Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – تعامل رسانه و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد
فهرست
leader 1
زمان انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
شناسه خبر : 219507
چاپ خبر

رئیس هيئت مديره خانه مطبوعات استان گيلان:

تعامل رسانه و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد

رئیس هيئت مديره خانه مطبوعات استان گيلان با اشاره به اینکه تعامل رسانه ها و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد، گفت: نیروی انتظامی و رسانه ها می توانند در مقابله با ناهنجاری ها مکمل هم باشند.

تعامل رسانه و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد

به گزارش خبرگزاری کاسپین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، “حسين داداشی” در نهمين كارگاه آموزشي ارتقاء دانش رسانه اي فرماندهان و مديران فرماندهي انتظامي گيلان با بیان اینکه ۱۶۲ نشریه فعال در استان گیلان وجود دارند، گفت: در استان ۸ روزنامه به صورت منظم منتشر می شوند.
وی با اشاره به اینکه ۹۹ پایگاه خبری تحلیلی رسمی در گیلان فعالیت می کنند، تصریح کرد: گیلان از این حیث بعد از تهران حائز رتبه دوم کشور است.
رئیس هيئت مديره خانه مطبوعات استان گيلان با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی همواره دغدغه جدی مردم گیلان است، خاطرنشان کرد: ۱۱۰ سال سابقه انتشار نشریه در گیلان نشان از ظرفیت خاص رسانه ای استان دارد.
داداشی برگزاري کارگاه آموزشی ارتقا دانش رسانه ای فرماندهان و مدیران را مفید و موثر دانست و افزود: این نشست باید در همه حوزه ها و نهادها برگزار شود.
وی رسانه را پل ارتباطی مسئولین و مردم عنوان کرد و بیان داشت: رسانه ها می توانند تاثیر آشکاری روی رشد و بالندگی جامعه داشته باشند.
داداشی با تاکید بر اینکه جای خالی تحلیل حوادث و مقالات در برخی از رسانه های استان احساس می شود، خاطرنشان کرد: دستگاه های فرهنگی باید روی آموزش سواد رسانه ای تلاش و جديت بيشتري به خرج دهند.
وی با تقدیر از پاسخگویی ناجا به افکار عمومی، اظهار داشت: اگر این پاسخگویی به همه دستگاه ها تسری پیدا کند نتایج مثبتی در جامعه ایجاد خواهد شد.
رئیس هيئت مديره خانه مطبوعات استان گيلان با اشاره به اینکه تعامل رسانه ها و پلیس، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد، تصریح کرد: نیروی انتظامی و رسانه ها می توانند در مقابله با ناهنجاری ها مکمل هم باشند.


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است