Warning: include_once(/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32

Warning: include_once(): Failed opening '/home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/includes/class-cookie-session.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/idarir/domains/caspress.com/public_html/wp-content/plugins/wp-math-captcha/wp-math-captcha.php on line 32
خبرگزاری بین المللی کاسپین – راهبردها و سياست هاي پژوهشي مازندران تدوين شود
فهرست
leader 1
زمان انتشار : یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳
شناسه خبر : 219542
چاپ خبر

استاندار مازندران:

راهبردها و سياست هاي پژوهشي مازندران تدوين شود

استاندار مازندران خواستار تدوين راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان شد و گفت: محققان و پژوهشگران هم به رسالت خود براي توسعه پايدار و همه جانبه استان عمل كنند .

راهبردها و سياست هاي پژوهشي مازندران تدوين شود

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری، محمد اسلامی یکشنبه در جلسه ستاد برگزاري هفته پژوهش و فناوري مازندران با بیان اینکه راهبردها و سياست هاي پژوهشي استان تدوين شود،  گفت: يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد .

استاندار مازندران با اشاره به شعار هفته پژوهش امسال با عنوان پژوهش تقاضا محور و تجاري سازي فناوري زير بناي توليد و اشتغال،اظهارداشت : براي رونق توليد و افزايش اشتغال همه تلاش كنيم تا زمينه ارتباط صاحبان فن را با سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي برقرار كنيم .
اسلامی با تاكيد بر اینکه براي ترويج فرهنگ تحقيق و پژوهش نبايد به يك هفته بسنده كرد بلكه در طول سال بايد به اين حوزه توجه جدي شود، ادامه داد : ايجاد يك اتاق فكر با حضور همه نخبگان و صاحبنظران براي رشد و تعالي مازندران يك ضرورت است .
وي خواستار تدوين راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان شد و افزود: محققان و پژوهشگران هم به رسالت خود براي توسعه پايدار و همه جانبه استان عمل كنند .
استاندار مازندران از اعضاي ستاد خواست تا زمينه برگزاري باشكوه هفته پژوهش و فناوري در استان را فراهم كنند و اذعان داشت : برگزاري تورهاي پژوهشي ، تشويق و ترغيب فناوران و پژوهشگران و تجليل از پژوهشگران برتر و برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي در هفته پژوهش اجرايي شود.
در اين جلسه كه خيريان پور معاون اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري و ميرنيا رئيس دانشگاه مازندران نيز حضور داشتند در مورد نحوه برگزاري برنامه هاي هفته پژوهش در مازندران بحث و تبادل نظر شد و تصميماتي گرفته شد .


انتهای خبر/

اخبار مرتبط
 1. اندر حکایت وضعیت بهداشت و درمان در گیلان
 2. احیای بناهای میراثی، فرصت مغفول مانده گردشگری است
 3. پیشگیری از افسردگی در جامعه
 4. زمینه قانونمند شدن فعالان صنفی و تولیدی در فضای مجازی ضروریست
 5. پیام تسلیت درگذشت ابوی گرامی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان
 6. بودجه ۹۷ شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد
 7. مسئولان تلاش‌های خود را مضاعف کنند به این حد قانع نیستم
 8. اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید
 9. فيلمبرداری فیلم سينمايى درخونگاه درقزوین
 10. وقف های قرآنی در مازندران بسیار اندک است
 11. آموزش سوادرسانه ای باید جدی گرفته شود/موزه مذهبی گیلان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری و کمک اوقاف وامور خیریه استان در آستان مقدس تأسیس خواهد شد
 12. ارسال و جمع آوری کمک های مردمی در شرکت سوله سازی ویسرود برای زلزله زدگان کرمانشاه
 13. جلسات “مهمانی معرفت و اندیشه دینی”
 14. دومین کنگره بزرگ حزب کارگزاران سازندگی گیلان برگزار شد
 15. عیادت نماینده رهبر انقلاب اسلامی از مجروحان زلزله کرمانشاه
 16. محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
 17. فعالیت ۷ انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان در مازندران
 18. ۸ وقف جدید طی هشت ماهه سال جاری در شهرستان رشت
 19. بهره برداری از ۲۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین هفته بسیج در مازندران
 20. بسیج مظهر مردم سالاری دینی است