Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – محدودیت دسترسی به کاسپین به علت تحریم دامنه توسط آمریکا / مخاطبان سرمایه های بی بدیل کاسپین هستند
فهرست
leader 1
زمان انتشار : شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵
شناسه خبر : 92085
چاپ خبر

مدیرعامل خبرگزاری بین المللی کاسپین مطرح کرد:

محدودیت دسترسی به کاسپین به علت تحریم دامنه توسط آمریکا / مخاطبان سرمایه های بی بدیل کاسپین هستند

حسین مجرد عدم دسترسی به سایت خبرگزاری بین المللی کاسپین در روزهای اخیر را به دلیل اعمال تحریم بر روی دامنه این سایت از سوی آمریکا دانست

محدودیت دسترسی به کاسپین به علت تحریم دامنه توسط آمریکا / مخاطبان سرمایه های بی بدیل کاسپین هستند

حسین مجرد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بین المللی کاسپین در رشت پیرامون عملکرد یکساله این خبرگزاری، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و میلاد فرخنده امان محمد باقر (ع) اظهار کرد: برای حرکت و فعالیت این خبرگزاری مسیری بر اساس مولفه های رسانه ای در تراز انقلاب ترسیم شده است که امروز در ابتدای این مسیر پر فروغ قرار داریم.
وی با بیان اینکه در ترسیم این نقشه راه تلاش کرده ایم مولفه ها و مختصات یک رسانه به روز، نوین و کارآمد را مورد توجه قرار دهیم افزود: به لطف خداوند متعال و البته اعتماد مخاطبان فرهیخته در همین ابتدای کار و تنها با گذشت یک سال از شروع فعالیت خبرگزاری کاسپین توانسته ایم در شمار رسانه های برتر شمال کشور قرار بگیریم.
مدیرعامل خبرگزاری بین المللی کاسپین با اشاره به بی مهری ها و تنگ نظری هایی که در مسیر پیشرفت این خبرگزاری قرار گرفت خاطرنشان کرد: هیچ گاه بنا را بر مقابله به مثل و خروج از دایره رسالت های رسانه ای نگذاشتیم و تلاش کردیم با جلب اعتماد مردم و با اثبات توانمندی های خود پاسخ این بی مهری ها را بدهیم.
مجرد با تاکید بر اینکه نگاه ما به مخاطبان نگاهی سطحی و درجه چندم نیست اضافه کرد: مردم که مخاطبان و همراهان همیشگی خبرگزاری کاسپین هستند در نگاه ما سرمایه های عظیمی هستند که همواره مایه افتخار و سربلندی ما بوده اند.
وی مردم را ولی نعمت و صاحبان اصلی رسانه ها دانست و تاکید کرد: تمام تلاش بنده و مجموعه همکاران بنده در بخش های مختلف این خبرگزاری اعم از هیئت تحریریه مرکزی و دفاتر استانی و منطقه ای همواره معطوف بر اطلاع رسانی دقیق و صادقانه بر اساس جدیدترین تکنیک های خبری و رسانه ای در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت امانتداری بوده است.
مدیرعامل خبرگزاری بین المللی کاسپین عدم تعلقات جناحی و گروهی را مهم ترین شاخصه این خبرگزاری دانست و ادامه داد: از همان شروع کار با توکل برخدا به صورت مستقل تلاش کردیم به عنوان سربازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه رسانه نقش آفرینی کنیم و در دام سیاست زدگی ها و گروه گرایی هایی که فاقد دستاورد برای انقلاب بوده است نیفتیم که خوشبختانه تا به امروز در این راستا موفق بوده ایم.
مجرد پیرامون مشکل رخ داده در روزهای اخیر برای دسترسی مخاطبان خبرگزاری بین المللی کاسپین به سایت خبرگزاری نیر تصریح کرد: خود را موظف می دانیم به علت عدم توفیق خدمتگزاری در روزهای اخیر به دلیل مشکلات فنی از مخاطبان عزیز خود پوزش بطلبیم.
وی علت بروز این مشکل را قرار گرفتن دامنه بین المللی.com این خبرگزاری در لیست تحریم های ایالت متحده آمریکا دانست و افزود: بنا بر اعلام شرکت واسطه این دامنه در لیست تحریم های ایالات متحده امریکا قرار گرفته بود.
وی ضمن عذر خواهی مجدد از مخاطبان فرهیخته این رسانه مستقل و مردمی خاطرنشان کرد: الحمدالله با تلاش شبانه روزی و برخی روش های نوین در فضای مجازی توانستیم مجددا دامنه caspress.com را ثبت کرده و به خدمتگزاری به مخاطبان محترم ادامه دهیم.
مدیرعامل خبرگزاری بین المللی کاسپین در بیان افق و چشم انداز این خبرگزاری نیز اضافه کرد: قطعا روزهای درخشان و پرفروغی در پیش روی این رسانه قرار دارد و با دعای خیر مخاطبان و تلاش همکاران پرتلاشم در این رسانه هر روز بر کیفیت خدمت رسانی به مخاطبان بر اساس مولفه های تعریف شده در بخش ارزیابی سیستمی و مردمی افزوده خواهد شد.
مجرد با اشاره به اینکه بر اساس برنامه های میان مدت و بلند مدت خبرگزاری کاسپین گام های بعدی حضور تخصصی در آسیای میانه هدف گذاری شده است گفت: نقش افرینی کاسپین بعنوان اولین رسانه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در منطقه کشور های قفقاز و آسیای میانه کاری سخت اما قابل تحقق است.
وی در انتها با بیان اینکه این گونه رخدادها را نیز به نوعی حکمت الهی دانسته و به فال نیک میگیریم تاکید کرد: ما فرزندان انقلاب از اماممان آموخته ایم که چه در تحریم و چه در تهدید باید به دنیا ثابت کنیم ما جوانان سرزمین مقدس ایران زمین فعل توانستن را صرف خواهیم کرد و با شعارما می توانیم رفیع ترین قلل افتخار را فتح خواهیم کرد.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط

یک دیدگاه

 1. محمد جانباز 70 درصد فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱:۵۵ ق.ظ - Reply

  با سلام و تشکر از سایت خوب و به روزتان و بیشتر از همه خرسندیم که یکی از جوانان ولایی استان مدیر مثل این سایت مردمی هستند.همواره موفق و پایدار باشید

 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است