Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – امام خمینی (ره) عصر جدیدی در زمان ما آغاز کردند
فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
شناسه خبر : 8480
چاپ خبر

رابط فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی گلستان:

امام خمینی (ره) عصر جدیدی در زمان ما آغاز کردند

مبلغ اهل سنت: امام خمینی با انقلاب اسلامی و با کمک مردم روح جدیدی از بیداری اسلامی را در جهان اسلام دمید و به مسلمانان یادآوری کرد که اصلیت آنان چیست

امام خمینی (ره) عصر جدیدی در زمان ما آغاز کردند

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین، آخوند عبدالجلیل فرهمند در همایش بزرگ امام خمینی(ره) همدلی و همزبانی، در گنبد اظهار کرد: امام پرچمدار راه اسلام است و راه ایستادگی در مقابل استکبار در انقلاب امام خمینی (ره) همان راه پیامبر (ص) و امام حسین (ع) است.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی به جهان ثابت کرد که می توان حکومت اسلامی تشکیل داد و تمام معادلات آنها را بر هم زد گفت: امام خمینی (ره) با معرفی اسلام اصیل و تشکیل نظام اسلامی عظمت اسلام را در قرن ۲۱ به اثبات رساند و با رهبری و قاطعیت امام و بعد از ایشان رهبر معظم انقلاب این ره مشعل راه مسلمانان است.
این مبلغ اهل سنت وحدت بین فرق اسلامی را یکی از بهترین کارهای امام خواند و در خصوص وظایف مبلغین اسلامی اذعان کرد: ما مرزبانان فرهنگی نظام جمهوری اسلامی هستیم و مرزهای فرهنگی طبیعتا یکی از مرزهای حساس و از دغدغه های مقام معظم رهبری است.

آخوند فرهمند ادامه داد: امام خمینی با انقلاب اسلامی و با کمک مردم روح جدیدی از بیداری اسلامی را در جهان اسلام دمید و به مسلمانان یادآوری کرد که اصلیت آنان چیست.
وی با اشاره به مواجهه امت اسلامی با یک پدیده شوم دشمن که سعی در ضربه وارد کردن بر بطن اسلام یعنی کلمه وحدت ” لا اله الا الله ” با ایجاد گروههای تکفیری دارد، اظهار کرد: دشمن تلاش دارد مشترکات مسلمانان را مورد هدف قرار دهد و قتل و عام های خود را توجیه کند.
فرهمند افزود: وظیفه ما در مقابل این دشمنان که هر کار خلاف شرعی را به نام اسلام محمدی انجام می دهند ایستادگی با حقیقت اسلام است و ما وظیفه داریم پیام حقیقت بخش اسلام را به جهانیان معرفی کنیم نه اسلام آمریکایی!
وی لازمه تحقق معرفی اسلام حقیقی را داشتن بصیرت دانست و افزود: اگر فرد بصیرت داشته باشد اجازه نمی دهد غبار فتنه آن را آلوده کند و برای بصیرت من روحانی و استاد دانشگاه باید از خود شروع کنم و پیام اصلی اسلام را درک کنم و ضد بصیرت را در خود از بین ببرم.
این استاد حوزه اضافه کرد: اگر فتنه از وجود ما دفع نشود و به یگانه پرستی خدا رجوع نکنیم بی تقوایی و بی بندوباری در ما رسوخ می کند و از الام ناب محمدی(ص) به اسلام آمریکایی می رویم.
آخوند فرهمند دین ، مذهب و امنیت را سه مسئله مهم در اسلام نام برد و افرود: هر یک از این سه اصل بدون دیگری فایده ای نخواهد داشت و ما باید به داشتن چنین رهبران قاطعی که در تاریخ اسلام داریم ببالیم که با بصیرت خود پرچم اسلام را به ما سپردند و وظیفه ماست این پرچم را به آیندگان برسانیم.
رابط فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی گلستان در ادامه شکستن دیوارهای بین اجتماع مردم را هنر بزرگ امام خواند و گفت: امام خمینی (ره) عصر جدیدی در زمان ما آغاز کردند ، عصر گرایش به ارزشهای اسلامی که حتی دشمنان هم به عظمت ایشان اعتراف کردند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است