Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – اصول گرایان گیلان چهره های علمی و کارآمد را معرفی می کنند
فهرست
leader 1
زمان انتشار : سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر : 9341
چاپ خبر

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان:

اصول گرایان گیلان چهره های علمی و کارآمد را معرفی می کنند

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان با بیان اینکه اصول گرایان گیلان چهره های علمی و کارآمد را در انتخابات معرفی می کنند، گفت: افراد توانمندی را با نگاه به عقب افتادگی های استان وارد این عرصه سیاسی و حساس خواهیم کرد

اصول گرایان گیلان چهره های علمی و کارآمد را معرفی می کنند

نظر علی علیزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، در مورد وضعیت جریان اصولگرایی با توجه به حرکات جناح اصلاح طلب، اظهار کرد: اصولگرایان به عنوان جریان ارزشی سیاسی همانند سایر جناح ها به دنبال انسجام بین جریانات فعال خود است و در این راستا فعالیت هاو برنامه های خود را تنظیم کرده است.

جریان اصول گرا برمدار حفظ ارزش های انقلاب حرکت می کند

وی تصریح کرد: ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی با وحدت کلمه یکپارچه در راستای حفظ و حراست از آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری و ارزش های نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه در میدان های مختلف مانند انتخابات مجلس شورای اسلامی و دفاع از حاکمیت ولایت فقیه حضوری پر شور داشته اند.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان گیلان با تاکید بر اینکه در آستانه انتخابات مجلس، اصولگرایان استان گیلان در یک مجموعه و در لیستی واحد فعالیت های خود را انجام می دهند، اضافه کرد: اکنون که جریان های ارزشی وارد کارشده اند نباید اقدام زود هنگامی را انجام داد و حضور حداکثری پای صندوق های رای هدف جریان اصول گرا در مسیر انتخابات است.

علیزاده در توصیف ساختار شخصیتی کاندید های احتمالی جریان اصول گرا در مجلس شورای اسلامی، ابراز کرد: گزینه اصول گرایان در خانه ملت مناسب با ارزش های انقلاب اسلامی است و افراد توانمندی را در بحث سازندگی با نگاه به عقب افتادگی های استان وارد این عرصه سیاسی حساس خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه استان از عقب افتادگی های زیادی رنج می برد، اظهار کرد: جریان اصول گرایی دنبال معرفی افرادی با قابلیت تغییر و تحول در استان و رفع کمبود ها و خلاء های گذشته گیلان است.

رئیس مجمع عالی بسیج سپاه قدس گیلان ادامه داد: چهره های انقلابی و توانمند با ورود به خانه ملت قابلیت استفاده از امکانات و منابع ملی در جریان توسعه استان گیلان را دارند و در سطوح مختلف از این امکانات در راستای توسعه و تعالی استان بهره مند خواهند شد.

علیزاده با اشاره به برخورداری گیلان از محصولات استراتژیک، با انتقاد از عدم توجه مسئولان به این مقوله و در نگاه کلی به کشاورزی به عنوان محور اصلی توسعه، حوزه صنعت را در کنار کشاورزی در فهرست حوزه های منزوی در گیلان قرار داد و بیان کرد: در مرکزیت ایران اسلامی گیلان از قابلیت های فراوانی در حوزه کشاورزی و صنعت برخوردار است.

وی در خاتمه با اشاره به پوشش سبز استان و وجود فرصت گردشگری در گیلان، اظهار کرد: متاسفانه در راستای تقویت زیر ساخت های گردشگری از سوی مسئولان استان توجه خاصی به این موضوع نشده است.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 2. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 3. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 4. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 5. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 6. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 7. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 8. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 9. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 10. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 11. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 12. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 13. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 14. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است
 15. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 16. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 17. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 18. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 19. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 20. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی