فهرست
leader 1
زمان انتشار : پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۸
شناسه خبر : 9672
چاپ خبر

فرماندار فومن :

ملاک انتخابات اجرای عدالت ، رعایت بی طرفی و امانت داری برای مردم است

فرماندار فومن با بیان اینکه باید بسترهای لازم برای حضورحداکثری مردم در انتخابات فراهم شود، گفت: ملاک و مبنا در انتخابات برای ما اجرای عدالت، رعایت بی طرفی و امانت داری برای مردم است.

ملاک انتخابات اجرای عدالت ، رعایت بی طرفی و امانت داری برای مردم است

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از فومن، میرشمس مومن زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تسلیت ارتحال عالم ربانی آیت الله امینیان، اظهار کرد: شورای اداری جلسه تبیین سیاست ها و روش ها در اداره امور جامعه است.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم نظام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک الگو در جهان معرفی کنیم باید کارآمدتر و فعال تر کار کنیم.
فرماندار فومن با بیان اینکه مسئولیت اعضا ملی و استانی نبوده بلکه شهرستانی است، خاطرنشان کرد: هرکدام از اعضا در جایگاه های مدیریتی خود باید بهتر و موفق تر عمل کنند.
وی عملکرد برخی از ادارات را ایدآل ، برخی مناسب و تعدادی را ضعیف دانست و افزود: این ادارات یا باید تلاش بیشتر کرده و وضعیت کنونی را تغییردهند یا ما فکری برای این موضوع خواهیم کرد.
مومن زاده به فرصت خدمتگذاری که نظام در اختیار مسئولین قرارداده اشاره کردو گفت: همه ما به عنوان مسئول باید نهایت تلاش خود را برای ارتقاء کارآمدی بیشتر دستگاه های اجرای بکار بگیریم .
وی با اشاره به اتمام فرصت تکمیل پروژه های سال ۹۳ و وقت کم باقی مانده یادآورشد: تعدادی از پروژه ها تاکنون جذب اعتبار نکرده واز پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار نیستند دستگاهای مربوطه باید تلاش بیشتری درفرصت باقی مانده برای تکمیل این پروژه ها انجام دهند.
فرماندار فومن با تأکید برتعامل با مردم توسط دستگاه های اجرای خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی همه مسئولین مردم هستند و در اصل صاحبان اصلی نظام نیز مردم می باشند.
وی در ادامه به برخی از گلایه های مردم از نوع برخوردمسئولان بعضی از دستگاه های اجرای اشاره کردو افزود: باید در برخورد با مردم شأنیت، احترام و منزلت آنها رعایت شود.
مومن زاده با بیان اینکه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و فصل گردشگری نزدیک می شویم، تصریح کرد: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان فومن انتظار می رود که دستگاه های مربوط به وظایف خود هم در مورد ماه مبارک رمضان و هم مسافران به خوبی عمل کنند و تمهیدات لازم و در خور و شایسته اتخاذ شود.
وی به موضوع انتخابات و فضای حاکم بر شهرها اشاره کردو اظهارکرد: ملاک و مبنا برای ما در درجه اول فراهم کردن بسترهای لازم برای حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات است که موجب انسجام، ارتقاء قدرت و امنیت ملی نظام می باشد.
فرماندار فومن رعایت عدالت در زمان انتخابات را یکی دیگر از ملاک ها دانست و گفت: بهترین راه اجرای عدالت، رعایت ، اجرای قانون و تصمیم گیری براساس قانون است .
وی در ادامه افزود: تعامل ما با کاندیداهای مجلس شورای اسلامی ، هیئت های نظارت و سایر افراد حقیقی و یا حقوقی دست اندرکاران انتخابات اجرای قانون و رعایت بی طرفی و امانت داری برای مردم است و از همه دستگاه های اجرای شهرستان انتظار می رود به گونه ای عمل شودکه موجب سلب اعتماد مردم و ایجاد شبهه نشود.

انتهای پیام / م ا


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 2. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 3. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 4. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 5. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 6. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 7. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 8. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 9. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 10. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 11. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 12. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 13. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 14. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است
 15. پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان امام ساری از محل موقوفات
 16. بررسي گسل هاي شهر رشت توسط کمیسیون عمران شورا/ افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت
 17. بازدید جمعی از بانوان فعال اجتماعی از مراکز نگهداری ایتام و سالمندان
 18. افزایش پوشش درمان بیماران HIV مثبت در مازندران
 19. ارسال نخستین محموله کمک اوقاف مازندران به غرب کشور
 20. آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب در منطقه آزاد انزلی