Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – نماینده لاهیجان و سیاهکل ناکام بزرگ این روز های بهارستان
فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
شناسه خبر : 9088
چاپ خبر

نماینده لاهیجان و سیاهکل ناکام بزرگ این روز های بهارستان

بعد از اینکه ایرج ندیمی با عدم اقبال عمومی همکاران خود، از عضویت در شورای اقتصاد بازمانده بود، صبح و عصر امروز نیز موفق به عضویت در شورای عالی بیمه و هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی نشد و کرسی نائب رئیسی این کمیسیون را نیز از دست داد

نماینده لاهیجان و سیاهکل ناکام بزرگ این روز های بهارستان

 به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین  از لاهیجان ،درحالی که ظرف دو هفته گذشته، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با عدم اقبال عمومی همکاران خود، از عضویت در شورای اقتصاد بازمانده بود، صبح و عصر امروز نیز موفق به عضویت در شورای عالی بیمه و هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی نشد و کرسی نائب رئیسی این کمیسیون را نیز از دست داد.
، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ‌ماه، محمد علی‌پور و محمدرضا پورابراهیمی را به‌عنوان ناظر قوه مقننه در شورای اقتصاد انتخاب کردند.
در جریان انتخاب دو نماینده به‌عنوان ناظر شورای اقتصاد (موضوع ماده ۲ قانون برنامه و بودجه مصوب ۱۰ اسفند ۱۳۵۱ و ردیف ۲ بند ب ماده یک قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس در برخی از شوراهای عالی، مجامع و سایر هیأت‌ها)، چهار نماینده، از جمله محمدرضا پورابراهیمی، سید محمدحسین میرمحمدی، محمد علی‌پور و ایرج ندیمی نامزد شده بودند که در نهایت، نمایندگان خانه ملت در صحن علنی با عضویت پورابراهیمی و علی‌پور در این شورا موافقت کردند.
همچنین نمایندگان در نشست علنی صبح امروز یکشنبه ۱۷ خرداد‌ ماه مجلس شورای اسلامی نیز در جریان انتخاب ناظران مجلس در شورای عالی بیمه، سیدناصر موسوی لارگانی و محسن صرامی فروشانی را به‌عنوان ناظران خانه ملت در این شورا انتخاب کردند.
این درحالی است که سیدناصر موسوی لارگانی، محسن صرامی فروشانی و ایرج ندیمی به‌عنوان نامزدهای تصدی این سمت معرفی شده بودند.
از سوی دیگر، در نشست عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، انتخابات اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون برگزار شد که در طی آن، ارسلان فتحی‌پور برای چهارمین سال متوالی به‌عنوان رئیس، محمد حسن‌نژاد و روح‌الله بیگی ئیلانلو به‌عنوان نائب رئیس اول و دوم، ابراهیم نکو و سعید اربابی به‌عنوان دبیر اول و دوم و رحیم زارع به‌عنوان سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.
ایرج ندیمی که برای نخستین بار در طی فعالیت مجلس نهم، سال گذشته عنوان نائب رئیسی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی را با خود داشت، در آخرین سال عمر این مجلس و با عدم اقبال همکاران کمیسیونی خود، از عضویت در جایگاه هیأت رئیسه این کمیسیون بازماند.
گفتنی است، نماینده لاهیجان و سیاهکل و عضو کمیسیون اقتصادی و دو نماینده سابق مجلس شورای اسلامی هم‌اکنون با شکایت ارسلان فتحی‌پور (رئیس کمیسیون اقتصادی) و ۳۵۷ نفر دیگر از سهامداران پروژه مسکونی کوثر، در مظان برخی اتهامات قرار دارد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 2. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 3. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 4. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 5. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 6. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 7. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 8. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 9. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 10. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 11. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 12. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 13. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 14. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است
 15. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 16. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 17. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 18. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 19. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 20. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی