فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر : 48324
چاپ خبر

فعال سیاسی استان گلستان:

اولین اصولگرای استان نماینده ولی فقیه است / خط کش اصولگرایی در استان سایت های خبری نیستند

فعال سیاسی و رسانه ای استان گلستان در ادعایی عجیب آیت الله نورمفیدی را اولین اصولگرای استان گلستان نامیده است

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از گرگان، اسماعیل البرزی از فعالان رسانه ای استان گلستان که این روزها تمام همت خود را برای دفاع از نماینده ولی فقیه در استان معطوف کرده است و چند روز پیش نیز به سایت خبر گلستان ما به جهت انتقاداتش به آیت الله نورمفیدی یادداشتی را منتشر کرده بود، بار دیگر در ادعایی عجیب و درحالیکه همه استان گلستان نماینده محترم ولی فقیه را از سران و لیدرهای جریانی خاص در استان می داند او را اولین اصولگرای اسلام خوانده است.

متن کامل یادداشت وی به شرح ذیل است:

اظهر من الشمس اینکه، هیچ اصلاح طلبی بدون اصول نمی تواند باشد و هیچ اصول گرایی بی نیاز از اصلاح نیست. آنچه مهم است اینکه کدامین اصول مبنا هستند ؟
آیا بداخلاقی های صنفی و گروهی منبعث از مطالبات سیاسی حزبی و یا دغدغه های فکری منبعث از مدرنیسم را می توان اصول گرایی و یا اصلاح طلبی نامید؟
روی سخن نگارنده با خرده اصولگرایانی است که این روزها با ظرافت خاصی در پی ایجاد تنش در راس جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی در گلستان هستند.
پر واضح است که تمامی نظام های فکری دارای اصول و قواعد خاص خود هستند و نظام حکومتی و فکری ما هم برخوردار از اصولی هستند که بدون پایبندی عملی و نه کاسبانه به این اصول، هرگز ره به جایی نخواهیم برد.
دو اصل مهم نظام حکومتی ما ، جمهوریت و اسلامیت آن است که بر اساس قانون اساسی مستخرجه از اسلام و بر پایه اهتمام و نظرات صائب علما و متخصصان در حوزه های دین و حقوق، تا ابد غیر قابل تغییر باقی خواهند ماند.
مهمترین میثاق همه ما قانون اساسی است که التزام عملی به تک تک بندهای آن از جمله التزام عملی به اسلام، نظام و ولایت فقیه، ما را در زمره اصول گرایی قرار می دهد و بی شک، تفسیر به رای و سپس مصادره به مطلوب نمی تواند مبنای اصولگرایی و یا حتی اصلاح طلبی قرار گیرد .
این روزها عده ای کج اندیش، التزام عملی به ولایت فقیه را بر اساس منافع روزانه خود تفسیر کرده و در برهه ای که هجمه های همه جانبه استکبار تار و پود نظام اسلامی را نشانه رفته و همدلی و همزبانی مورد نظر مقام معظم رهبری بیش از هر زمان دیگری در جامعه احساس می شود، منتقدانِ به مشی افراطی خود را به اصول گرا نمایی متهم نموده و در پی اِعمال خدشه به تصمیمات و منویات مقام عظمای ولایت برآمده اند و با توسل به روش های مشمئز کننده و نخ نما شده در پی پرده دری و تازش بر جایگاه نماینده رهبری در استان هستند.
سوال اساسی این است، بر اساس کدام مرامنامه و میثاق نامه و قانون، شما خود را میزان، ترازو و یا خط کش اصول گرایی در استان خوانده اید؟
از چه زمانی تا به حال، دوری و یا نزدیکی به اشخاص آن هم از نوع صاحبان نام های جعلی و مستعار در رسانه ها، ملاک سنجش و ارزیابی اصول گرایی در استان قرار گرفته است؟
آیا اصولگرایی یعنی عدول از اخلاق اسلامی و عدم تقیّد به نظرات رهبری؟
آیا اصول گرایی یعنی تخریب و تضعیف جایگاه نماینده ولی فقیه و توهین به شهروندان جامعه اسلامی به بهانه آزادی بیان و وجاهت قانونی انتقاد؟
سخن کوتاه اینکه ، بر اساس عقل و منطق و به تبعیت از اصول حاکم بر قانون اساسی، برخی از اصولگرایان را نیازمند اصلاح در تفکرات منفعت طلبانه و فصلی در تبعیت از ولایت و عده ای دیگر از اصلاح طلبان را نیز تحکیم تبعیت از اصل مترقی التزام عملی به ولایت فقیه در گفتار و رفتار می دانم.
عینک اختلاف از چشم بردارید و به خود آیید که این راه را جز استمرار بداخلاقی و تنش پایانی نیست و پنبه ها را از گوش درآورید و بر صدر مخیّله تان بنشانید که بی شک، اولین اصول گرای واقعی استان، نماینده ولی فقیه است.

نوشتن دیدگاه


انتهای خبر/

اخبار مرتبط

2 دیدگاه

 1. امیرحسین آبان ۱۵, ۱۳۹۴ در ۹:۴۴ ب.ظ - Reply

  ایشان یکی از دلسوزترین افراد نظام هستند و به مسائل فراجناحی مینگرند و همیشه به دنبال وحدت و جمهوری اسلامی برای مقابله با دشمنان قسم خورده نظام واسلام هستند.

 2. عزت الله آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در ۹:۴۱ ب.ظ - Reply

  اگر همه سیاسیون مثل ایشان به فکر وحدت باشن ایران ما گلستان میشود .

 1. جمله ای جادویی برای خاتمه به مشاجره با همسر
 2. چهره برجسته و محبوب سینمایى درگذشت
 3. دلایل گرگرفتگی در مردان و راه های درمان آن
 4. بعد از غذای چرب، این ۸خوراکی را حتما بخورید!
 5. پاسخ طوفانی امیر قطر به یکی از ۱۳ شرط عربستان و شرکا
 6. آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی نیست/ دنیای اسلام به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند
 7. اردوغان خواستار بازبینی در «ناتو» شد
 8. دستگیری ۸ نفر در رابطه با لو رفتن سؤالات امتحان نهایی
 9. استانهای شمالی منتظر افزایش ابر و بارش پراکنده باران باشند
 10. ترامپ نخست وزیر هند را دوست واقعی خواند
 11. نسرین مقانلو ۴۹ ساله شد +عکس
 12. علت اصلی ابتلا به سرطان مغز کشف شد
 13. روسیه: هیچ مانعی در فروش سلاح به ترکیه وجود ندارد
 14. جرعه آبی که به قیمت جان مرد جوان تمام شد
 15. مردی که جسد همسرش را بعد از خفه کردن در باغی دفن کرد
 16. انتقاد تند و تیز یک نویسنده از مهران مدیری
 17. پسر عجیبی که دو صورت دارد!
 18. راه‌ساده‌ تشخیص سرطان‌ ریه اعلام‌شد
 19. وضعیت اسف بار بازیگر زن ایرانی در ترکیه
 20. خواننده دهه۶۰ پس از ۲۰ سال در ایران کنسرت برگزار می کند