فهرست
leader 1
زمان انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
شناسه خبر : 78405
چاپ خبر

سوالی پس از برگزاری یک همایش غیرمنتظره:

آیا دانشگاه آزاد ستاد تبلیغاتی آیت الله می شود؟

امروز همایشی ناگهانی در دانشگاه آزاد گرگان با حضور مسئولان و دانشجویان استان برگزار شد که با سخنرانی آیت الله نورمفیدی رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفت

آیا دانشگاه آزاد ستاد تبلیغاتی آیت الله می شود؟

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از گرگان، دانشگاه آزاد اسلامی پس از آن که در سال ۸۸ با اتهاماتی مبنی بر حمایت از یک کاندیدای خاص مواجه و در مسیر فتنه نیز شائبه هایی در این خصوص در دانشگاه شکل گرفت در ابتدای سال جاری میرزاده رئیس دانشگاه آزاد کشور در پیامی به همه واحدها دستور داد وارد مصادیق در انتخابات نشده و له و علیه شخص یا گروهی تبلیغات نکنند.

اما امروز دانشگاه آزاد گرگان میزبان برنامه ای غیرمنتظره بود که هرچند نامش عنوان جشنواره فرهنگی علمی بیان شده بود رنگ و بویی انتخاباتی به خود گرفته بود.

ماجرا از آن جا شروع شده بود که روز گذشته ناگهان نامه ای به واحدهای دانشگاه آزاد می رسد مبنی بر اینکه هر واحد با ظرفیت افراد مشخص شده در نامه به همراه دانشجویان، اساتید و پرسنل در یک مراسم با عنوان جشنواره فرهنگی و علمی در دانشگاه آزاد گرگان شرکت کنند بدون آنکه در این نامه از سخنران و سین برنامه ها نامی برده شده باشد.

برخی از تشکل های ارزشی نیز که به آنها پیشنهاد حضور در این مراسم شده بود به دلیل عدم شفافیت حاضر به شرکت در این مراسم نشدند ولی در نهایت برخی از اساتید و پرسنل و مسئولان دانشگاهها به همراه تعدادی از دانشجویان در این مراسم بر اساس دستور آقای غلامرضا گلچین در این مراسم شرکت می کنند.

دانشجویان و مسئولان در سالن منتظر آغاز برنامه بودند که متوجه حضور آیت الله نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان می شوند و به طور طبیعی شوکه می شوند. زیرا ایشان به عنوان کاندیدای مجلس خبرگان درحال حاضر درحال رقابت با سایر کاندیداها هستند و ارتباطی بین ایشان و جشنواره مذکور که البته به قول معرف یهویی و بی مقدمه برگزار شده احساس نمی شده است.

بر اساس بیان برخی از شاهدین ماجرا برخی از دانشجویان قصد ترک جلسه را داشته اند که بنا به پیشنهاد چند تن از دانشجویان مبنی بر احترام به جایگاه نماینده رهبری از این اقدام خودداری می کنند.

به هرحال با توجه به دستور جناب آقای میرزاده و البته قانونمداری که از جناب آقایان گلچین و ساطعی در دانشگاه آزاد مرکز استان سرغ داریم انتظار می رود دانشگاه  آزاد از برگزاری چنین برنامه هایی که شائبه تبلیغات انتخاباتی را دارد پرهیز کنند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط

2 دیدگاه

 1. یک بسیجی دلسوخته اسفند ۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۴ ق.ظ - Reply

  لابد اگر حضرت آیت ا… در نماز جمعه هم شرکت کنند قصد تبلیغات دارند؟ بگویید مخالف ایشان و ضد ولایت فقیه هستید خیال همه را راحت کنید.راستی این کدام تشکل ارزشی است که با جشن های ایام ا… فجر مشکل دارد؟ از کاسپین انتظار بیشتری داشتم. امیدوارم نظراتم منعکس شود.

 2. فدوی ولایت اسفند ۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۵ ق.ظ - Reply

  دمت گرم

 1. جمله ای جادویی برای خاتمه به مشاجره با همسر
 2. چهره برجسته و محبوب سینمایى درگذشت
 3. دلایل گرگرفتگی در مردان و راه های درمان آن
 4. بعد از غذای چرب، این ۸خوراکی را حتما بخورید!
 5. پاسخ طوفانی امیر قطر به یکی از ۱۳ شرط عربستان و شرکا
 6. آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی نیست/ دنیای اسلام به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند
 7. اردوغان خواستار بازبینی در «ناتو» شد
 8. دستگیری ۸ نفر در رابطه با لو رفتن سؤالات امتحان نهایی
 9. استانهای شمالی منتظر افزایش ابر و بارش پراکنده باران باشند
 10. ترامپ نخست وزیر هند را دوست واقعی خواند
 11. نسرین مقانلو ۴۹ ساله شد +عکس
 12. علت اصلی ابتلا به سرطان مغز کشف شد
 13. روسیه: هیچ مانعی در فروش سلاح به ترکیه وجود ندارد
 14. جرعه آبی که به قیمت جان مرد جوان تمام شد
 15. مردی که جسد همسرش را بعد از خفه کردن در باغی دفن کرد
 16. انتقاد تند و تیز یک نویسنده از مهران مدیری
 17. پسر عجیبی که دو صورت دارد!
 18. راه‌ساده‌ تشخیص سرطان‌ ریه اعلام‌شد
 19. وضعیت اسف بار بازیگر زن ایرانی در ترکیه
 20. خواننده دهه۶۰ پس از ۲۰ سال در ایران کنسرت برگزار می کند