Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – آغاز طرح جوانه های صالحین از 25 خرداد
فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
شناسه خبر : 8974
چاپ خبر

معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

آغاز طرح جوانه های صالحین از ۲۵ خرداد

معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی
خبرنگاران گفت: از ۲۵ خرداد برنامه های کلاس های جوانه های صالحین در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول از ۲۵ خرداد تا پایان ماه رمضان و مرحله دوم از پایان ماه رمضان تا پایان شهریور است.

آغاز طرح جوانه های صالحین از ۲۵ خرداد

به گزارش خبرگزاری کاسپین از بیرجند معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری طرح جوانه های صالحین، برنامه های تابستانی پایگاه های مقاومت استان در جمع خبرنگاران گفت: از ۲۵ خرداد برنامه های کلاس های جوانه های صالحین در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول از ۲۵ خرداد تا پایان ماه رمضان و مرحله دوم از پایان ماه رمضان تا پایان شهریور است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین، حجت الاسلام و المسلمین مهدی رحیمی در این جلسه با اشاره به اینکه فرهنگ از مباحث مهم روز است، گفت: امروز در یک جنگ تمام عیار فرهنگی هستیم و دشمن در غالب پوشش ماهواره و ترویج بی بندوباری های اخلاقی در حال جنگ با ما است.

وی ادامه داد: مسئولین در مقابل این جنگ فرهنگی دو راه دارند که یکی مقابله،ایستادگی و نبرد فرهنگی است و راه دیگر تسلیم شدن در برابر دشمن است.

معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم در مقابل دشمن مقاومت کنیم باید سنگرهای جنگ فرهنگی را پیدا کنیم، تصریح کرد: امام خمینی(ره) مساجد را سنگرهای فرهنگی اعلام کردند و امروز باید مسااجد خود را تقویت کنیم.

رحیمی با بیان اینکه امروز باید اعترف کنیم که مسجدی ها و متولیان ما خیلی ضعیف هستند، افزود: در مقابله با جنگ فرهنگی دشمن اصلا جبهه فرهنگی تشکیل نداده ایم و کار کردن در مباحث فرهنگی از دغدغه های مقام معظم رهبری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی شجره طیبه صالحین را یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و گفت: حلقه های شجره طیبه صالحین بر حرکتی تربیتی، مسجد محور و محبت محور استوار است.

معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین افتخارات شره طیبه این است که بنادارد مقابله هوسمند کند در برابر دشمن، اظهارکرد: این عمل از سال ۸۷ شروع شده و تاکنون توانسته بیش از چندصدهزار حلقه صالحین را در کشور تشکیل شده است.

رحیمی مسجد را پایه کار حلقه شجر طیبه صالحین دانست و تصریح کرد: در حلقه های شجره طیبه صالحین گروه های سنی کودکان تا میانسلان با کیفیت های مختلف وجود دارد.

رحیمی برگزاری کلاس های متنوع و جذاب دینی و مهارتی، برگزاری دوره های آموزشی احکام نماز،‌ آموزش سبک زندگی فردی و خانوادگی و برگزاری اردوهای مختلف را از جمله برنامه های طرح جوانه های صالحین ذکر کرد و ادامه داد: از ۲۵ خرداد برنامه های کلاس های جوانه های صالحین در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول از ۲۵ خرداد تا پایان ماه رمضان و مرحله دوم از پایان ماه رمضان تا پایان شهریور است.

وی با بیان اینکه برای افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند اردوها و تشویقات ویژه در نظر گرفته شده، گفت: سال گذشته این طرح به صورت مقدماتی و اولیه برگزار شد و امسال این طرح به صورت ملی اجرا می شود.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است