Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – داس تدبیر جانباز گلستانی را درو کرد / روشنگری جرم جدید انقلابیون گلستان
فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
شناسه خبر : 74650
چاپ خبر

پس از افشای برخی پشت پرده های مسئولان گلستان:

داس تدبیر جانباز گلستانی را درو کرد / روشنگری جرم جدید انقلابیون گلستان

پس از آنکه جانباز گلستانی در سایت خود از برخی پشت پرده ها و رانت های سیاسی و اقتصادی در گلستان پرده برداشت حربه و سلاح همیشگی دولت حقوقدان ساییت عدالت خواهان را فیلتر کرد

داس تدبیر جانباز گلستانی را درو کرد / روشنگری جرم جدید انقلابیون گلستان

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از گرگان، دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ با شعار زنده باد مخالف من و و مرده باد خفقان و انتقاد ناپذیری وارد عرصه انتخابات شد و با طرح شعار آزادی به روی کار آمد و دولت های قبلی را به ایجاد فضای امنیتی متهم کرد.

اما از همان روزهای اول استقرار دولت معلوم بود این موضوع یک حربه انتخاباتی بیش نبوده و فضای کشور به طور واقعی دچار یک خفقان شد و مخالفان دولت یکی یکی با الفاظی بعضا زشت و گستاخانه و در مرحله بعد با حذف و قیچی و داس دولت مواجه شدند.

از توهین رئیس جمهور به منتقدان با کلماتی همچون بزدل و بی شناسنامه گرفته تا به جهنم رهنمون کردن آنها نشان از شعار ایشان مبنی بر ادب مرد به از دولت اوست بود و حتما عدم اجازه به سخنرانی دانشجویان در دیدارهای دانشجویی سال گذشته نیز در راستای برداشتن فضای امنیتی از دانشگاهها….

اما داس تدبیر با حذف نیروهای ارزشی از سایت های هسته ای گرفته تا اداره کوچکی در یک دهستان نیز ادامه داشت و زدن مهر خاموشی بر دهان رسانه ها و مطبوعات ازجمله یالثارات و ۹ دی نیز کارمانه سیاه دولت را در عدم تحمل انتقاد سیاه تر کرد.

اما پس از آنکه محمدخادملو جانباز شیمیایی استان گلستان که برادر سردار شهید اسفندیار خادملو نیز هست با انتشار اخبار موثق و همراه با اسناد پیرامون تخلف دولتی ها در گلستان از اختلاس در دانشگاه تا مدفون کردن چندین تن گندم و در نهایت توزیع برنج تاریخ مصرف گذشته در سایت عدالت خواهان گلستان این رسانه را به موی دماغ متخلفین تبدیل کرده بود ناگهان در روزگذشته با فیلترینگ مواجه شد و از دسترس خارج شد.

 

این مبارز انقلابی که سابقه همراهی طلبه سیرجانی را نیز داشته است هنوز ار منبع این فبلتر مطلع نیست و به شدت به دنبال پیگیری حقوقی موضوع است.

امیدواریم هر نهاد مسئولی که تریبون روشنگری و عدالت خواهی گلستان را خاموش کرده است هرچه زودتر با درک شرایط حساس کشور و زمان اخیر این اقدام خود را اصلاح کند زیرا در نزدیکی انتخابات بوی حذف صداهای مخالف دولت در رسانه به شدت به مشام می رسد.

در انتها نیز بد نیست بار دیگرسخنان رئیس جمهور را با هم مرور کنیم آنجا که گفت: هیچ دولتی به اندازه این دولت تحمل نکرد. انتقاد که تحمل نمی خواهد، حتی خوب هم هست.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط

یک دیدگاه

 1. جعفر بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ در ۸:۴۶ ب.ظ - Reply

  از برکات دولت تدبیره دیگه همه جا آزادی هستش دیگه

 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است