراهای شهر و روستا به فرمانداری / اعلام زمان برگزاری مراسم تحلیف
 5. رای اعتماد به وزرا یکشنبه صبح انجام می شود / تشریح برنامه ریزی هیات رئیسه مجلس برای سهولت در رای گیری
 6. مرگ کودک ۴ ساله ساروی در اثر سقوط در چاه کشاورزی
 7. ارزیابی عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت از توانایی های اجرایی کابینه پیشنهادی دوازدهم / زنگنه شیخ الوزرا است
 8. سازمان میراث فرهنگی در پی تعریف درآمدهای پایدار باشد/ آیین‌نامه‌های برنامه ششم هرچه سریعتر تدوین شود
 9. نحوه برگزاری جشنواره ملی مطبوعات گیلان در منطقه آزاد انزلی مورد بررسی قرار گرفت
 10. امضای تفاهم نامه ایجاد و توسعه شهرک‌های کشاورزی، دامی و شیلاتی در گیلان
 11. تخصیص تسهیلات بانکی یارانه دار برای اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی چای
 12. ساری رتبه سوم سرانه شهری را در کشور به خود اختصاص داده است/تجلیل از خبرنگاران گزینشی نباشد
 13. پاسخ فرمانده لشکر ۸ نجف درباره جزئیات به اسارت درآمدن شهید حججی/ آخرین وضعیت مقری که داعش از آن فیلم ارسال کرد
 14. ناديده گرفتن محدوده‌هاي شنا در دريا، ناديده گرفتن حق زندگي است
 15. وزارت اطلاعات از مسائل سیاسی و جریانی دور بوده است
 16. فحاشی به ظریف در صحن علنی مجلس
 17. شهیدان بلباسی و حججی نمونه بارز فعالان اردوهای جهادی هستند
 18. پیگیری پروتکل مرغ / ولگاگراد گزینه‌ای برای کشت فراسرزمینی ایران است
 19. تلاش بیشتر برای توسعه و افزایش تراز تجاری و صادراتی
 20. استفاده از ظرفیت‌های مختلف برای کاهش آسیب‌های اجتماعی جوانان