فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
شناسه خبر : 48141
چاپ خبر

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:

دوباره چادر دفتر مراجعات مردمی خود را روی پل برپا خواهم کرد

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای عملکرد خود پاسخگو همه نهاد های امنیتی هستم، گفت: اگر تا دوماه دیگر ساخت روگذر و زیر گذر تقاطع غیرهمسطح فومن به پایان نرسد،چادر دفتر مراجعات مردمی خود را برپا خواهم کرد.

دوباره چادر دفتر مراجعات مردمی خود را روی پل برپا خواهم کرد

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از فومن،ناصرعاشوری عصر امروز در شورای اداری فرمانداری این شهرستان با اشاره به اینکه باید از اعتبارات ستاد بحران و حوادث استان برای خرید ماشین آلات راه داری استفاده شود، اظهار کرد: تابستان خشک سالی بود، اکنون سیل داریم و در زمستان برف های سنگین خواهد بارید که هر کدام از این مسائل، نیازمند اتخاذ تدابیر خاص است.

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استانگیلان باید از روزمرگی محض خارج شود، گفت: دستگاه های اجرایی باید از فرصت خرید نصف قیمت ماشین آلات از منطقه آزاد تجاری انزلی استفاده نمایند.

وی با تاکید براینکه در روند اجرای پل ورودی فومن تا اکنون ۹ بار به وزیر و رییس جمهور تذکر داده ام و مدارکش نیز موجود می باشد، خاطر نشان کرد: اجرای تقاطع غیر همسطح فومن به یک مسئله بزرگ تبدیل شده بود.

عاشوری با یادآروی اینکه با روی کار آمدن دولت جدید، پل ورودی فومن از لیست پروژه های ملی خارج شده بود و با یادداشت بنده به رییس جمهور، دوباره ین پروژه به لیست پروژه های ملی بازگشت، افزود: ۵۲ میلیارد توامن برای اجرای بزرگراه سروان و تقاطع های غیر همسطح آن تخصیص داده شده است.

این مسئول با اشاره به برگزاری نشست های اختصاصی برای تسریع در روند اجرای پل وردی فومن، متذکرشد: قرار قبلی افتتاح این پل،هفته دولت و دهه فجر بود که پیمانکار پروژه از صحبت های خود عقب نشینی کرد.

نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه معدن برداشت خاک این پروژه نیز با پیگیری های انجام شده، تامین گردید، یادآروشد: تمامی اسناد پیگیری ها ، نشست ها و  پیشرفت های پل ورودی فومن موجود می باشد.

عاشوری اضافه کرد: در طی یک سال اخیر اعتبارات جدید و ملاقات پیمانکار این پروژه با وزیر راه و شهرسازی را نیز فراهم کرده ام.

ناصر عاشوری با اشاره به اعتراض و برپایی چادر بر  روی پل ورودی فومن در ماه گذشته، گفت: اعتراض بنده به روند اجرایی این پروژه برای دفاع از حیثیت نظام اسلامی بود.

وی با تاکید براینکه وظیفه نمایندگان قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین است، خاطرنشان کرد: اگر تا دوماه دیگر ساخت روگذر و زیر گذر تقاطع غیرهمسطح فومن به پایان نرسد،چادر دفتر مراجعات مردمی خود را برپا خواهم کرد.

این مسئول با تصریح براینکه نظام جمهوری اسلامی به دلیل کندی در روند اجرای این پل ورودی مظلوم واقع شده بود، ادامه داد: برای عملکرد خود پاسخگو همه نهاد های امنیتی هستم.

ناصر عاشوری با قدردانی از همکای های اداره کل راه و شهرسازی  گیلان و وزارت راه و شهرسازی کشور در پروژه های راه سازی فومن، افزود: بنده با این سازمان ها مشکلی ندارم و دغدغه بنده افزایش نظارت سازمان ها بر اجرای روند پروژه ها می باشد.

وی با تاکید براینکه اعتراض بنده برای امور سیاسی و انتخابات آینده نبوده است، گفت: بدون چادر زدن ۳ بار نماینده و خادم مردم شهرستان های فومن شفت بوده ام.

عاشوری خواستار رسیدگی به مشکلات کشاورزی و کارخانجات تولیدی و صنعت شد و اضافه کرد: پروژه سد لاسک و فولاد فومن تحول عظیمی ایجاد میکند و مسئولین استان باید در اجرای این دو پروژه همکاری نمایند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 2. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 3. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 4. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 5. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 6. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 7. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 8. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 9. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 10. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 11. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 12. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 13. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 14. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی
 15. ایجاد کتابخانه سیار در شهر، از برنامه های شهرداری لاهیجان است
 16. لزوم همکاری دستگاه ها و مردم برای کاهش آمار بازماندگان از تحصیل
 17. بازار و صنوف، ویترین شهر برای جذب گردشگری محسوب می شود
 18. ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها
 19. نشست علمی – تخصصی موزه و موزه داری در گیلان برگزار شد
 20. آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومین زلزله غرب کشور